Dada'da yapılan protesto hakkındaki düşünceleriniz neler?

Okan Bayülgenin programı Dada'da bir protesto yapıldı. Bir kadın soyunmaya başladı ve AKP vekillerine teşekkür etmek istediğini söyledi tabi Okan Bayülgen bunu söylemesini engelledi. Ayrıca yayının kesilmesine izin vermeyip protestocuyla bir konuşma yaptı. Düşüncelerini paylaşmanın konuşmanın karşısında olmadığını belirten Bayülgen, bir eğlence showunun bunu yapmanın yeri olmadığını kanalı ve programı riske kendisini tehlikeye atacağını ve bu durumu korumakla soruımlu olduğunu belirterek eylemciyi uyardı. Daha önce de Beyazıt Öztürk'ün başına gelen bu olay Beyazıt için kötü sonuçları doğurmuştu. Sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz neler? Neler oluyor böyle?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kız acayip saçmaladı. Üstünü çıkartmakta neyinn nesi ya. Burda bence asıl konu protesto yapan değil okan bayülgenın soğukkanlı birşekilde kızla konusması yayını kestirmemesi ve gayet güzel birşekilde olayı idare etmesidir. Kendisini tebrik ediyorum helal olsunn

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Protesto etmek en doğal hakkı. Ama bana kalırsa protesto etme sekli yanlış. Vücudunu kullandı. Ben orda kadınları asagiladigini düşünüyorum. Hic bir kadın kendi görüşunu dile getirmek veya biseyleri protesto etmek dikkat cekmek icin vücudunu kullanmamalıdır.
    Ayrıca Beyaz'ın başına gelen şeyler cok farklı. Kesinlikle algı yaratilmaya çalışıldı. Konu baska seylere çekildi. Neyse simdi bunu konusmaya baslarsak isin içinden çıkamayiz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ya bizim ülkemizde biri bir şey yapar sonra onun gibi yüzlerce olay olur. beyaz ın programında başladı bu daha da devam eder. millet saçmalamaya başladı iyice. sen bunu yapınca ne olacaktı? orda bişiler diyince ne olcaktı ki? kimse takacak mıydı seni? artık millet iyice tanınmak için değişik salak salak şeyler yapıyobu da onlardan biri sadece dikkat çekmek için yapılmış bir şey amacu kendisini göstermek biliyosun ki bu ülkede bir şey yapanlar direk tanınıp sahip çıkılıyor falan filan. oda belki bir gündem yaratmak istedi sadece kendini tanıtmaktı amacı buna emin ol. olayın kurgu olduğunu bile söyleyenler var.

1|0
    0|0
  • Düsüncem yok

1|0
    0|0
  • kadını pakette yaptırabilirdi orda bence herkese örnek olacak bir davranış gösterdi. kadının yaptığı gereksizdi bana kalırsa

1|0
    0|0
  • Televizyon programlarından yapılan eylemlerden halkın, o programın sunucusunu sorumlu tutması, benim hiç hoşuma gitmiyor ve hiç doğru bir hareket olduğunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Okan akıllı adam.
    Beyaz kadar kafasız değip malesef.

0|0
    0|0
  • Uuzun uzadıya açıklarımda kimse takmaz şimdi

1|0
    0|0
    • merak ettim açıklasana bak ben takcam.

• Konuya şurdan giriyim protesto edilen olayların amacı neticesi barış ama nedense hep pkkya lanet yağdıran şehit veren bir halka gösteriliyor bunlar diretile diretile kaç tane pkklı bundan birşey çıkartıyor kendine pay çıkartıyor üst baş çıkartmak nedir canlı yayına bağlanıp pkkya lanet okumadan sadece devleti suçlar gibi çocuklar ölüyor demek nedir elbette orada masum insnalar var elbete o topraklarda çeşitlik etnik gruplar asıl öz vatandaşı asimile etmeye çalışıyor lakin neredeyse aydın geçinen bu kesim kalkıp pkkya bir tek laf etmiyor sadece hükümete laf ediyor hükümette de suç olabilir ama bunu sadece hükümete indirgemek adalet midir adaleti savunup adaletsizlikten dem vurmak ne kadar samimi ne kadar gerçekçi kaç tane canlı yayında şehitler için bir eylem yapılmıştır sorarım ben insanlara kaç canlı yayında kaç tane aydın şeitler için terööre lanet için kamu spotu yaomıştır veya bir fim yapmıştır veya bir programda eleştiri yapmıştır...

• Nikine de yorumuna da tukureyim senin en azindan birsey yazma da seviyeni bilmeyeyim.

• Kurgu olduğu çok açık

0|0
    0|0
  • Kurmaca bnce

0|0
    0|0
  • düzmece bence

0|0
    0|0
  • Yapılamayan protesto desek doğru olur. Kurgu değilse eğer Okan müthiş idare etti durumu

0|0
    0|0
  • Olur öyle arada

0|0
    0|0
  • yetersiz bence genital bolgesini acmasi gerekirdi daha cagdas bir protesto olurdu

0|0
    0|0
  • Son derece gereksiz yaptığı ne üstünü çıkarıyon yani, bayülgeni tebrik ederim anlamlı konuştu

1|0
    0|0
  • Kadın vucüdunun cinsel obje olarak kullanılmasına karşı olduğum gibi protesto aracı olarak da kullanılmasına karşıyım. :/ :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Saçma bişey kendini rezil etti protesto böyle olmaz seviyesizliktir bu

0|0
    0|0
  • bir düşüncem yok yoldan geçeni proğrama alırsan oyle olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...