Bir itirafta bulunabilir misiniz?

Yaşadığınız süre boyunca yaptığınız gizli veya değil. Ayıp ya da değil. Hiç fark etmez.
Bir itirafta bulunabilir misiniz?
:)

0|1
15|43

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 42

• kaza sonucu engelli biriyim 2005 yılında eskişehir'den bir kadın ile tanıştım sürekli tlf da görüşüyorduk engelimden dolayı benim gitme imkanım yoktu epey zaman geçti bu kadın anzısın bana geldi ailemle yaşıyorum bende neyse kadın 2 gün bende kalcanı söyledi ama ben bunu nasıl anlatcaktım anneme hemen aklıma bir fikir geldi anne ben hastanede yatarken kardeşim bakıyordu o zaman sen yoktun umut biliyor tanıyor dedim bu arkadaş ile hastanede tanışmıştık kardeşine bakıyordu dedim bana bakan kardeşimde o zaman askerdi annem zaten soramaz çocuk asker yani neyse dedim ki anne bu arkadaş hastaneden tanıdık ankara'da numune hastanesine gitmesi lazım evrak işleri varmış benden başka gitcek yeri yok güvenmiş gelmiş dedim annem de olsun oğlum madem başında iş var istediği kadar kalsın yazık sokağa atcak halimiz yok ya dedi yani mecburen böyle bir yalan buldum neyse annem bir ara hastaneye gitcekti neden gitmedi diye sordu bende anne gitmeden aradı dr. yokmuş yarın veya bir güne gelcekmiş dedim 3 defa bende bu şekilde kalmıştı yani

2|0
    0|0
    • hahaha yazık annene ya nasıl kandırmışsın :) iyi idare etmişisn ama

• o zaman int yoktu olsaydı anne int de tanıştım beni meraketmiş güvenmiş görmek isteyip gelmiş derdim ha bu arada bu durumda nasıl tanıştın dersen onuda anlatayım düğün tv diye bir kanal vardı orda arkadaş arayanlar mesaj atıyor isimler ve durum alt yazı olarak geçiyordu arkadaş ediniyordu insanlar bende oraya yazmıştım bir deneyeyim dedim numaramı tv den alıp aramıştı

• ilginçmiş

• 10 yaslarinda felanken bayram gunu 5. Kattan kadinin kafasina su balonu atmistim ama ruzgari hesaba katmadigim icin su balonu kadinin goguslerine gelmisti kadin yere dustu bayildi bende korkudan geberecektim kadini oldurdum zannediyordum hemen evin kapisini calmistim birazdan polisler gelip beni alacak zannediyordum o yuzden kacma hazirliklari yapiyordum ki yatagin altina saklanmistim kacma pilanlari yaparken uyuya kalmisim uyandigimda herseyden habersiz olan ev ahalisi ve kapiya gelmeyen polis beni rahatlatmisti yinede hersey olabilir diye gidip odama saatlerce ve gunlerce ders calismistim cunku evde ders calisinca harika bir muammele goruyordum benim oluguma inanmazlardi anlarlarsa, cunku ben ders calisan caliskan bir cocuk olurdum evde dokunulmazligim olurdu resmen ders calisirsam..

1|0
    0|0
  • yaşımı net hatırlamıyorum. rahat durmadığım bir dönemde belki 7 belki 8 yaşındaydım. komşunun kızını evcilik oynama bahanesiyle yatağa atmıştım. fakat şöyle bir durum vardı ki kızda hiç hayır demiyoru? ne desem herşeye tamam olur diyoru? böyle bir kız olduğu içinde kafalamak çok kolaydı. onların evinde bile kızı elliyordum kız hiç birşey demiyordu? zorlama falan değil içimden geliyordu elliyordum. onların evinde tavşanları vardı, kanepenin köşe tarafından, biz onunla tavşanın yanına gittik, annem ve kızın annesi karşımızda konuşurken, ben arka tarafta kız ile meşkuldüm. oralarını söylemiyim. cinsel temas değil tabi ki hemen söylemeyeyim diyince akla o gelmesin. o kadarda değil.

1|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşımın evine gece gizlice girip makyaj aynasına rujuyla seni öldürücem yazmıştım. Hala bilmiyo sanırım benim yaptığımı :) bir de avm de arkadaşımın cebine gizlice alarm atıp çıkarken ötüp bütün güvenlikleri üstüne topladım ona da hala söylemedim. Söylesem sanırım benimle konuşmaz bir daha :)

2|0
    0|0
  • Bisiyim yokki hic :/ allıma gellmiyo

1|1
    0|0
  • Bizim kazancimiz nedir usta?

1|0
    0|0
  • Şu hayatta bir kere aşık oldum

1|0
    0|0
  • Bulunamam :D

1|0
    0|0
  • Motorsikletimin Plakasını kapatarak , köprülerden kaçak geçtim :D

2|0
    0|0
  • Eski sevgilime zorla aletimi elletim :D aletimi kaldırıp sol tarafa yatırmıştım cebim delikti tabi bende dedim ki aşkım cebimdeki parayı alırmısın dedim elledi ilk bai ıyy bune dedi sonra kafasını sıktı . bacım KIZ çok acıtmıştı yaaa dün gibi hatırlıyorum :D

1|0
    0|0
  • 2 cocugum var

1|0
    0|0
  • küçükken yangın çıkarmıştım kibritle oynarkne boş araziyi yaktım

1|0
    0|0
  • Ben feykim

1|0
    0|0
  • Aslinda ben uzayliyim

1|0
    0|0
  • Ünlüyüm

1|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum seni sevmiyorum :D

1|0
    0|0
  • Ben aslında yoğum.

1|0
    0|0
  • Seninle evlenmek istiyorum al bu itirafı.😂😂😂

1|0
    0|0
  • Hangi birini itiraf etsem diye düşündüm valla :)))

1|0
    0|0
  • Profil resminden tahrik oldum
    (aklıma bişey gelmediği için ayak üstü uydurdum yok öyle bişey?

1|0
    0|0
  • Yalnızım.

1|0
    0|0
  • İtiraf edeceğim bişeyim yokmuş benim genelde fazla uçuk kaçık şeyler yapmam o yüzden yok sanırım. O zaman bende itirafımın olmadığını itiraf edeyim

0|0
    0|0
  • 3 yıldır unutamadığım biri var travma yarattı kız bende resmen

1|0
    0|0
  • Edelim bari çok ısrar ettin 😛
    Hiç milli olmadım pişman da değişim çoğu fırsatı teptim ama 😁

1|0
    0|0
  • Her şey benim suçumdu.

1|0
    0|0
    • daha çok gençsin. olumlu düşün

• olumlu düşünecek olanaklara sahip değilim.

• Dün akşam barda hiç tanımadığım bir kızla öpüştüm. :)

1|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum böyle sorulara istemeyerek cevap veriyorum

0|0
    0|0
  • Bir gün iki kızla tanışmıştım ve biriyle birlikte olmuştum çok pişmanım keşke ikisiylede birlikte olsaydım (evliyim)

0|0
    0|0
  • Birlikte oldugum kadının kankasıyla birlikte olmuştum kahroluyordum meger aralarında anlaşmışlar biliyorlarmış bilerek yapmışlar ögrenince çok sinirlenmiştim

0|0
    0|0
  • Kötü ayrıldığım ama bazı sebeplerden dolayı bazen biraraya gelmek zorunda olduğum şahıs ( kız ) fırsattan istifade bir içecek istedi benden. Tükürük dolu içeceği bitirmesini zevkle izledim😈😈

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...