Oyuncular Para İçin mi Sanat İçin mi Mesleği Yapıyorlar?

Arkadaşlar elbet eşit oran falan zar zurt vs. leri vardır.
Soru şu , Sizce oyuncular para için mi , sanat için mi mesleğe aşıklar?

• Parası Fazla Ondan
    75% (9)80% (4)76% (13)Oy Ver
  • Sanatına Aşıklar Ondan
    25% (3)0% (0)18% (3)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)20% (1)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu işi sevdikleri, yapabildikleri ve karşılığını da fazlasıyla aldıkları için.

0|1
    0|0
    • eşit oran zar zut dedim hangisi daha ağırlık basıyor , karşılık mı , sevgi mi?

En İyi Erkek Görüşü

• Yapımdan yapıma değişir, oyuncu dediğin çeşitli yapımlarda rol üstlenip ortaya bir sanat icraa ederek bir kariyer geliştirmeye çalışır.

Oyuncunun da tipi var, mesela Johnny Depp gençliğini bağımsız sinema filmlerinde geçirdi, bugün bu kadar karizmatik bir figür olmasını buna borçlu, sonra Karayip Korsanları serisi ile beraber bir anda sürekli gişeye oynayan filmlere sardı, artık eski halinin parodisi haline geldi ama ne diyelim bu adama şimdi? Hiç mi sanatçı ruhu yok, hayatı full para peşinde mi geçti? Hayır.

Özellikle yabancılarda bu ayrım daha sığ, bir rol aynı zamanda bir fırsattır, Katheryn Winnick oyunculuğa 20lerinin ortalarında başladı, asıl mesleği dövüş eğitmenliğiydi.

Kariyerinin çoğunluğu romantik komedilerde, basit aksiyon yapımlarında yan rollerde geçti ama 34 yaşındayken Vikings'de kendini gösterebileceği bir rol kaptı Lagertha olarak, her daim karakterinin kadın olarak gücünden, bir çok kadının hayran olmasından falan bahseder ve güçlü, erkeklerin dünyasında ayakta duran kadını canlandırmaktan onur duyduğunu söyler.

Sözün özü, insanların birden fazla gayesi olabilir ve bu zamanla değişebilir, oyunculuk zor ve kendine has bir iştir 'Para için yeaa' diye yaftalanamaz, aynı şekilde her rolde de sanat peşinde koşulmaz. Bir denge vardır.

0|1
    0|0
    • En başta da dediğim gibi denge oldugu konusu veya diğer tüm yorumları kabul ediyorum. Ben sorumu filtreledim.
      50'ye 50 , A ' mı B' mi daha çok ağırlık basar. Oyuncuların geneli için düşünürsek?

• B, çünkü özel yeteneği ve bu işe tutkusu olmayan hiçkimsenin yapabileceği bir iş değil.

bir bizde var hiç konuyla alakasız olmasına rağmen tipine bakılıp oyuncu yapılan, yoksa ecnebilerde öyle 'Oyuncu olayım da para kazanayım' diyerek bu işte tutunamazsın.

Bizim millet her işi kazanılan paraya göre değerlendirir nedense.

• Son cümlen anket sonucuna bir gönderme oldu farkındayım yalnız anket sonucu , yine söylediğin baştan 2. cümledekine göre anket sonucu ortaya çıkmış olabilir.

Kızlar Ne Diyor 2

• A dedim cunku askla yapan oyunculugunu belli eder

0|1
    0|0
  • Para için tabi başka ne için olcak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim için oyunculuk şarkıcılık vs sanat değil, bir doktor hepsinden daha sanatkar, para şan şöhret boş işler işte

0|1
    0|0
Yükleniyor...