Okan Bayülgen'in programı Dada'da çıplak protesto için ne düşünüyorsunuz?

Az önce Dada'da Beyazıt Öztürk'ün başına gelen Okan'ın başına geldi. Bir genç kız üzerini çıkarttı tam bağırmak üzereyken Okan "her türlü protestonun yanındayım, giyin ve sakin ol" dedi.

Konuk masasına oturan genç kızla yaptığı konuşma gerçekten güzeldi. İzleyen var mı? Show programları protesto için doğru yer mi?

7|6
132|205

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 204

• İşte bunun gibi geri kafalılar terör örgütlerinin ağzını sulandiran kafalar. Bedenini sergileyerek eylem yapmak isteyen birisinin ruh sağlığı yerinde değildir. Azcık pof poflama ile bu kızı canlı bomba da yaparsın, terörist de. İşte dağdakiler de aynı bu kafada kişiler.. Yazık oldu

13|7
    0|0
  • Protesto : Sahneye yürüyüp uygun bir ses tonuyla belirtilebilir..

Üstünü çıkartmak : Dikkat çekmek üzere olsada : evinde soyunmadığını, ilişkiye girecekmiş veya denizdeymiş gibi bir hareket tarzının yapılamıyacağını, ailesini üzeceğini ve alay konusu yaptırıp başlarını öne eğiceğini düşünmeliydi..!

Ahlak ve edep yoksunu olunca gerisi hikaye.

8|6
    0|0
  • Özetle;

- Ceyhun kendini rezil etti.
    - Okan yine muhteşem zekası ile olayı en mükemmel şekilde kurtardı.
    - Kız tam bir... Olduğunu düşünüyorum.
    - Okan böyle bir şey yapmaz çünkü belirli kitlesi zaten var, kızın amacı saçma sapan kendini ispatlama çabası.

7|3
    0|0
  • Reklam da olabilir Okan eskisi kadar izlenmiyor diye düşünüyorum

13|6
    0|0
    • Selam kaptan

• Okanin izleyiciye ihtiyacı yok 100 kisi de izlese yine de o program yapar ve boyle sansasyonlar sadece ona rtuk tarafindan cezadan baska bir sey getirmez.

• 100 kişi izlesin kim onu ekrana çıkarıyor görürüz hacı baba tekkesi mi kanallar

• Çakma elitist ve yapay aydın Okan kesin yine oportünist bir tavırla iyi kullanmıştır bu durumu. İzlemedim, gereği yok.

haşırt.

11|3
    0|0
    • Okan'a zeki diyenler gerçekten cahil insanlar, canlı yayında soyunma'nın yanlış birşey olmadığını savunmuş, eylem yapmanın güzel birşey olduğunu vesaire, okan bayülgen ceza bile yer. Gerçekten çakma elitist biri hiç sevmem.

• Soyunarak Akp'yi kötülüyor aklı sıra aklını yediğim. Barı güzelsen soyun , Allah affetsin çırılçıplak olsa hiç bir erkek bazmaz bile kezbana.

9|7
    0|0
  • Okan o kadar güzel konuştu ki ben bile üstüme bişeyler giydim :)

19|5
    0|0
  • Kızın gogusler cok kucukmus.
    Onu proteto ediyordur.

Bence gidip biz de soyunalım

9|5
    0|0
  • Sıkıntısı ney kızın?

Ölen pkklı piçler içinmi üzülmüş...

8|3
    0|0
  • Kız soyununca arkada bir adam da soyunmaya başlıyor :D

saniye 6da

7|1
    0|0
  • Bence dogru yer degil? cünki sen bedeninle yani en mahrem yerinle tepkini gösteriyosun? we bunu 80 milyon görüyor, pankart aç sloganini patlat ne o öyle kasap witrinindeki etler gibi görünmek? ben izlemedim ama hic yakirtirmadim bu olayi YANLIŞ

8|2
    0|0
  • Okan Bayülgen'i pek sevmem ama burada çok doğru bir yaklaşım sergilemiş takdir edtim. Keşke hükümette bunları anlasa, duran adamla dalga geçmeyip takdir etseydi, yakıp yıkanlara karşı, duran adamı takdir etselerdi, belkide insanlar birbirlerine karşı biraz daha anlayışlı olabilirdi,

1|0
    0|0
  • Beyaz show'da ayşe öğretmen olayının olduğu gün bende stüdyodaydım.. Beyaz'ı okandan daha çok sevmeme rağmen okanın daha iyi bir profresyonel olduğunu anladım bu olaydan sonra.. O gün ayşe öğretmen telefona bağlanınca yönetmenin kenardan yaptığı bir çok uyarıya rağmen beyaz yinede olayı toparlayamadı ve kendi kuyusunu kendi kazdı resmen.. O gün gerçekten stüdyoda çok gergin bir ortam vardı resmen o telefondan sonra.. Benim oturduğum yastık yönetmenin 2-3 metre yanımdaydı o olaya kadar bizle ilgilenen , gayet neşeli gözüken yönetmen o olaydan sonra resmen bütün program boyunca terledi ve sırılsıklam oldu.. Hatta çıkışta bizle fotoğraf çektirmeye söz veren beyazda gelmedi ve bunun nedenini yönetmene sorunca itü grubuyla arasında küçük bir tartışma yaşandı.. Bugün stüdyoda neler yaşandı pek bir fikrim yok ama okan olayı kesinlikle harika topladı.. Üstelik bu protesto ayşe öğretmeninkinden çok daha toparlanması zor bir olaydı.. Hem kızı hemde programı kurtardı ayrıca insanların kendisini takdir etmesini sağladı.. Ben bu tarz protestoları belli yerlerde kesinlikle doğru buluyorum ancak bir eğlence programında bu tarz olayların hem oraya gelen izleyicilere hemde programda emeği geçen herkese büyük saygısızlık olduğunu düşünüyorum.. Bu tarz protestolar direk olarak siyasilere yapılmalı.. Eğer zaten bu tarz protestolara kalkışıyosan sonunda olacaklarida göze alman gerekir.. Gerçi Şu an stüdyodaki durumları bilemeyeceğim ama beyaz show'ta gerçekten hiçbirinizin görmediği , düşünmediği kadar gergin bir ortam oluşmuştu stüdyoda.. Okan bu durumu gerçekten çok güzel topladı...

0|0
    0|0
  • Ziyadesiyle anlayışla karşıladı ve eğer tiyatro değilse doğru olmayanı yaptı. O protestanların insan yerine konulması hatadır. Şahsi reklamını yapmak adına, Okan'ı ve kanalı zor durumda bırakarak, ülkenin seçtiklerine, yine onu seçenlere karşı saygısızlık yapıyor/yapacaktı. Derhal kafasından tutularak yerlerde sürüklemek suretiyle oradan atılmalıydı. O bir eğlence programı, siyasi parti mitingi değil.

3|0
    0|0
  • TV izlemiyorum ama verdiğin linke göre soyunuyor dediğin üzerini çıkartıyor. Sütyeni üzerinde yani. Şu an AKP yalakası olan (dindan zanneden) tüm kanallara bak en dandik dizisinde bile bu kadından daha çok açık giyinen diziler filmler çıkıyor. Çıplak değil yani önce bunu anlamamız lazım.

3|0
    0|0
    • 1. si müdahale edilmeseydi o soyunma nereye kadar gidecekti henüz bilen yok.
      2. si dizi/filmlerde senaryo gereği yarı çıplak insanlar görmeye alıştırıldı bu millet. Bunu Akp kanalları diye ayrıştırmak kel alaka olmuş. Ayrıca bu bir canlı yayın ve böyle yayınlarda mesele birinin soyunmasından ziyade provakosyon amacı güden bir eylemin gerçekleşmiş olması. Bunu soyunarak yapınca daha çok dikkat çekeceğini sanmış ki haklı çünkü cinselliğe aç bir ülkede işler böyle yürüyo. Ama sırf birilerini eleştirmek için kendi saygınlığından, edebinden faragat edip kendini bu şekilde rezil eden insanlara acıyorum. Çünkü sonuçsuz kalıyo yaptıkları eylem ve sadece rezillikleriyle anılıyolar.

• @Fonetika ayrıştırma şu şekilde. Beyazıt'ın çıktığı kanal Doğan Grubuna ve dünkü olayların olduğu kanal da Doğuş Grubuna ait kanallar. Star diğer Doğuş grubu kanalları arasında hükümete karşı yanlışlarını söyleyen bir kanal. Tayyip efendi böyle kanalları kendine karşı olunduğu için istemiyor. Din ve ahlak yönünden sakıncalı diye sırf kendine gönderme yapılıyor diye bu kanallarda yayınlanan birçok yapıyı yayından kaldırdı. Özellikle Doğan grubuna son şansı veren yediz, el altından böyle olayları çıkararak kanalın zarar görmesini sağlıyor.

• Bu adam kadar zekice konuşan bir adam daha yok bence :D Kız sonunda özür diledi

6|1
    0|0
  • Hayatımdan 30 saniye boşa gitti akpye birşey söylemek için sütyenini çıkarıcaksa chpye birşey söylemek için kim bilir nelerini çıkarması gerekir

4|0
    0|0
  • Sonunda kanal d yi kapatacaklar.

1|1
    0|0
    • program star tvde yayınlanıyo

• @Fonetika aynı kişiye ait farketmez

• Star tv Ferih Şahenk'in, yani Doğuş grubuna ait. Kanal D ise Aydın Doğan'ın, yani Doğan grubuna ait. Nasıl aynı kişiye ait oluyor? Benim bu sektörde çalışıp bilmediğim ve senin bildiğin şey nedir, beni aydınlatabilir misin?

• Okan bayülgeni hayatım boyunca hep itici bulmuşumdur çünkü olduğu gibi değil televizyon programında laf ettiği reyting uğruna rol yapan biri. Ama hayat görüşü felsefesi olarak da gerçek hayatın da örnek aldığım birisi o böyle birşeyi reklam propagandası yapacak kadar da aşağılık bir insan değil ama onu söyleyebilirim ve Orda söylediği kelimeler ile de beyazdan sonra başına gelebileceğini düşünmüş olmalı. Helal olsun. Evet hergün şehit hergün sorun var ama bir taraftan da hayat devam etmeli ve herkes kendi işi ne ise onu yapmalı

0|1
    0|0
  • Ahlâk edep yoksununu içeri atmaları lazım.

2|1
    0|0
  • 10 yıldır TV seyretmiyorum ve seyrettiğim dönemelrde de Okan BAYÜLGEN'i severek izler takip ederdim. Taaa Televizyon çocuğundan :)" okan bayülgen şu anda sütüdyoyu terk etti" anonsunu hala hatırlarım :D
    Janset vardı ozamanlar :)
    Çok güzel idare ettiğini ve tam bir profesyonel gibi davranıp anında müdahale edip yayını kestirmemesi kapatmaması ayriyeten çok önemli bir hareketti.
    Ve kendi koltuğuna oturtup konuşması kendini çok iyi ifade edip her türlü protestoya ve her türlü karşı görüşe açık olduğunu ifade etmesi takdire şayan, Okan BAYÜLGENE yakışanda oydu bence.

Okan BAYÜLGEN'in böyle 1 reklama ihtiyaci yok!
    Komplo teorileri üreten biri oalrak ihtimal dahi vermiyorum böyle bir danışıklı dövüş vs diyenelre.

Ve En Talihsiz Protestocu olarak tarihe geçti o kız :)
    Harbiden Okan'ın dediği gibi kimse birşey anlamdi sorun yok! :D

0|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Okan Bayülgen'i sevmem ama 10 numara 5 yıldız konuştu. Adam haklı.

4|0
    0|0
  • Yapılan tamamen doğru. Çünkü, topluma mâl olmuş insanların, artık toplum için bir şey yapabilecek cesaretleri kalmadı. Herkes, yeni doğmuş yavru ceylan gibi mal mal etrafa bakıyor. Bu durumda, insanların kafasında "acaba mı?" sorusunu yaratabilecek bu kız gibi cesur insanlara ihtiyaç var.

2|0
    0|0
  • Boşuna TV çocuğu demiyorlardı zamanında. "İyi toparladı"

4|0
    0|0
    • Cidden ya acaip toparladi :)

• İyi toparladı diyorum yani işte bende. Ne kendini zor duruma soktu ne de seyircilerin tepkisini çekmemek için protestocuyu. Kızın da gönlünü aldı. Megolaman felandır ama zeki adamdır Okan.

• İyi mi toparladı canlı yayında soyunmana birşey demiyorum--- sakın özür dileme--, ama korunmamız lazım, bu sence zekice mi? ceza bile yer.

• Bu boş konuşan ukala heriften nefret ediyorum..
    Sırf ona program yaptırmaya başladılar diye yıllardır severek dinlediğim virgin radio'dan soğudum..
    Bunlar artık birçok kişinin görmeye bıktığı "BAYATLAMIŞ ADAMLAR"..
    Aynı Mehmet Ali Erbil gibi..
    Sıktılar artık..
    Bir gidin abi ya, Allah aşkına kaybolun gidin.. Emekliye falan ayrılın, ya da ne bileyim isterseniz ölün geberin..
    Yeter ki şu ekrandan defolup gidin artık..

0|0
    0|0
  • Yarım saat önce açtım en son Okan Adele e sallıyordu. İlginç bi' program..

2|1
    0|0
  • Adamdır okan bayülgen ya bir nevi sesini duyurmak istemiş kız muhtemelen yayından sonra neden yaptın diye konuşmuştur helal olsun güzelce müdahale etmiş

0|0
    0|0
  • Valla ben cok zor anladım kızda meme olsa sıcmıştı kanal ama kız sanırım akp ye sövecekti ondan konuşturmadı ben böyle protestolara aşırı olmadıgı şekilde karşı degilim yani üstsüz bir şekilde cıksa olmazdı ama bu şekilde bu gece saatinde bence cokta ayıp sus pus bir durum değil plajlarda daha cıplak gezen kızlara normal bakıyorken bu kıza gidipte ayıp demek aptallıktn başka birşey değil.

0|0
    0|0
    • mesele soyunmasından ziyade canlı yayında soyunması zaten. Plajdaki provake amaçlı mı soyunuyo? Sırf birilerinin dikkatini çekmek adına edebinden faragat etmeye çekinmeyen bir tür ahlak yoksununundam başka bir sıfatı layık göremiyorum

• Müdahale edilmeseydi ne kadar ne kadar soyunacağını bilmiyoruz zaten. Ayrıca önemli olan sadece çocukların görmüş olması değil farz-ı misal çocuk dedim. Eşimle dostumla izlerken de rahatsız olabiliceğim bir durum. Kalkıp da aa az soyundu bişi olmaz çok soyunsaydı olurdu gibi çıkarım yapılabilicek kadar iyi niyetli olamıcam ki bence terör yanlısı bir eylemdi. Bu şuursuz hareketler genelde pkk yanlısı kesime aittir. Malum ayık gezmedikleri için bu garibime de biri cesaret hapı verip doldurmuştur. Amaç tamamen dikkat çekip kaos yaratmak.

• Olabilir aslında o yönde bir eylemi asla bende istemem ben muhazafakar biriyim aslında yani tasvip ettiğimden dolayı olabilir demiyorum sadece bu ülkede bazı yanlış şeyleri görüyorum ve ülkemin artık değiştiriğini hissediyorum insanların herkesin farklıllaştıgını basitleştiğini hissediyorum ve birinin farklı birşey yapmasını artık kimsenin yargılamasını istemiyorum yani biraz olayı başka yönden düşünüyorum anlatamadım belki ama olaya soyunması ve terör yanından değiş başka bir yandan bakıyorum birazda kızgınım tüm bu değişime onun etkisi var ınsanlara kızgınım. @Fonetika

• Erkekler Devam
    174

Kızlar Ne Diyor 132

• yeri değildir ama kriz yönetimini gerçektwn aüper yaptı okan bayülgen

5|3
    0|0
  • Helal oslun süper toparladi adam. Zekasına bir kes daha hayran kaldım. Izin vermedi böyle gereksiz insanlara

5|0
    0|0
    • Kendisi de bir akp karşıtı eylemci o yüzden, soyunman yanlış değil ama ceza yeriz yapma bunu gibi birşey sizce bu zekice mi?

• sadece dün gece penceresinden bakarsak, bir protestocuya okan bayülgen'in yaklaşımı, durumu idare etmesi, açıklamaları gayet başarılıydı fakat bende daha önceden kurulduğu veya planlandığı düşüncesi oluştu. nereden baksanız ikisinin de 20 seneyi aşkın televizyonculuk kariyeri var; benzer bir protestoda beyazıt öztürk daha fazla bocalamış, daha fazla şaşırmış ve daha ne yapacağını bilemez bir tavırla yaklaşmıştı. reyting, rekabet ve "yayını kesme" seslenişleriyle "çizgimi belli edeyim, bakın ben nasıl toparladım durumu, alkış alayım" düşüncesiyle de hareket edilmiş olabilir. bu düşüncem elbette bir çok yönden çürütülebilir veya desteklenebilir.

2|0
    0|0
  • Ben protesto yapan çoğu insanın kullanıldığını düşünüyorum, sanki üstteki insanlar işe yaramaz insanlara işini yaptırması gibi, bilmiyorum böyle bir görüş edindim.

Protestoyu yapanlar için show programları bence gayet mantıklı hele ki canlı yayınlar, anında olup biten bişey ve istediğini alıyosun, insanlara duyuruyosun sesini, protestocular açısından bence bu mantıklı..

Ama show programlarında protesto yapmak bence tamamiyle bir şiddet, bir kere örnek olarak bu soyunmak mesela bu yanlış davranış bence psikolojik şiddete girer bu yüzden çok yanlış yer, bir de canlı yayın engelleyemiyosun abi düşünsene çok kötü bir durum ya dasgfdsh

3|0
    0|0
  • Evet bu okanin kivrak zekasina hayranim. cok iyi toparladi superdi

5|0
    0|0
    • Soyunman yanlış birşey demedi ama? çok mu iyi toparladı sizce?

• Soyunmasi da yanlis birsey tabiki ama herseyi detayli detayli konuscak hali yok elbette.. o kismiyla ilgilenmedi bile.. okan icin sorun olan kismi baska kendini ilgilendiren yonu hakkinda konustu

• Bence baştan sona kurmaca beyazdan daha iyi sunucuyum izlenimi vermeye calıştı baştan sona kadar biliyodu kız söylemek istediğini yine söylerdi elini tutmasıyla susup okan bayulgeni dinlemezdi tam tersi aksine elini çekip devam ederdi ya da bağırırdı atılırdı bu konuşup oturtuyo yerine sonrada kim olduğunu bilmiyoruz v. s diye reklamdan hemen sonra açıklama yapmazdı

İnsanda ani bir panik olurdu sırf beyaza sebep bence..

2|1
    0|0
    • Okanla Beyazın yıllardır dostluğunu bilmeyen yok. Okan gayet profesyonelce davrandı soğukkanlı bir insan olduğu için de tepkisini çok normal verdi. Zaten Okan gibi bir adamın kurmaca bir şey yapmayacağını da bikaç programını izlesen bile anlarsın..

• Yayını kesmemesinin nedeni kendisi de bu tür eylemleri insanların fikir ve düşüncelerini özgürce televizyon karşısında söylemesinden yana olduğu için. Direk yayını kesseydi iktidar yanlısı diğer programlardan ne farkı kalırdı ki? Kızın da acemiliğine veriyorum tepkisiz kalmasını cesaretli olabilir ama özgüveni çok çok yüksek değil o anda güvenlik bir yerden geliyor okan bir yerden kıza doğru geliyor anlık bir paniklemeyle susmuştur.

• @FinaL07 bilemiycem o kadarını ama bana fazla kurmaca geldi dedim ya benim görüşüm bu yönde senin görüşün o yönde fikrini değiştirmeye çalışmam sende çalışma :)

• Videoyu izledim gerçekten iyi toparlamış.
    Önceden olanlardan sonra idman yaptığı belli.
    Ödevine iyi çalılmış.

3|0
    0|0
    • @Rudeboy01 senin anan baban senin gibi birini dünyaya getirdiği için utanmiyorsa bundan utanmaz rahat ol. zihniyeti bozuk seni

• @Rudeboy01 sen de kusura bakma da o cümleleri genelde aktroller kullaniyo birbirimizi tam anlayamadik kusura bakma ☺

• Yahu bir yürüyün gidin ben kadından mı bahsetmişim. Uşan siz Türk olduğunuzu kanıtlayamazsınız bana. Resmen Türkçe'den de anlamıyorsunuz.

• Okan Bayülgen hem yılların show man'i olduğundan, hem de Beyaz'ın programında olanları bildiğinden profesyonelliğini konuşturdu ve kimse bir zarar görmeden ya da incinmeden durumu toparladı. Kıvrak zekasına da hepimiz bir kez daha hayran kaldık. Bravo gerçekten. 👏👏👏

2|0
    0|0
  • Öncelikle burada kız hakkında saçma sapan siyasi tartışmalara girmek sacmalik. Kız akpli millet vekillerine sesini duyurmak istemis peki ne diyecekti? Kim bilebilir kızın hangi gorusu savunacagini? Okan bayulgen çok güzel bir şekilde durumu toparlamış ve yönetmen de kızı kameraya almayarak giyindikten sonra da özellikle arkadan goruntusunu vererek kızın rencide olmasını engellemiş. Böyle olaylar tabiki böyle programlarda olmamalı ama olduğu zaman bunu yönetebilmek bir başarıdır ki olan bayulgen burada tebrik edilmesi gereken bir davranış göstermiştir. Ceyhun için laf edenler de karşısında kızın birisi soyundan çadır kuracak tiplerdir ki Ceyhun ceketini kızin üzerine vermek için çıkartıyor goruntunun devamını da izlerseniz bunu anlarsınız.

0|0
    0|0
  • Bence gayet akıllıca bir şekilde eylemciyle konuştu düşünce özgürlüğüne saygısı olduğunu belirtti. Protesto ters giden bir şeylere karşı dikkat çekmek amacıyla yapılan bir eylemdir. Ve Okan her türlü protestonu yanındayım derken her türlü düşüncenin yanındayım demek istedi. Ama burasının pek de yeri olmadığını bir eğence showu olduğu için sadece zarar vereceğini söyleyerek kızı uyardı bunu yapmasaydı yani yayının kesilmesine izin verseydi eğer bundan sonra da bu şekilde televizyonlarda zor duruma düşmeyi haketmeyecek birilerini zor duruma düşüreceklerini farkedip bu durumu da engelleyebilmek için konuşmasını sürdürdü.

0|0
    0|0
  • Okan çok uzattı bence. Duyarlı olucam diye gereksiz bir çaba. Kız da soyunmasaydı da dolgulu sütyenine maruz kalmayaydık.

1|0
    0|0
  • İzledim ve okan bayülgen gerçekten iyi konuştu

4|1
    0|0
    • Gerçekten çok zekice bir adam...

• @Mirza-Hellspawn00 nabza göre şerbet verdi.. Tabi senin görebilmen için at gözlüklerini çıkarman lazım.

• Devlete karşı gelmek nabza göre şerbet değildir, gezi olaylarında okan'ın olması bu olay da da okan'ın savunucu rol alması hiç nabza göre şerbet değil.. okan utanmasa kendi de soyunur onun kafa yapısı o.

• İzledim, hakikaten iyi toparladi okan..

O soyunmaya yeltenen kızın yerine masadakilerin utancini gördüm.. Ben de utandim.

2|0
    0|0
    • Kimse olağan üstü tepkiler vermedi. Ne okan ne konuklar. Ancak böyle bir yere varabiliriz ya.. Sakince toplarlamasi çok hoşuma gitti.

• O kizi doverim ciddiyim

2|1
    0|0
    • Kime saydiroyorsa saydirsin bedenini ozellikle kadin bedenini meta ve amaclarina kullanan insandan tiksinirim ve doverim

• Kadınının bedenini açması size tecavüz hakkı mı veriyor? Senin mantığına bakacak olursak Bağdat Caddesin'de tecavüze uğrayan kız da suçlu. Neden gecenin bir vakti oradaydı? Şu konuları bile tartışıyor olmamız gerçekten ne kadar cahil bir toplum olduğumuzu gösterir. Kadının açık veya seksi giyiniyor olması kimseye onu taciz etme veya tecavüz etme hakkı tanımaz. Kaldı ki bu ülkede başı kapalı insanlar bile taciz ediliyor. Birde kalkmışsın soyunuyorsunuz ondan oluyor diyorsun. Sinirlerim zirve yaptı yine anasını satıyım. Bu kadar saçma bir düşünce olabilir mi abi? Ne olursa olsun senin tecavüz etme gibi bir hakkın yok. Bunu o küçük aklınıza bir yerleştirin. Bu zihniyetin aynısı Hindistan'da var şimdi işte. Ne oluyor biliyor musun? Tüm otobüs kadına tecavüz ediyor "öyleyse açık giyinmeseydi" oluyor. Başka bir bayan tecavüze uğradığından hastahaneye kaldırılıyor oranın güvenlik görevlileri bayana yine tecavüz ediyor. Bir miktir olup gitseniz en iyisi... @Dandinidastana

• Salak misin ne dövmesi beyinsiz midir nedir ya. Kimse kimseyi dövemez

• Gereksiz ama doğru yeri seçmiş.
    Saçma
    Soyunarak neyii protesto ediyor

Giysileri mi

1|0
    0|0
  • Reklam kokan hareketler bunlar.

1|0
    0|0
  • Memesi yok ya la ne saçma program

0|1
    0|0
  • soyunsaymis kızın malzemeden calmislar zaten. . :)

0|2
    0|0
  • üzerini çıkararak mı protesto ediyor. tamam ortada yanlış yalan şeyler var bu bir gerçek ama bu şekilde proresto etmeside çok saçma

1|0
    0|0
    • @Dandinidastana Bu yorumunu çok mu beğendin de her yorumun altına copy paste yapmışsın, tecavüzcü gibi görünüyosun ya bu yorumla aklından böyle şeyler geçmeyen birisi nasıl böyle bişey yazabilir ki, bir kadın (ya da bir erkek) istediği neresini açarsa açsın bu onun sevişmek istediği anlamına gelmez sizin gibi zihniyetler yüzünden her gün tecavüz olayları yaşanıyor. Ki görüyoruz bunların pek azı sokakta soyunmuş. Özgecanı hatırla, daha geçen gün bağdat caddesinde evine yürüyen kızı hatırla, sevgilisinin evine gitmeyi reddeden kızı hatırla (ki ne kadar namuslu bir hareket). Sıyrılın artık şu cahil düşüncelerinizden ya.

• katılıyorum

• okan Kürt terbiyecisi gibi konuştu sdfgfsdfgsdf

0|2
    0|0
    • Sizin zihniyetinizi terbiye edecek kadar sabırlı insanlar daha türemedi ne yazık ki...

• önce zekaya sahip olması lazım terbıye edebılmek için canım oda sizde yok hadi naş

• bu protesto ister oyun ister gerçek olsun Okan'ı destekliyorum çünkü her fırsatta gençleri bilinçlendirmek istiyor ayrıca eleştirilerini güldürerek ve özellikle düşündürerek yapan biri , çok zeki bir adam.

0|0
    0|0
  • kanal adı verirmisin?

0|0
    0|0
  • İzledim o kısa kesimini. Yaklaşımı sakinlestiriciydi.

0|0
    0|0
  • Kız soyundu ben utandım 😂

0|0
    0|0
  • Kızı bilmem ama Okan Bayülgen'in konuşması o kadar doğruydu ki söyleyecek söz bulamadım.

0|0
    0|0
  • Sacma

0|0
    0|0
  • Burada gördükten sonra gece bulup izledim. Okan Bayülgen in yaptığı çok hoşuma gitti. Adam gibi adam. Tam bir sıpacık. ^-^

0|0
    0|0
    • Birde sırf protesto yapmak için sesini duyurmak için niye soyunuyor onu anlamadım bir pankartla bağırarak çıksa da olurdu bence..

• Bunlar hep reyting :))

2|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • O kız salak mı manyak mı ya okan bayülgen iyi toparlamış ama

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    102
Yükleniyor...