Muhteşem Yüzyıl Kösem nasıl? İzliyor musunuz?

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin sevmediğiniz yönleri nelerdir? Diziyi izlemeniz için nasıl olmalıdır?

• Oyuncularını beğenmiyorum.
    35% (22)28% (11)32% (33)Oy Ver
  • Tarihi karakterleri karalıyor ve aşağılıyor.
    21% (13)40% (16)28% (29)Oy Ver
  • Yakışıklı oyuncu yok.
    5% (3)2% (1)4% (4)Oy Ver
  • Oyuncular iyi oynamıyor
    10% (6)5% (2)8% (8)Oy Ver
  • Müzikleri güzel değil.
    2% (1)2% (1)2% (2)Oy Ver
  • Heyecan ve entrika çok az.
    13% (8)2% (1)9% (9)Oy Ver
  • Dizide mantık hataları var.
    14% (9)21% (8)17% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Not: Eğer seviyorsanız onu da neden hangi yönleriyle sevdiğinizi açıklayınız.

1|0
12|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bu ne kadar taraflı bir anket ya ben gayet severek izliyorum şıkkı nerde tek sıkıntısı savaş sahneleri yok olsa iyi olucak. iyi kötü haliyle izlenmesi gerek. ne? tarihimiz hep iyi şeylerimi görücez böyle tarihimizi iyi şeylerini görünce izliyip kötü şeylerini görmekten kaçınan insanlardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
    • bu soru taraflı olarak hazırlanmış değil ancak öyle bir algı var şimdi farkettim. ben de izliyorum ancak reytingleri düşük olduğu için soru böyle çıktı...

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk bölümlerini izlemiştim, Mustafa'yı ergenlik çağında bir akıl hastası-deli birisi değil de küçücük masum bir çocuk yapmışlar, Ahmed'i de eli ayağı dolaşan, ödlek biri gibi göstermişlerdi... Teknik açıdan kaliteli bir dizi ama senaristleri berbat... Tarih sadece entrika ve halvetten ibaret değil.

0|0
    0|0
  • İlk olarak gerçekliğe dair hiçbirşey yok ikincisi hülya avşardan nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Oyuncularını beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hülya Avşar ve Beren Saatin oynadığı diziden ne beklenirki saçma sapan dizi gereksiz program

1|0
    0|0
  • ben diziye tarih öğrenmek için bakmıyorum o yüzden oyunculukları gayet güzel takip ettiğim bir dizi

0|0
    0|0
  • eski oyuncular daha iyiydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• B
    Osmanlı aşığı biri olarak berbat olduğunu söyleyebilirim. Kösem sultan kadar iyi bir kadını resmen cinsel obje olarak empoze ediyorlar ya. Her ramazan borcundan dolayı hapse girenlere af çıkartan bir sürü hayrat yaptıran koskoca devletin başına geçen birinden bahsediyoruz. Bu kaar alçak göstermeleri hem ecdadımıza hen tarihimize hem de o insanlara saygısızlıktır. Bunları izleyip de reyting kazandıranlara da sijir oluyorum. Tarihimin böyle gösterilmesi beni rahatsız ediyor

2|0
    0|0
    • Kösem Sultan tarihte oğlunu öldüren ilk Osmanlı kadınıymış. Buna nediyeceksin?

• Tahta geçmek için kardeşler de birbirini öldürüyordu. O zaman osmanlıdan nefret edelim. Kendi öz oğlu da değildi zaten.

• Ama burada durum farklı Kösem, oğlu padişah iken devlet işlerine karışamadığı için oğlunu hapsettirmiş ve sonra da orada öldürmüş.

• izliyorum bnce gayet güzel

0|0
    0|0
  • seçeneklerin hepsi neden olumsuz.. severek izleyenlerde var

0|0
    0|0
  • Oyuncuları sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • izlemiyorum ama Beren Saat on numara oyuncu👍

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Berbat asdfj

0|0
    0|0
  • bir muhteşem yüzyıl değil, beğenemedim pek hiç heyecanlanmıyorum.

0|0
    0|0
  • tarihi karakterleri karalıyor

0|0
    0|0
  • Beren girince biraktim

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum muhtesem yy dan sonra Tarihimizin hakkını veremiyorlar

0|0
    0|0
  • İzliyorum saçmada olsa