Tv'de neden sacma sapan programlar var?

Şöyle bir kanallara bakıyorum da Şu an kanal d yi actim sacma sapan bir film katil timsahlarmis resmen troll icin yapilmjs diger kanallar aksamdan yayinladiklari dizilerin özetlerini veriyor ne kadar boş şeyler var bütün gün evlendirme prog falan bir tek tarihin arka odasini izlerdim oda kaldirildi o kadar bos ki sanki beynim yıkaniyormus gibi hissediyorum. İmdb top 250 den koyun 2 3 film geceleri izleyelim tiksindirmeyin sizce bunu dusunen sadece ben miyim? Tivibu şart oldu.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• haklısın yuzde yuz katılıyorum dostum reyting sistemi kalkmalı

0|1
    0|0
    • kalkmalı ki iyi programlara hak tanınabilinsin imd 250 fikri cok mantıklı

• yok sorvayvır mı ne yok kiralık araba pardon aşk yok muhtesem yıl ooo sonu gelmez hadi ben uyuyom

• İyi gecelerrrr

En İyi Erkek Görüşü

• Trt okul tam bir gençlik, belgesel ve bilgi kanalı, işmi bulmak istiyorsun sana nasıl iş bulacağın konusunda yardımcı oluyor, film çekmek yönetmen, senarist, oyuncu olmakmı istiyorsun sana film çekmen için destek oluyor, hüner dolu anadolu diyor mucitlerş arayıp buluyor yani "siz aptalsınız" demek yerine "Anadolu insanı zekidir" diyor kitaptan veinsandan diyor, 50, 60 yıllık evliliklerin sırrını gençlere göstermeye çalışıyor, kripto diyor kavgasız, dostça yarışmada olurmuş dedirtiyor, ama malesef izlen iyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Senin tv'nin temel fikrini anlaman gerekiyor öncelikle. Tv insanları oyalamak için evin içinde kişinin beynini uyuşturan bir alettir. Yararlı bir film izliyorsan bile onun 7-8 tane arasında bilinç altına hitap eden reklam izliyorsun. En çok ne izlenirse o yayınlanıyor ki buda ülkenin seviyesini ortaya koyuyor.

0|0
    0|0
  • Sanane be sanane gerezekaaalııaaa. Ya işte bizde dıkıntıdan kısmetse olur bigbrother cart curt izliyoruz

0|0
    0|0
  • Kime gore neye gore saçma?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İzleyen var demek ki.

0|0
    0|0
  • beyinsizlerden reyting almak icin < = para hersey bu dunyada

0|0
    0|0