Okan Bayülgen'in programı Dada'da çıplak protesto için ne düşünüyorsunuz?

Az önce Dada'da Beyazıt Öztürk'ün başına gelen Okan'ın başına geldi. Bir genç kız üzerini çıkarttı tam bağırmak üzereyken Okan "her türlü protestonun yanındayım, giyin ve sakin ol" dedi.

Konuk masasına oturan genç kızla yaptığı konuşma gerçekten güzeldi. İzleyen var mı? Show programları protesto için doğru yer mi?

7|6
132205

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 204

• Okan bayülgeni hayatım boyunca hep itici bulmuşumdur çünkü olduğu gibi değil televizyon programında laf ettiği reyting uğruna rol yapan biri. Ama hayat görüşü felsefesi olarak da gerçek hayatın da örnek aldığım birisi o böyle birşeyi reklam propagandası yapacak kadar da aşağılık bir insan değil ama onu söyleyebilirim ve Orda söylediği kelimeler ile de beyazdan sonra başına gelebileceğini düşünmüş olmalı. Helal olsun. Evet hergün şehit hergün sorun var ama bir taraftan da hayat devam etmeli ve herkes kendi işi ne ise onu yapmalı

0|1
    0|0
  • Ahlâk edep yoksununu içeri atmaları lazım.

2|1
    0|0
  • herkesin bir derdi var işteee

2|0
    0|0
  • Terör örgütünü destekleyen herkesin Önündeyim Engel olacağım Canımı vermeye Devletimi korumaya, Askerimize Havadan Destek vermek için elimden geleceğime yemin ettim ve öylede oluyor Hava Desteğiniz biziz Türkiye'm.

0|0
    0|0
  • Bunun kurgu olduğunu evinin yolunu bulabilen herkes anlamıştır heralde. O değil de o kız soyunsa neee soyunmasa ne.

0|0
    0|0
  • Eğer göründüğü gibi gerçek ise bana göre gerçek okan bayülgenin yapmış olduğu çok yerinde ve büyük bir kriz yönetimidir helal olsun.

0|0
    0|0
  • Eylem doğru değildi. Okan'da krizi çok profesyönelce idare etti. Kızda programın sonunda özür diledi.

0|0
    0|0
  • İzleyemedik var mi video

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 132

• Kız soyundu ben utandım 😂

0|0
    0|0
  • O kız salak mı manyak mı ya okan bayülgen iyi toparlamış ama

0|0
    0|0
  • Izledim gordum Okan nekadar konussada nato mermer nato kafa o kiz bir yol olmaz. Olan adamin isine programina olacak

0|0
    0|0
    • Okan; soyunmak mı evet, slogan mı evet !!! ama seni korumak zorundayım diyor mahkeme gibi bir ortamda bu sözler aleyhine kullanılır tv kanalı ceza bile yer hiç zekice konuşmadı, resmen yapılan şeyi savundu... ayrıca nato mermer nato kafa diye de bir söz yok belirteyim.

• @Mirza-Hellspawn00 tamam ne digim

• Danışıklı dövüş olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...