Diriliş Ertuğrul'da bir Kara Toygar vardı, ne oldu ona?

Ekşi Sözlük'de zamanında şöyle bir yazı yazmışım şimdi gördüm ama hatırlamıyorum:

'sürekli olarak közde yalınayak yürüyormuş gibi bir hali olan diriliş ertuğrul karakteri. sanki bir yeri aşırı derece kaşınıyormuş da kaşıma isteğine direniyormuşcasına dumadan kasılır da kasılır, acayip triplere girer kendisi.'

Hakkaten nerde la bu adam? Aynı zamanda bir Afşin Bey vardı, o da yok ikinci sezonda? Nerde bunlar?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu dizi cok iyi bir dizimi yahu

0|0
    0|0
    • Yoo iğrenç, ben sırf dalga geçmek için izliyorum. Bu neo osmanlıcı tayfanın ne kadar cahil olduğunun iyi bir özeti, dizinin senaryosu var ya, ilkokul piyesi gibi.

Son bölümünü toplam 20 dakikada izledim mesela, çünkü zaten dizide hiçbişey olmadığı gibi, diyalog başladığında sonu nasıl olacak, kim ne diyecek biliyorsun.

Tarihle de alakası yok.

• Ciddi söylüyorum, Vikings fanı biriyim ben, Vikings'e dizi diyorsak, buna en fazla ilkokul piyesi dememiz lazım.

Cüneyt Arkın'ın saçma sapan Kara Murat filmleri vardı ya, onun efektlisi, hatta o filmler daha kaliteliydi, en azından bir konsept sonucu öyleydiler bu dizi komple propaganda olsun diye çekiliyor.

bir de bu akpli tayfa 'Yurtdışına da satılsın, Muhteşem Rezaletten neyi eksik' falan diyor bazen, bilmiyorlar ki bir proje olarak Muhteşem Yüzyıl'ın yanından bile geçemez.

• Hiçbirini izlemiyorum. Sende yazinca merak ettim guzelmi acaba diye anladimki berbat djdjdj onyargimi kiramicam snsjs

• Cikarmislar demek ki..

0|0
    0|0
    • Aptal saptal bir karakterdi de, dizi izleyicilerini salak yerine koymakta cidden daha önce hiçbir türk dizisinin yapamadığı kadar başarılı.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...