Yeni Kahraman olan Deadpool karakterini duyan varmı?

Deadpool karekterini çok sevdim ben ya tavırları, hareketleri, ve o komik esprileri çok güzel, bu ayın 12sinde çıkcak filmi çok heycanlıyım. 2. sinin yapımına başlamışlar bile :D kötü karekterleri seviyorum neden ya JOKERi sevdiğim gibi. :D sizde bilmiyorsanız bir bakın derim. karekter ölümsüz bide ortadan ikiye bölünse bile iyileşiyor yani en güçlü karekter diyebiliriz :DYeni Kahraman olan Deadpool karakterini duyan varmı?

0|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Dead po ol yeni bir karakter değil istersen kısa bir söz edeyim ; deadpool kanser hastası bir kişidir fakat aynı zamanda ninja eğitimli bir dövüşçü bu yüzden böyle iyi bir dövüşçü boşa gitmesin diye, Dead pool tıpkı wolverine gibi x silahı deneyine dahil oluyor ve orda 1 kişiyi öldürdüğü için deneyden atılıyor muhteşem derecede savaş espri ve öldürmeyi sanata dönüştüren bu kahraman marvel serisinde anti karakterdir ve zamanla bütün herkesi öldürmüştür çünkü Dead po ol olumsuzlukle lanetlenmistir tanrılar tarafından bu yüzden marvelde ki herkesi öldürmüştür deadpool

Asla ölmez bütün parçaları kopsa bile tekrar müthiş bir hızla birleşir 😂 20 dakkada yazdım umarım okursun bilgilendirmek istedim bildiklerimi anlattım 😇

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu adam kahramandan çok paralı asker shield için çalışıyo annesi kanserden ölüyo babası arkadaşı tarafından öldürülüyo. Her türlü silahı sever sanat olarak adam öldürmeyi seçmiş bir çok dili biliyo. Orduda çalışmış. Deadpoll isminiyse bir oyundan almış kimin ilk önce ölüceğini tahmin ettikleri bir oyun. Ne kötü ne iyi kadınları aşırı düşkün.

1|0
    0|0
  • Yeni kahraman mı? :) Deadpool ilk 1991 yılında çıktı. :) Çok sevdiğim bir karakter. :)

1|0
    0|0
  • Deadpool yeni değil bizim burda bilinmiyor. Marvelin eski çizgiromanlarında var Amerikada zaten bilinen bişey yani.

1|0
    0|0
  • Bu kim be hiç sevmedim

1|0
    0|0
  • Deadpool yeni süper kahraman diğer bildğimiz kahramanlardan farkı ateşli silah kulanıyor ve öldürüyor çizgi romanıda iyidir :)

1|0
    0|0
  • Yeni kahraman mı? :D
    Çoktandır var benim adamım 8)

1|0
    0|0
    • Yani filmi yeni çıkacak demek istemiştim :D

• Yanlis biliyosun gibi. Weapon xdir ona her duumda iyiledme gucu veren.

Death'in dahil olusu daha sonra. Cok komik bir iliskileri var zaten.

• @Ragnar_Lodbrok aynen bende öyle biliyorum

• severim

1|0
    0|0
  • efemine bir kahraman sanırım poza baksana

1|0
    0|0
    • haha o kostüme ilk bakış gibi bir şeydi :D

• Benim icin Wolverine ile 'Oh wolvie, where did you lost your healing factor diyerek dalga gecmesi yeter.

Hulk vs. Wolverine'de efsaneviydi kendisi.

• bir de efeminelik soyle dursun, gordugu her kadina sarkinilik eden birisi iendisi

• İlk kez gördüm valla

1|0
    0|0
  • Yeni kahraman? Deadpool piyasaya cikali 18 sene falan oldu.

0|0
    0|0
  • boyle fantazya karakterler daha cogalmali (;

1|0
    0|0
  • ilk defa duydumm bu ne ki :) :)

1|0
    0|0
  • Çin malı Spider Man

1|0
    0|0
    • Spider man ile kankadir kendisi. Ayrica cani isterse dorde boler spideyi.

• Zaten dörde bölüyor dostum deadpool zamanla marvelde ki her karakteri tek tek değişik değişik öldürüyor spider Man olsun wolverine olsun hepsini 😊

• bir superman değil

0|0
    0|0
  • Dizi ya da filimi var mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne demek yeni kahraman!

Şaka şaka... Film için çok heyecanlıyım😂 Marvel karakterlerini pek sevmem ama şimdi DC düşünsün.

1|0
    0|0
  • filmi güzel olmuş hakkaten

0|0
    0|0
  • Kahraman değil anti-kahraman oluyor kendisi ve gerçekten marvel evreninin en havalı karakteridir.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...