Bu kadınların bu çarpık bacaklarla nasıl podyumu salladığını biri bana açıklasın lütfen?

Kafamda deli sorular?
Bu kadınların bu çarpık bacaklarla nasıl podyumu salladığını biri bana açıklasın lütfen???

0|0
25|33

En İyi Erkek Görüşü

• Düşün işte ne kadar becerikliler. Sen dümdüz bacaklarınla yolda zor yüruyorsun topuklularla. Bunlar çarpık çarpık mankenlik yapıyorlar 😂😂

3|1
    0|0
    • Sen beni ne kadar tanıyosun da konuşuyosun yaa.. Kaldı ki siz niye benimle bunları kıyaslıyosunuz arkadaşım. Ben kişisel görüşümü beyan ediyorum. Ben daha güzelim daha iyiyim demiyorum. Az bir akılla konuşsun biriniz

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadinlarin bacaklarima carpik diyorsan sen afroditsin galiba

0|0
    0|0
    • Sen bunlara düzgün bacak diyebiliyosan güzel bacak nasıl olur görmemişsin bence.

• Valla o firmanın manken kriteri uzun boy, zayıf vücut ya da düzgün bacaktan ziyade yüz güzelliği canım hatırlatırım. O yüzden bire bir oran aranmıyo zaten. Kaldı mesele Victori Secretta nasıl manken oldukları değil. Medyada kusursuz olarak anılmaları. Ekranlarda çeşitli makyaj hileleri ve ışıklar altında olduklarından gözünüz kamaşıyo. Uyanın istedim.

• Sen cok iyi biliyorsun herseyi ok. Begenmiyorsan sen de bakma mankenlere kiskanip duracagina

Erkekler Ne Diyor 32

• 😂😂😂😂😂😂 Demek ki senin anlayamadığın veya göremediğin başka maarifetleri var.
    Podyumda önemli olan bacak tipi değil.. üzerindeki kıyafeti iyi taşıyabilmek, düzgün yürüyebilmek..😇

0|0
    0|0
    • Aaaa ciddi misin? gerçekten kıyafet mi taşıyolardı? Ya bir söylemeye çalıştığımı doğru anlayın önce rica ediyorum

• Buyur sen shoplularını koy öyle bakalım ((:
      Başka işim yok da Victoria Secret mankenlerinde kusur arayıp ego tatmin edicem ((: Lan ben onlarla değil podyumda günlük yaşamlarında bile aşık atamam zaten, mesele o değil. Ama bunu anlıcak bir beyin yok burda ne yazık ki. Neyse sizi sığ beyinlerinizle baş başa bırakıyorum.

• Aman hee.. bizim gibi sığ beyinlilerle muhattep olmayasın, uzak durmaya özen gösteresin.. Bu durum bulaşıcı..( tabii senin uzak duruşun biz sığ beyinliler için inanılmaz bir rahatlık 😇) ..

• bacaklarına bakılmıyor ki :S

0|0
    0|0
  • Lan bok attığın kadın Adriana Lima. Allah'tan kork be.

2|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden güzel kızım sen neyin derdindesin bacaklara mı bakıyor sanki millet tek? Bacağı çarpık olsa ne olur yüzü yeter.

0|0
    0|0
  • Yeterki ciplak olsunlar

0|0
    0|0
  • Boy ve fizik.. Zayıf insanlar, kıyafeti nasıl taşıdıkları önemli ve yüzleri de güzel.

0|0
    0|0
  • Daha iyiysen gorelim senide podyumda.

0|0
    0|0
    • Yaa şu kafadan bir çıkın arkadaş. Ben daha iyiyim daha güzelim onlar manken olmuş ben niye olamadım mı diyorum? Kişisel görüşüm bu benim. Medyanın çok şişirdiğini anlatmaya çalışıyorum. Zayıflık ve uzun boy güzel olmak için yeterli bir kriter olmamalı demek istedim. Bu. Konunun benimle bir ilgisi yok!

• Bacağa pek bakılmıyor

0|0
    0|0
  • Şimdi anlatsamda anlayamazsın boşver.

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin ı beli kuvvetli etli butlu bıngıl bıngıl löp löp olacak. 😂

0|0
    0|0
  • mankenler hep öyle

0|0
    0|0
  • Kemikten baska sey gormedim

0|0
    0|0
  • kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş :D

0|0
    0|0
  • Sen ol bunlar gibi ol

0|0
    0|0
  • Ayy abdestim kacti

0|0
    0|0
  • kıskanma

0|1
    0|0
    • Hep hayalimde çarpık bacaklı bir kadın olmak vardı. Bam telime dokundun şu an gerçekten

• Ergenus olup kendine güldürmekten daha makul bir mertebe inan.

• Güzellik kâfi

0|0
    0|0
  • Iyy mındarmındar

0|0
    0|0
  • birileri kıskançlık krizine girmiş

0|0
    0|0
  • hasetliğinden catladı :D

0|0
    0|0
  • Çağla buruşuğu hariç. Onlardaki mal sende olsa sende sallarsın.

0|0
    0|0
  • demek ki kimse bacaklarla ilgilenmiyor
    dikkatler başka yerlerde :D

0|0
    0|0
  • hafif bir kıskançlık sezdim sanki bide senin bacaklarını görseydik tam karar verirdik

0|0
    0|0
  • Ks erkeklerine sabotaj yapma

0|0
    0|0
  • Kıskanma len

0|0
    0|0
  • bikac kisinin altina yatinca hersey olabiliyosun bu devirde

0|0
    0|0
  • Bu kızları pompalamak isteyen erkek cok😄

0|0
    0|0
  • cat walk yuruye yuruye bu hale geliyorlar normal estetik bacaklar neyi var?

0|0
    0|0
    • Estetik mi? Peki canım.

• La neyi var seni görende bacak boyu 120 cm zanneder beğenmiyor şuna bak :D

• Bacak boyuyla ne ilgisi var yaa.. Ben sadece güzel olmak ya da iyi bir manken olmak için uzun boy ya da zayıflığın yeterli kriter olmadığını söylemeye çalışıyorum. Ayrıca konuyu bana getiriyosun ki? Ben 1.50 bile olsam bu benim şahsi fikrim. Bence bacakları son derece kötü ve biçimsiz.

• çıkyor işte bır yoldan :D

0|0
    0|0
  • tipten kazanıyorlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 24

• mankenlerin %90 ı çarpık bacaklıdır zaten. Onlar podyumda o kadar güzel yürüyolar ki belli olmuyo tamamen yürümeyle alakalı ve güzel giyiniyolar o dikkat çekmiyo

0|0
    0|0
  • sallamak için meme yetiyor bacaklarına bakan yok.

0|0
    0|0
    • Sence meme var mı? İyi bak.

• Senden daha güzeller fdgs

0|0
    0|0
  • turk kadinin bacak kasiyla imtahani. ablacim bacagin anatomisi oyle, carpiklik degil o. zayif ve kasli hemen hemen her bacak oyle gorunur.

0|0
    0|0
    • Canım ben sana yüzlerce isim sayarım zayıf olduğu halde sütun bacaklarıyla nam salan. Boş yapma hadi

• tabi canim, victoria's secret ne bilir ki? sana sorsunlar bacagin hasi nasil olurmus. kibrit kutusu peynire devam...

• Valla bu bakış açısı ve sığ bir beyinden daha farklı bir yorum gelemezdi zaten. Tamam canım sen takıl buralarda, haklısın sana bişi diyen yok ((:

• çünkü onların ki tigh gap

0|0
    0|0
  • O bacaklar sende bende olsa kötü olabilirdi. Ama kabul edelim onlarda gayette güzel. Ki bacakları uzun olduğu için göze batmıyor.

0|0
    0|0
  • Hahah aynen ajsjs

0|0
    0|0
  • Yüzleri güzel de çok cılızlar be.

0|0
    0|0
  • tipten kazanıyorlar. O kadar kusur, kadı kızındada olur.

0|0
    0|0
    • Mesele o zaten tip dediğin sadede uzun boy ve zayıflık. Ama estetik namına orantı namına pek bişi yok. O kadar bakım, efekt, makyaj, ışıklar altında herkes en az bu kadar iddialı gözükür zaten. Sadece yolda bu bacaklarla mini etek giyen birini görseler ayıplarlar ama manken olunca estetik geliyo ne hikmetse

• Demek ki millet çarpık uzun bacaklı hatun seviyorsa..

0|0
    0|0
  • Çarpık değil zayıflıktan çarpıklaşmışlar

0|0
    0|0
    • Zayıf olup da sütun bacaklı olan mankenlerin hakkını yeme istersen. Ne bacaklar biliyoruz

• kesinlikle bacak dediğin bitişik olur

0|0
    0|0
  • 2. fotoda candicein bacaklar gercek mi şop mu?

0|0
    0|0
  • Gerçekten kötü ya.

0|0
    0|0
  • fotoğraf açısından öyle duruyorlar normalde çarpık değil ki

0|0
    0|0
  • hahahha :D

0|0
    0|0
  • Yaradanin yarattığına kötü denmez yaptığı işi kötüle bence

0|0
    0|0
  • Allah çarpar hzhsjd

0|0
    0|0
  • Candice in fizik efsaneydi ya fotoda oynamislar ya da asiri zayiflamis

0|0
    0|0
  • Adriana Lima, Çağla Şıkel falan çarpık bacaklı mıymış?

0|0
    0|0
  • sadece makyajı ve elbiseleri var vücutları yağlı

0|0
    0|0
  • Ayy şu fotoğrafta ortadaki candice'ın bacakları incecikk :/ içim bir garip oldu irkildim çünkü bu kadar zayıflığı görünce biraz vücudum kamaşıyor garip..
    cf.kizlarsoruyor.com/.../...-abdb-ceb9396b1d9e.jpg

0|0
    0|0
  • Resimde ki farklı açılara dikkat ediyorlar o yüzden idrak edemezler yorma kendini.

0|0
    0|0
  • Carpık değil o kastan öyle duruyo addfghj tabi göz alışık olmayınca

0|0
    0|0
Yükleniyor...