Okan Bayülgen'in programında çıplak eylem girişimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beyaz Show'un ardından bu hafta da Okan Bayülgen'in sunduğu Dada isimli eğlence programında bir eylem girişimi yaşandı. Büyük ihtimal önceki eylemden feyz alıp zekice kendini duruma hazırlamış Okan Bayülgen; o yüzden de tepkisi çok daha yapıcı ve biliçliydi bence. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Memesi bile yok eylem yapıyor sikiysa sutyeni cikar 😜

Şaka bir yana Okan cok güzel toparladi ve haddini bildirdi. Televizyonculuk budur boyle yapılır. Yayini bike kestirmedi adam.

Eylemi yapana gelecek olursak da akp vekillerini protesto ediyormus. Ozaman git akp binasnda soyun hadsiz.
    Böyle ucubelerin oldugu bir dünya da yaşamak ne acı.
    Anasi babasi yok mu bunlarin dedirten tipler hep.

0|1
    0|0
    • :)))) ne var ki hemen küçüklüyon :P girişimde bulunması da cesaret 😂

Okan Bayülgen açıkçası olgun ve de kültürlü biri; Turkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi sunucu ve profesyönel fotoğrafçılarından. Ama işte Allah'ın vermiş olduğu bu özellikleri programlarında (show olanlari) yansitmiyor. Bilmem; belki de reyting icindir; demem o ki, verdiği tepkiyi çok az insan verebilirdi. Beyazıt falan eli ayagina dolasirdi eminim ;) Soylediklerine de tek tek katılıyorum ^_^

• Teşekkür ederimm 😌

• Rica ederim 😇💞

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudunu göstererek eylem yapacak kadar nasıl salak olabiliyorlar. Böyle eylem olmaz

0|1
    0|0
    • Son derece hak veriyorum; amaç farkında olunmak mı acaba? Bu aykırı bir şey zateb garip ya ben de anlamadim hic

• Siyaset her yerde artık siyaseti herşeye alet ettiler bıraksınlar komedyenler işini rahatça yapsın birde onları alet etmesinler.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunlar hep reyting

1|1
    0|0
  • vay be yüzsüze bak insan hiç mi utanmaz ya eylem anlayışını seveyim rezil

0|1
    0|0
    • Var böyleleri; anlamak mümkün degil ama kaynak ne acaba, kim istiyor bu eylemleri dikkatimi çeken bu benim

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu çeyrek porsiyon aydın dedikleri bu ve bunlar gibileri oluyor herhalde :) Şaka gibi eylemide çığrından çıkarttılar.

0|1
    0|0
  • herşey için daha çok dikkatli olmalılar

0|1
    0|0
  • tiyatro

0|1
    0|0
  • Önce nasıl eylem yapacaklarını öğrenmeliler, daha sonra da nerede yapacaklarını.

0|1
    0|0
Yükleniyor...