Böyle samimi bir dizi yok yemin ederim ya yanlış mıyıım😔😔?

Leyla ile Mecnun tabii ki de. En çok sevdiğim lâkin aptallık edip zamanında izlemediğim, pişman olup bu sene başladığım ve belalısı olduğum dizii😔Ya aga o kadar samimi ki ya dizide kendimi buluyorum resmen başka kimler var pekii?

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Yayınlandığı dönem izliyordum, bitince tekrar başladım.
    Her repliği ezbere biliyorum galiba. :)
    Çok orijinal bir işti bu ülke için..

İsmail Abiii!

1|0
    0|0
    • Huuuuuoooopp!!
      Ne mutlu sana o zaman, ben o zamanlar izlemezdim şimdilerde izliyorum😐😐Çk utnmlym çkk🙈🙈

• Hahaha yakalamış olman güzel bence :) Favori karakterin kim?

• İsmailk abeey😊

Erkekler Ne Diyor 9

• Leyla ile mi mecnun

2|0
    0|0
  • Bitmeseydi keşke, birde zengin kız fakir oğlan bence cook samimi bir diziydi

1|0
    0|0
    • Onu da biliyorum lâkin Leyla ile Mecnun çook başka gözümde

• Bende özlüyorum çok :-(

1|0
    0|0
  • Soru detayna bakmadan LiM oldgunu anladım. İzlememiş oln da dzı izliyorum dıye gecınıyor ya ona yanarımm

0|0
    0|0
  • Kollamaya bakmadın mi hiç gördüğüm en iyi polisiye dizi.

0|0
    0|0
  • Shamles bayagi samimiydi babamla ilk bölümünün izledigime pişmandom ama artik kacirmiypruz

0|0
    0|0
  • Yok tabi artık dizide yok hiçbiri izlenmiyor hatta tv yok oldu :D

0|0
    0|0
  • bende izlemedim üşeniyom izlemeye

0|0
    0|0
  • ezel--karadayı-kuzey güney-- bu filimlerden başka filim tanımam ne o öyle yok diriliş ertuğrulmuş cart curt kurtlar vadisiymiş

0|0
    0|0
    • Sizin fikriniz, herkes böyle düşünmeyebiliyor işte

• ya orası ayrı zevk meselesi tabikide şimdi seninle bir anket yapalım iki dizi hakkında kurtlar vadisi pusu + diriliş ertuğrul bu anket sonucunda sende göreceksinki nerde soytarı serseri kişiler var onlar genelde adamı bıktırıyor ha normal kişilerde var günahlarını almaya gerek yok böyle kendini kabadayı zanneden mhp liler yok mu onlar genelde bu dediğim kişiler

• Diriliş Ertuğrul tarihi bir dizi Kurtlar Vadisi'ne yorum dahi yapmıyorum ne yaptıkları belli olmayan saçma salak bir dizi sadece gözümde o kadar

Kızlar Ne Diyor 12

• sende ben gibi yayınlanırken yüzüne bakmayıp sonradan müptelası oldummmm

3|2
    0|0
  • :) Benim telefonum "İsmail abi! Hooooop!" diye çalıyor :) Sen düşün artık :)

2|0
    0|0
    • En güzeli beaa😊

• Ben de o diziden önce de vardı. :)

• Ya ben konuşurdum da yine bu kadar değildi çok değiştim çoook😄😄

• acayip bir diziydi.. bir an gülerken ağlatabiliyordu.. mesela İsmail abinin sürekli beklediği gemi ve hep renkli kıyafetler giymesinin ardında yatan neden...
    - O gemi gelecek ismail abi...

Ben birde seversen Behzat ç'yi izle derim

1|0
    0|0
    • Gerçektende öyle gülerken bir anda bakıyorumki bir göz dolması yaşadım.. İsmail abi zaten favorim onu hiç demee😊✋Önerine gelince L&M'nin etkisinden kurtulabilirsem onu da denerim inşaallah..

• o dediğini final yaptıklarında bağladılar.. ismail yetiştirme yurdunda büyümüş.. Babası hasta yatağında ölmeden önce ismaili yetiştirme yurduna veriyor ve diyor ki ben gemide iş buldum çalışmaya gidiyorum.. Amam bir gün gelip seni alıcam.. Sürekli gemi beklemesinin ve her gemiye el sallamasının sebebi bu babasını bekliyor
      Küçük ismail babası ile son konuşmasında babasına soruyor baba annem neden bizi terketti diye.. Babası da diyor ki Anen daha renkli, ışıltılı bir hayatı olsun istediği için gitti.. Renkli giymesinin sebebi de bu

• Aslında bunları bende biliyordum da unuttum sanırsam şimdi daha iyi hatırlıyorum evet beklemesinin ve renkli giyinmesinin sebepleri bunlar doğrudurr👍✋

• o yüzden yaabncı dizi izliorum

0|0
    0|0
  • Sen niye hatırlattın ki şimdi? :/

0|0
    0|0
  • Baba candır ve yeşil deniz var sksksks

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim

0|0
    0|0