Dirilişi gözünü ayırmadan izleyenler kimleer?

Dirilişi gözünü ayırmadan izleyenler kimleer?

Efsaneee!!!

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Atalarımız kaçırılırmı kaç kişi biliyordu osmanlının asıl kurucusu ertuğrul gazinin hayatını harika bir dizi beni kendine bağımlı etti en azından benzerleri gibi haremden başka bişey anlatılmayan dizilerden değil :)

1|0
    0|0
  • tam olarak beni tarif ettin ne misafir kabul ederim nede giderim dün yunus vardı oda aynı perşembede seddülbahir 32 saat vardı o bitti :(

1|0
    0|0
  • Güzel bir dizi , Yabancılar gibi yapmaya çalışmışlar. 3 kişiyle onlarca kişi öldürülemez bence. Kaldı ki moğol askerleri çok güçsüz gösterilmiş. Bunun dışında verdiği mesajlar güzel.

1|0
    0|0
    • Eğer savaşan turkse ve yurekliyse tek başına da öldürür 😉

• Yok öyle bir dünya :) Kaldı ki teknik olarak Asyadan gelenler daha güçlüdür savaşçı özellikler bakımından. Zaten ileride yapılacak olan savasta yeniliyoruz. Asya devletlerinde sorun toprakların paylaşımı. Bizde de moğollarda da. Zaten iki ırk birbiriyle kaynaşmış

• Tamam ben o konuda bir şey demiyorum yenileceğimizi de biliyorum lakin gerçekten yürekli bir Türk hakkından gelebilir şimdi ülkede bir savaş çıksa ordan yüreklenerek insanlar ülkesi için kalkınabilir kimisi kılıç alır o ayrı bir konu 😃

• Zaten 5 dakika ara oluyor... Tam film gibi oluyor. Az daha zorlasa spartacusün kaliteyi yakalar ama zamanı var daha :) :D :D

1|0
    0|0
  • okk :)

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • izlemedim daha

0|0
    0|0
  • İzlemıyorum

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • TRT den iğreniyorum Trt Hd ve Belgesel dışındakilere bakmıyorum

0|1
    0|0
  • vasat dizi

0|0
    0|0
    • Sen muhteşem yüzyıl izle 😃😃

• Ya kırmak istemedim özür dilerim 😩 zevkler ve renkler tartışılmaz ama böyle değer verdiğim şeye kötü söz soyleyenlere çok kıl oluyorum ama pardon ya 😄

• Ben necati sah oglu hakan tekin

1|0
    0|0
  • Türk dizilerini hiç beğenmiyorum ve izlemiyorum işim olmaz

0|0
    0|0
    • Yabancı mı izliyosun

• Allah razı olsun kardeşim 😊

• ecmain

Kızlar Ne Diyor 4

• Gözümü ayırarak izliyorum

1|0
    0|0
  • Güzel 👍🏼

1|0
    0|0
  • Yeni başladım 😍

1|0
    0|0
  • Dirilme duygularınızı tv ile tatmin ettiğiniz için ölü gibisiniz.

0|1
    0|0
    • Bizim tatmine değil yürekli insanlara ihtiyacımız var bu dizideki amaç da yüreklenirsin belki diye ama o belki de işe yaramıyor bazıları için 😉

• Din işte bu yüzden bu halde.

• Sizin gibiler yüzünden dimi katılıyorum 😊

Yükleniyor...