Onun kadar güzel olmak istiyorum imkansız mı sizce?

Onun kadar güzel olmak istiyorum imkansız mı sizce?

Kız ünlü biri. Okuldan tanıyordum. Her zaman çok beğenirdim. Git gide güzelleşiyor. Kıskanmıyorum Allah nazarlardan korusun. Ama ben de öyle güzel olmak istiyorum. İmkansız mı?😔

0|0
25|18

En İyi Erkek Görüşü

• EMİN ol sen bundan daha güzelsindir bencee

2|0
    0|0
    • Değilim çok isterdim

• evet haklısın

En İyi Kız Görüşü

• Valla kız taş gibi ama hep makyaj hep makyaj belki ondan daha güzelsindir. Ama göremiyosundur. Ama onun kadar olmasanda takma. Annen sana benim dünya güzeli kızım diyorsa başkasının dedikleri önemli değil. Ama kendine bir çeki düzen verirsen belki ondan bile güzel olursun.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 24

• Bayağı profosyonel makyaj yapılmış. Ama yüz hatlari da güzel belli. Doğal hali ile resmi yok mu hic?

3|0
    0|0
  • Hatun siradan. Sadece dişi yanını güzel sergiliyor ve makyaj yapmayi iyi biliyor. Açıkçası erkeklere bu konuda katiliyorum; yuzunde gram makyaj yokken güzel olan kadinda asil marifet.

2|0
    0|0
  • Makyaj güzeli, nesi güzel

2|0
    0|0
  • makyaj yap burnunu torpulet lens tak sacini boya olursun

1|0
    0|0
  • fotoshop bu gözlere bak hiç orjinal durmyo :D

1|0
    0|0
  • Kemiklerini kirip sekil verebiliyosan imkanli

1|0
    0|0
  • Makyajsız ve lenssiz halinin bu kadar güzel göründüğünden şüpheliyim çünkü yüzünde o kadar makyaj var ki anlatamam. Rimeli, eyeliner'ı, ruju, kaş kalemi ve göz kalemini geçiyorum yüzünde acayip derecede kontürleme makyajı var.

1|0
    0|0
    • Makyajsız halini okuldan biliyorum. Gözleri orijinal. Kontürleme yaparak burnunu ince gösteriyor. bir de yanaklarını şekillendiriyor. Makyajının fazla olması bence de itici. Yine de çok güzel olduğu gerçeğini değiştirmiyor

• Elbette ki güzeldir, ona bir lafım yok ama resimlerdeki gibi aşırı güzel olmadığı aşikar. Zaten her güzelin bir kusuru vardır. Ayrıca gözünün lens olmadığından emin misin? Göz bebeklerini, lens dışında, bu kadar iri gösterebilmesi için göz makyajı uzmanı olması lazım

• Eminim canım kesin bilgi lens değil

• İmkansız değil ama uğraşılması gerekir

1|0
    0|0
  • Bukadar çok makyaj yapsan sende güzel olursun. Neyi takiyosun ki kafana. Kizin surati 2 ton makyaj

2|0
    0|0
    • Makyajsız da güzel canım ya okuldan biliyorum

• Kendini kücümseme bukadar. Herkes güzeldir inan bana :))

• Teşekkür ederim

• Sen onun yüzünde ne kadar makyaj var biliyor musun? Sen daha güzelsin boşver

2|0
    0|0
    • Teşekkür ederim çok iyi niyetlisin. Ben okuldaki makyajsız halini de biliyorum

• Kıskanç dolu kız taş gibi valla

1|0
    0|0
    • Ben kıskanmış mı oldum şimdi😒

• yok imkansiz degil bir dudak estetiği , goze lens , birazda makyaj bu kizdanda iyi olursun😃

1|0
    0|0
  • Kız harbi güzelmiş 😒

1|0
    0|0
  • Kendine bakarsan ondan bişe güzel olabilirsin bakımlı olmakta bitiyor iş

1|0
    0|0
  • tabiki degil ama Allah herkese bir guzellik vermis zaten herkesin guzelligi ayridir bence kendine haksizlik etmemelisin

1|0
    0|0
  • Zehra şebnem değil mi? Makyajı çok abartıyor bu ya yaşı ufakken daha. Özenme buna

1|0
    0|0
    • Evet o kız. Sen de mi tanıyorsun

• Tanıyorum ama bana göre çok fazla makyaj yapıyor gözleri güzel sadece yaşlı gösteriyor kendini

• Evet orda haklısın valla

• o makyajı sende yaparsan onun gibi güzel olursun. o gözlerde çoğunlukla shop.

1|0
    0|0
  • Güzel olup napıcan?

1|0
    0|0
    • Sevgilim çok yakışıklı ben güzel değilim😞

• Teşekkür ederim. Eminim sen de çok güzelsin

• İdare ediyoruz çok şükür

• Kızım kormusun boya küpü lan kız doğal olun abi

1|0
    0|0
  • makyaj güzeli bikere o tağammı? sjsjsjjsjsjsjs

1|0
    0|0
  • Bunu gordum instagramda cidden makyaj guzeli

1|0
    0|0
  • seni görmeden ne cevap almayı bekliyorsun?

1|0
    0|0
  • Bende istiyorum ben de yaaa 😖

1|0
    0|0
  • kız güzel değil ki

2|0
    0|0
    • zevk meselesi beğenmeyebilirsin ama güzel yani yapma şimdi

• Yok canim inan değil yüzünde bir ton makyaj var ve itici duruyor dogal hali nasıl bilemem ama😌

• Doğal hali de güzel de bu dudaklar yok tabi

Yükleniyor...