Zuhal Topal şov mu yaptı?

Evet düne kadar şarkılarla oynatan Zuhal Topal şov mu yaptı dersiniz? Gerekirse bende canımı veririm diyerek? Bana pek inandırıcı gelmedi twitterde TT ye oturunca #OzurDıleZuhalTopal tagı sanırım kanal müdahale etti ne dersiniz? Görüşlerinizi alayım

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• zuhal topalin lesi ciksa halay cekerim onun ta * . ina. koyum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şov amaçlı

0|0
    0|0
  • Ne yaptı?

0|0
    0|0
  • Hepsi reyting bıraksın o pislik.

0|0
    0|0
  • Onun televizyon hayatı bitti bence nokta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu olay şuna benziyor. Düşüninki bir hafta öncesinde yakını ölmüş bir çiftin düğünlerinde dans etmemesi.. Ölen öldü Allah rahmet eylesin. Ama davetiyeler dağıtılmış pasta hazırlanmış.. organizasyon tamam. Konuklar yerini almış. Düğünün gidişatını cenaze evinemi çevirecekler. Zuahl topalı sevmem zaten. Yaptıkları işde saçmalığın daniskası. Lakin iş iştir.

0|0
    0|0
    • Ben başta yapılana tepki göstermiyorum bu orkestra Zuhal Topal ın emrinde değil mi? O i locadaki kadın kim oluyor da şarkı çaldırıp oynuyor

• haklısın program herşeyiyle şov zaten gereksiz bence kaldırmalı rtük buna benzer programları

0|0
    0|0
    • Valla çok şikayet aldı ama uyarı bile almadı

• sadece duyarsız olsalar keşke insanları rezil ediyorlar aşşağılıyorlar ülkemin insanını reyting uğruna madem yapçaklar kamerasız yapsınlar bu işi.

• İtiraf edeyim 😆 o sahneyi o kadar duygusal Hollywood yıldızları bile oynayamazdı 😆

• zuhal topalı bilmem ama oradaki kadının kalkıp inat olarak göbek atmasına bende bozuldum doğrusu

0|0
    0|0
Yükleniyor...