Size göre Türk sinemasında devleșen aktör veya artist kimdir?

sizin için niçinleri ve nedenleriyle (en guzeli, en yakisiklisi, en komigi, en karizmatigi, eniyi oyuncu gibi size gore en'inizi yaziniz

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki de "Kemal Sunal"
    Bayanlardan da "Fatma Girik" hatta kambur filmi ilk Hülya Koçyigit e gitmiş ama çirkin görünmek istemediği için rolü Fatma Girik kabul etmiştir... Kemal Sunal ı anlatmaya gerek duymuyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• şener şen en iyi oyuncu

1|0
    0|0
  • Nejat işler bence. Kaybedenler kulübü performansı muazzamdı.

1|0
    0|0
  • bir keresinde figüran olarak behzat ç'den zopa yemiştim o sayılmaz dimi?

1|0
    0|0
  • Kemal SUNAL
    Şener ŞEN
    Çetin TEKİNDOR.

İlk üç...

1|0
    0|0
  • Burak özçivit adam iyi oynuyor

1|0
    0|0
  • Şener Şen

1|0
    0|0
  • Kemal Sunal - Şener Şen Candır. O Cıvık Halleriyle de M Ali Erbil O Konuda Basarılı

1|0
    0|0
  • hem duygusal hem komik hem gariban hem zengin bence Sadri ALIŞIK

1|0
    0|0
  • türk sinemasında devleşen hiç bir şey olamaz zira türk sineması devleşemez. Amerikanın amerikan sniper filmi 650 milyon dolar hasılat yaptı. senin sinema tarihin boyunca öyle bir kazanç olmadı

0|0
    0|0
    • bilgin olmayan birseyi anektot paylasim. 1974 yilinda cekilen Turk Seytan filmi yirtdisinda egitim olarak veriliyor

• benzer tiplemeler olacaksa o halde sen sağdan soldan arakladığın konseptleri burada devleştirmeye filan çalışmayacaksın. bir defa kendi tezini kendin çürütmüşsün tam da benim demek istediğim noktaya gelmişsin. Bende bunu söylüyorum batıda ne varsa kim varsa alıp kopya edersen senin yaptığın işin bir orjinalliği kalmaz. Hee amenna yetenek olarak biz de de fevkalade orjinal aşmış adamlarımız var mıdır? Evet fakat bu adamları iyi pazarlamak tırnak içinde devleştirmek istiyorsan elini cebine atacaksın. Olay budur.10 milyon dolar para harcayıp ovvvv ben çok büyük film çektim diye ortalıklarda dolanmayacaksın. Yok böyle bir dünya

• ben en guzel en komik gibi nitelendirmenizi istedim demekki guzellik icinde para harcanmasi gerek Biz Turk Sinemasini degil oyuncularin enlerini soruyoruz buna yorumun alabilirm varsa

• Niçin neden bilmiyorum Aktör: Sadri Alışık Aktris: Türkan Şoray

1|0
    0|0
  • kadir inanir

1|0
    0|0
  • Hiçbiri film yapmayı bilmiyorlar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ahmet Kural :))

4|2
    0|0
  • Türkan Şoray tabii ki. Yenilerden takip ettiğim yok pek Kıvanç Tatlıtuğ'un oyunculuk için verdiği emekten dolayı seçebiliriz. Onun dışında öyle ahım şahım oyunculuğunu konuşturan kimseyi göremiyorum. Role girmek için çabalayını da pek göremiyoruz.

1|0
    0|0
  • En guzeli hulya avsar en yakisiklisi kartal tibet en iyi oyuncu kemal sunal

1|0
    0|0
  • Ahmet kural^-^

1|0
    0|0
  • kemal sunal ve sadri alışık

1|0
    0|0
  • Barış Kılıç nett😍😍👠 Aşığım ulenn🔥😅