Kapat

Evlilik programlarında yaşananları gerçekçi buluyor musunuz?

Oryantal dansözler entrikalar kavgalar adayların sürekli birbirlerine talip çıkmaları her şey iyice çığrından çıktı bana hepsi düzmece geliyor siz gerçekçi buluyor munuz?

• Televizyondan eş bulmam
    A seç
  • Farketmez eş her yerde aranır
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
9|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Şöyle düşün;
    Bir kanal sahibisin ve bu programa günlük 50.000 TL ödeyeceksin. Ne beklersin? Tabiki reyting yani izlenme rekorları...

Programı yapan sensin adam sana ve ekibine günlük 50.000 TL ödüyor ve izlenme rekoru isterim diyor. İzlenme yoksa para da yok. Ne yaparsın? Olayları akışına göre mi bırakırsın yoksa izlenme rekoru kıracak şekilde kurgulayıp m sunarsın?

cevabı öğrendin mi?

2|0
    0|0
  • Cogu reyting icin zaten
    Zira servis soforunden nikah memuru olmasindan belki

2|0
    0|0
  • Tabi ki bulmuyorum. Sadece evlilik programları değil, televizyonda ki her şey tamamı ile kurgudur.

1|0
    0|0
  • Şu evleneceksen gel kadar mal bir izdivaç programı ömrüm de görmedim. Ömrüm de.

1|0
    0|0
  • Gerçekçi bulmuyorum ve hanifeye de gıcık oluyorum 😂

1|0
    0|0
  • bır arkadasım esra erola basvurdu hersey hazırlandı ekrana cıkma gunu geldı.. ccocuga demişlerkı cocuk 22 yasında şu 35 yasındakı kadına talıp olacaksın o sana hayır dıyecek sonrada talıplerımı beklıyorum dıyeceksın demişler. çocuk neye ugradıgını sasırmış benım kıme talıp olacagımı sız söyleyemezsınız benım 35 yasındakı kadınla ne ısım var aıleme cevreme rezılmı olayım demış formatgeregı demişler şimdı dava ettı cıkmadı programa. gerısını sen dusun

0|0
    0|0
  • Gercek bulmayi gectimde bunlar calismiyomu yaaaa

1|0
    0|0
  • Saçmalık tamamen para için yarısıyorlar

0|0
    0|0
  • Bence son derece yapay, gereksiz ve hatta insan davranışlarını yanlış yönlendiren ve etkileyen programlar.. Bir de -ben bile duydum- şu sunucu Esra...(soyadını unuttum) bu şovdan ayaküstü trilyoner olmasını sağlayan abuk yayınlar.

0|0
    0|0
  • A dedm

0|0
    0|0
  • bazıları parayla kiralanmış insanlar buna emin ol daha çok reyting için bir kısmı da gerçek bu zamanda kim kime hayır yapmış ki bunlar sana koca-kadın bulsun otelde ağırlasın yedirsin içirsin kesinlikle bu işte bir dümen var

0|0
    0|0
  • Hayır, saçmalıktan başka birşey değil

0|0
    0|0
  • her şey bir yanada ben seni çok güzel buldum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• saçma saçma saçma
    tiyaro oyun oyuncu ilişkisi

4|2
    0|0
  • Ben dizi niyetine izliyorum onları

1|0
    0|0
  • A dedim ve çok saçma buluyorum ya

1|0
    0|0
  • Gercekci bulmuyorum

1|0
    0|0
  • Herkesin fikri farklı olabilir fakat bana göre çok saçma yani evet tv ye çıkmak falan belki farklı amaçlarla yapılabilir 5-6 kalır sonra kimseyi begenmedim der ayrılır yani bu normal bence zaten böyle 5-6 oralarda kalanlarda var sanırım

0|0
    0|0
  • C) eşlerle ilgilenmiyorum

1|0
    0|0
  • Ben de samimi bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmak istemem fakat hepsi dümen gibi geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...