Lütfen videoyu sonuna kadar izler misiniz neden insanlar bunun kurmaca olduğunu bile bile kısmetse olursa sms gönderiyo?

hayırlı günler bu kurmaacaya yüzbinlerce oy gönderiliyomuş sizce bir hayır kurumuna tek sms yerine bu tiyatroya oy vermek de neyin nesi hepsi ajanstan alınan amatör oyuncular lütfen kanmayın.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Yahu sahteligini geçtim, bizleri cok ciddi yozlastiran programlar bunlar. Akıllı bir insan böyle programlara vakit harcamaz. Beynimize nelerin kodlandiginin farkında mi acaba bunları izleyenler? Yayın saatlerine bakıyorum mesela Zuhal Topal mı ne Fox'taki tam öğrencilerin çıkış saati.. anneler babalar izliyor bunları çocuk eve gelince ne yapsın? RTÜK uyuyor galiba.. Gerci onlar ne yapsin biz talep ediyoruz onlar veriyor..
    Bakin siz ne verirseniz çocuk onu alir lütfen biraz dönüp kendimize bakalım nerede hata yapıyoruz?

1|0
    0|0
    • kesinlikle sonra... küçük kardeşlerimiz erkekliğe yeni giren kardeşlerimiz bundan bilinç alti olarak o kadar kötü etkileniyor ki ilerde bir birey oldugunda veya yetiskin oldugunda ilişkileri bir oyuncak saniyor.. Allah yardim etsin

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sahte oldugunu bile bile izliyom 😂😂 sariyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Biliyorum bunları cidden yarışma adı altında milleti kandırıyorlar.

2|2
    0|0
  • Eğlenceli oluyor ya seviyorum ben😄 Adam da nasıl heyecanlı😄

0|0
    0|0
    • gerçek olmayan olaylari cast ajanlarindan alinip oynatilan oyuncularin sacma sapan hareketleri bunlar büyük bir yanlis büyük bir ayip.. resmen bir ahir gibi insanlari bir eve tikip hadi oynayin bizim türk insanida izlesin demesi evet gayet eğlenceli... bir bilinçli birey olarak izlenmemeli...

• Kendilerini rezil ettikleriyle kalıyorlar sadece. Biz izleyiciyiz.

• zamaninizi harcamaniza degecek insalar degil...

Erkekler Ne Diyor 3

• Bencede pikachu

0|0
    0|0
  • Televizyonu haberleri izlemek dışında boş yayınlara bakmıyorum.

0|0
    0|0
  • insanklar cahil çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...