Kısmetse olur nasil bir program yarisma ya da dizidir :D?

şu kismetse olur programı hakkinda ne dusunuyosunuz kurgulandigi cok belli olmuyo mu aramizda oy atanlar felan var mi?

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• cast ajansından seçmeler :) hepsi mal ama izliyorum :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Oy atmıyorum. Vakit geçiriyorum izleyip.
    Dizi gibi varsayıyorum.

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum ve bu desifre edildi birçoğu evlenmek yerine tanınma çabasında ve bir seneryoları var

0|0
    0|0
    • insanların birbiri arasinda yapmak istedikleri ama yapamadiklari dile getiremedikleri seyleri iceriyo belli kurgu oldugu ama izliyorum izleniyo anlamiyorum :D

• aynen ben iki kadinin erkek icin kavga ettigini gormedim gormek istemem oradaki melis allah erkekleri boyle kadınlardan uzak tutsun korusun :D

• 😃😃

• sacma birsey

0|0
    0|0
  • Kurgu belli oluyor😊

0|0
    0|0
  • Adnan için izliyorum.😄

0|0
    0|0
  • Kurgu gibi ama bazende gerçek gibi geliyo anlam veremedim

0|0
    0|0
  • Kurgulandığı belli de zaten can sıkıntısına birebir asds

0|0
    0|0
  • Oy atmıyorum ama seviyorum eğlenceli. Bence %70'i falan kurgu bazı şeyler gerçek.

0|0
    0|0
    • unlu olmak adina yurdum insaninin kendini boyle rezil etmesi bence bize büyük ayip :(

• Aslında haklısın bir nevi rezillik ama bilmiyorum kendi problemleri sonuçta. bize gülmek kalıyor

• Tamamen kurgu ama izlemek eglenceli 😜

0|0
    0|0
  • Cok sacma rol yapıyolar gibi 😂

0|0
    0|0
    • ama ben senaryo olup olmadigini merak ediyorum acaba dizilerin tutmadigi su donemde boyle programlar mi denenmeye basladi?

• Senaryoymus zaten öyle okudum ben

• İlk başta severek izliyordum sonra rol yaptıklarını anladım. Artık seyretmiyorum.

0|0
    0|0
  • Kurmaca

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Geçen piskoljim bozuktu 2 gün onu izledim ama izlediklerimden hiçbir pok anlamadım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...