Arkadaşlar özellikle en çok erkekler yardımcı olursa sevinirim veya erkeklerin kıyafet konusunda zevkli kızlar?

Sevgilimin salı günü doğum günü ve 4. Ayımız ilk defa ona ve bir erkeğe hediye alms olucam o genelde gömlek üstüne kazak giyiyor farklı farklı geliyo bende gömlek üstüne kazak almak istiyorum ama ne rengine nede modeline karar verebildim sizlerinde zevkine bakmak istiyorum nolur yardımcı olun yarın gidip almam lazım 😌 resim veya link atın bakiyim 😌

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Beyaz homlek bordo v yaka kazak olabilir pantolonda alicm diyosan lacivert bisey alabilirsin :)

0|0
    0|0
    • Hmmm güzel bakıcam hemen ☺️sağol

• Tamam dikkat edicem aslında onun en sevdiği renk kırmızı bordo yerine kırmızı kazak alsam nasıl olur altına beyaz güzel olmaz ama çok üniforma gibi durur gibime geliyo bide v yaka babam yaşındakileri giyiyor artık v olmasa mı acaba 😄☺️

• Baban yasindakiker fit giymiyor ama :) altina go. lek giyickse v yaka daha iyi olur ama genede sen bilirsn sonucta senin yaninda giyick :)

• Kazak güzel buharlı severim azını ara severse bugazli kazak al mutluluk lar bacim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cahilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...