Böyle güzelik gördünüz mü?

Bu devirde bu güzelliği bulmak çok zor! Kız resmen çağ atlamış,çok güzel!
İsmi Kristina Pimenova kendisi bir Rus,10 yaşında ve dünya'nın en güzel kızı seçilmiş bu kız insansa biz neyiz?

Böyle güzelik gördünüz mü?

0|0
21|32

En İyi Erkek Görüşü

• sence 10 yaşındaki bir kız için bu giydikleri doğru mu? 10 yaşında podyumda olmak

8|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kaç yaşında bu be allah aşkına maşallahhh subhanallah

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Bilimsel adı ile " pedophil " , gerçek manası ile de SAPIK ŞEREFSİZ lerin olduğu bir dünya da, sence ne kadar doğru bu yaştaki bir çocuğa bu şöhret süsleri?

Sence ne kadar doğru , güzel bulunanı herkesin gözü doyana kadar reklam etmek?

Peki sence ne kadar doğru bu kıza bu yaşta bu psikolojiyi vererek pohpohlayarak büyütmek?

Allah güzelliğini bağışlasın, kalbini güzel kılsın ( kendi inancımda duam bu ) , ama bu yaşta bir çocuğa bu Yanlış. Çok çok yanlış.

1|1
    0|0
  • Çok sevimli de, küçük bir kız en nihayetinde. Kadınsı triplere sokulması bence saçma. Yani güzel duruyor da, fotoğrafların yapısı bana aptalca geliyor.

2|0
    0|0
  • YAZIK GÜNAH DİYORUM BÜYÜK HARFLERLE

4|2
    0|0
  • Ortalik pedofilik manyaklarla doluyken, 10 yasindaki bir kizin malzeme edilmesi hiç hoş degil. Bircogumuz ona umarin boyle sevimli bir cocugumuz olur gozuyle bakabiliyorken, aramizdaki ruh hastalarini yabana atmayalim ( Malzeme etmekten kastim paylaşimin degil, bu kizin anne babasinin para hirsi)

0|0
    0|0
  • sübyancı değilim başka kapıya

1|0
    0|0
  • Ne bu çocuğun giydiklerine lafim var ne de bu pozlarina ama benim kiz kardeşim 10 yaşındayken onunla evcilik oyanardim top oynardım bilgisayarda oyun oynardım beraber, bir çocuk oyun oynayacak yastayken bu pozları bu vermesi bu kıyafetleri giymesi topluma degilde sadece kendisine zarar bir çocuğun psikolojisine zarar ve bence bir çocuğun psikolojisi bir çok şeyden daha değerlidir

0|0
    0|0
  • yazık 12 yaşındaki çocuğu ne hale getirmişler

1|0
    0|0
  • mahşallah arkadaş yav bu büyüdüğünde adriana lima'ya taş çıkartır. neyle besliyorlar acaba bunu da böyle güzel :)

0|0
    0|0
  • Büyüyünce afet olacagi kesin.

0|0
    0|0
  • Bu ne be bu yaşta soktukları hale bak. Küçücük çocuk bu ya.

0|0
    0|0
  • Görmedim

0|0
    0|0
  • rusyada pedofilli türkiyeye oranla yok denilebilecek kadar az zihniyet bu şekilde olduğu için burada pek çok kişi yanlış olduğunu savunuyor zihniyetlerinde bu var cinselliğe karşı zihniyetimizin tamamen değişmesi lazım hem cinselliğe karşı hemde kadına karşı kadını cinsel bir obje olarak görme hastalığımız var

0|0
    0|0
  • Irkından kaynaklı.

0|0
    0|0
  • Adı üzerine o bir rus. Allah rus kızlarının üzerinde fazla durmuş. Bizim kızlara ise pek zaman ayırmamış. Ama erkeklerimize ayırmış. Garip

0|0
    0|0
  • Aynen bu ilk oluyor ;P

0|0
    0|0
  • Gördüm

0|0
    0|0
  • Kiz bar rafearl gbi ak

0|0
    0|0
  • ruslarda çok var bunlardan

1|0
    0|0
  • Bu böyleyse annesi bir yerde Kraliçe olarak görev yapıyordur :D

0|0
    0|0
  • biz hayvanız mk

0|0
    0|0
  • çok küçük sanki

0|0
    0|0
  • gördüm

0|0
    0|0
  • Bosa kiçimizi yirtmiyoruz rus kadinlari güzel olur diye demi

0|0
    0|0
  • kızı 10 yaşına orspu yapmışlar böyle güzellik mi olur.

1|0
    0|0
  • @leyla-1996 ben senden baska güzel kız görmedim ya <3

0|0
    0|0
  • 10 yaşında çocuklar daha bu yaşta reklam olup ileride kafayı yiyorlar, yazıktır..

0|0
    0|0
  • sende insansın :D

0|0
    0|0
  • Güzel görmesem inanïrdım sen bundan daha güzelsin

0|0
    0|0
  • Obje olarak kullanıyorlar sonuçta, onların gözünde başka değeri yok.

0|0
    0|0
  • 10 yasindaki kizin neredeyse 4mi gozukecek bu ruslar katiksiz suzme 0r0zbu cocugu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 20

• Güzel, fakat dünyanın en güzel kızı değil tabiki. Ben Arap bir kız görmüştüm, ve düşün elimdeki cam şişeyi yere düşürmüştüm o kadar farklı. Kime baksam gözleri kızın üzerindeydi, ondan daha güzelini görmedim hiç 😄

1|0
    0|0
  • 15 yasindaki kizi direk seks objesi gibi gosterip dunyanin en guzel kizi demeleri ne kadar dogrudur?
    O bir cocuk verdirdikleri pozlar tartisilir

1|1
    0|0
  • Allah var kız çok güzel. Başka resimlerinide biliyorum kızın. Çocukluğunu yaşayamadan giydiği kıyafetler verdiği pozlar ne bileyim..

0|0
    0|0
  • Çocuğa yazık anası babası yok mu bunn.

0|0
    0|0
  • Küçücük çocuğu şekilden şekile sokmuşlar. Yazık. Bu yaştaki insanların arasına bile rekabet koymuşlar

0|0
    0|0
  • Kız çok güzel ama bu şekilde malzeme olmasını doğru bulmadım giydikleri falan

2|1
    0|0
  • O yaştaki bir kızı böyle giydirmeleri çok yanlış ortada sübyancı bir sürü sapık var. Kadınsı bir görünüme sokmuslar. Çocukluğunu yaşamalı..

0|0
    0|0
  • Makyajsiz gor bir de. Iyy hatirladikca midem bulaniyor.

0|0
    0|0
  • Sen simdi erkeklerin pedophil olmalarini mi istiyon

1|0
    0|0
  • Güzel olsa ne olacak genişlik hat safhada daha bu yaşta böyleyse büyüdüğünde düşünemiyorum

0|0
    0|0
  • Çocuk bu yahu daha. Yüzü gözü, vücudu, hatları bir otursun hele.

0|0
    0|0
  • Sıradan bir kız çocuğu abartma :)

0|0
    0|0
  • Güzel ama biz de insanız

0|0
    0|0
  • çok itici güzel değil

0|0
    0|0
  • Bundan guzelini gordum bee bu neki

0|0
    0|0
  • Bu kadar da kendinizi aşagılamayin bir çocuk yüzünden. Biz de insaniz. Bu kizdan daha güzel kizlar var gördüğüm. Abartmayin bu kadar. Küçük yasta da bu kizi şöhret yoluna sokmalari çok saçma. Yanlis yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Maşallah

0|0
    0|0
  • Evet cok güzel bu kız ya ☺️☺️

0|0
    0|0
  • maşallah.

0|0
    0|0
  • Mavı gozlu sarısın dıyemı guzel:D