Demet Akalın'ın paylaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kendisi kızının namaz kılarken çektiği videosunu Twitter'a attı. Olumlu veya olumsuz bir cok tepki aldı. Siz yaptığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|2
25|39

En İyi Erkek Görüşü

• Gurur ve kibire kapılmadan ve olumlu bir örnek teşkil edip Allahı ve kulluğu ile dinimizin direği namazı ön planda tutup insanlara fayda sağlamak ise amacı? o zaman çok güzel bir paylaşımdır.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• @Gafkya

Ne yapıyorduk? Yarın hemen bir demet akalın albümü alıyorduk sjsjsjs

Ihım.. Hemen ciddi bir cevap veriyorum ;

Normalde böyle seyleri samimi bulmam ünlülerde.. Mesela Niran Ünsal, Tuğçe Kazaz vs vs
    Ama Demet Akalın samimi geldi, çünkü kadının hakikaten reklama ihtiyacı yok. Zaten istediği yerde istediği şekilde bir numara.. Allah devamını getirsin, Hira kizimiza da maşallah :)) bahtı güzel olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Demetin paylaşımından çok yaptığını gericilik olarak ad leden içi saman dolu kafaları irdelemek lazım esasında. Diyeceklerki daha bebek bebekse onun bebeği başkasınamı soracak nasıl yetiştireceğini istediği gibi dilediği gibi yetiştirir bunlar değilmiydi bebeğimi ister doğururum ister katlederim bu benim özgürlüğümdür diye lakin doğmuş bir bebeğin anasına yetiştirme özgürlüğünü tanımıyorlar hangi özgürlükten bahsediyorlar mesele bebeğin 2 yaşında olması değil esasında 72 yaşındaki aynı görüntüyüde gericilik diye adlediyorlar zaten sadece kendilerine özgürlük isteyen faşist küflenmiş köhne kafalar

2|1
    0|0
    • Aynı fikirdeyim. Cocuk gördüğünü taklit eder ve yapar büyük ihtimal evde namaz kılan biri var. Videoda herhangi bir zorlama yok cocuk halinden gayet memnun bence verilen tepkiler normal değil

• Onlarin bahsettiği şey dinin çoğu gerekliliğini yerine getirmeyip sonra başımıza dinci kesilmesidir madem dinine inancina bu kadar düşkün niye cok lüks bir yaşam sürüyor niye kliplerinde açık seçik giyiniyor sizce bu doğru mu

• Çocuğun yoga yapıyor olduğu fotoğrafını yayinlasaydi epey alkış alırdı demet Akalın 😂😂, namaz batıyor birilerine

• Halamın dedemin mezar fotosunu facede paylaşması kadar gereksiz olmuş

2|0
    0|0
  • Insanlar sosyal medyada bir şey paylaşırken, herkese göstermek istediği sevinci, mutluluğu paylaşıyor aslında. . bence gayet normal bir davranış sergilemis.. dini kullanıyor yorumları ise saçma, çünkü kim neyi lanse ediyor ve ondan sevinç duyuyorsa onu paylaşıyor. . Demekki çocuğunun davranışı onu çok sevindirdi, bunu paylaştı. .. millet yediğini içtiğini her garip zevkini paylaşırken ufacık bir çocuğun namaz kılmayı taklit etmesi o anne için övünnc kaynağı ise paylaşır.

1|0
    0|0
  • Demet Akalın bu tek onu değil birsürü şeyi paylaşıyor hiç birindede art niyet yok. Zaten karakter olarakta kim ne düşünür diyerek hareket eden insan değil bence. İyi yapmış.

1|0
    0|0
  • Ülkece dinden prim yapılıyor. Hükümet insanların inanç duygusunu sömürüyor. Sözde bazı din adamları da bunu yapıyor. Bu sitede bile dinden prim yapan 3-5 yaratık var. Demet Akalın'ın yaptığına şaşmamak lazım, kişiliğinin zayıf olduğunu düşündüğüm bir insan kendisi.

0|0
    0|0
  • ünlü insanları sevmiyorum

2|0
    0|0
  • gayet normal bişey , hristiyan biri boynunda haçla fotograf çekinirken sıkıntı olmaz şimdi bu mu sıkıntı , milletin işi gücü yok.

1|0
    0|0
  • Şimdi din konuşacaksak bir adama bakarım. Demet Akalın giydiği kıyafet ve davranışlarla tam bir müslüman mı ki insanlara güzel örnek olacak? Yanlış anlamayın kimin ne giydiği, ne yaptığı beni ilgilendirmez lakin güzel örnek falan diyenlere sesleniyorum, kızının namaz kılması güzel örnek ie diğer paylaşımlarda demet'in kendi fotoğraf ve videoları kime örnek? Tamamen gösteriş için yapıldığını herkes biliyor, uzatmaya gerek yok bence.

1|0
    0|0
    • Demet Akalın'ı değerlendirmiyoruz ayrica kimsenin dini inancını sorgulama haddini kendimde bulmuyorum

• Bende sorgulamıyorum. Sadece başkalarına güzel örnek olmuş iyi ki paylaşmış diyenler için söyledim.

• Benim hoşuma gitti, tebrikler. :)

1|0
    0|0
  • Olumsuz tepki veren var ise neye hizmet ettiklerini çok iyi biliyoruz.

1|0
    0|0
  • Bence bu normal birşey. Hatta islamcıların sevmesi gerekir.

1|0
    0|0
  • Burasi putperestlerin ülkesi değil ki niye bu kadar şaşiyoruyosunuz andavallar

1|0
    0|0
  • Kendinin de yapması ümidi ile 😄

1|0
    0|0
  • Sanki ayıp bir şey yapmış gibi mevzusu oluyor kime ne...

1|0
    0|0
  • Allah tan kendisini tanıyoruz da bu paylaşımlarını umursamıyoruz

0|0
    0|0
  • Gereksız bence kanks

0|0
    0|0
  • Çocuk işte büyüklerinden görmüş yapmaya çalışıyor bence gayet güzel bir durum demek ki namaz kılan var evlerinde

0|0
    0|0
  • valla ne façem var ne bookum var ne de tivitivim var çok rahatım yeminle, ayrıca ünlü bir şahsiyet olunca on numero insan da olunmuyo, kültürlü de olunmuyo misal sorsan trakya nerde deyu, güneydoğu der çoğu, yani bana ney ondan bundanboş işler boş insanlar...

0|0
    0|0
  • Dikkat çekmeye çalışması ayrı bir pislik olduğunu gösteriyor

1|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • samimiyetine inanmıyorum sırf reklam amaclı yapılmış bişey

1|0
    0|0
  • Gündem yaratmak başka bir amacı yok

1|0
    0|0
  • bebek istismarı dinlerde teknik zorunluluktur. çocuğun bilinçaltı en geç 14 yaşına kadar şekil dini bir şekil almazsa buluğ çağında ergen asi olur. dinlerden bahseden peygamberlere "hadi len" der

0|0
    0|0
  • birşey düşünmüyorum. birşey düşünmem mi gerekiyormuş bu konu hakkında?

0|0
    0|0
  • Ben hoş bulmadım kanks gösteriş gibi kanks

0|0
    0|0
  • olabilr

0|0
    0|0
  • Reklam yapilmamasi gerek.

0|0
    0|0
  • sacma
    gosterıp ılgı toplama amacı..

1|0
    0|0
  • Tek yaptıkları gösteriş. Ben neden namaz kılarken foto atmıyorum.

0|0
    0|0
  • Dini göstermelik yapması çok ayıp

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 24

• yorumsuz ne olduğunu herkes çok iyi biliyorda işte işlerine gelmiyo

5|2
    0|0
  • Güzel bir davranış bence

1|0
    0|0
  • herkesin hayatina kimse karişamaz, ama gereksiz.

1|0
    0|0
  • çok iyi yapmış, sayende haberim oldu izledim çok şeker bir kız :)

2|0
    0|0
  • olabilirr

1|0
    0|0
  • ne güzel birşey cocugunu dine özendiriyor cok guzel bırsey zaten cocuklukta aklına sokcaksın agac yasken egılır dıye bosamı demısler.

1|0
    0|0
  • istediğini yapar kime ne

1|0
    0|0
  • Demet Akalının çok görgüsüz olduğunu düşünüyorum ama o videosuna diyecek bir kılıf bulamadım

1|0
    0|0
  • Atabilir izledim bişey düşünmedim.

1|0
    0|0
  • Kotu bir sey yok bence

1|0
    0|0
  • Gayet normal yani kılamaz mı? Bu insanlar neye olumsuz yorum atıcagını sasırmıs gibiler

1|0
    0|0
  • Gösteriş meraklısı

0|0
    0|0
  • atabilir ne var bunda kendi hesabı kimsenin yorum yapmaya hakkı yok

0|0
    0|0
  • Yanlış. Ne niyetle attığını bilinmez ama ibadet kul ile allah arasında olmalıdır, başkalarının görmesini sağlamaya gerek yok

0|0
    0|0
  • kucuk cocuklara hep yaptirilan sey bu. gereksiz yorumlar yapildi bence

0|0
    0|0
  • Ne var bunda anlamadim

0|0
    0|0
    • Bunda bir şey var demedim zaten cok olumsuz tepki aldı fikirleri merak ettiğim için sordum.

• Atarlandigini sen de bjliyorsun. Uzamasin nyse

• Yoo atarlanmadım görüşüne cevabımı yazdım sadece.

• saçma sapan işler. reklam kokan hareketler...

0|0
    0|0
  • eleştirilcek bir durum yok bence

0|0
    0|0
  • Ya ben insanları anlamıyorum özgürlük özgürlük diyerek başkalarının özgürlüğüne karşı çıkıyorlar. İnsanlar çocuklarını istediği gibi büyütebilirler. Çok da güzel bir görüntü bence. SAYGI..

0|0
    0|0
  • ilgi çekmeye calışıyo

0|0
    0|0
  • Önemli olan amactır. İçini bilemeyiz Demet hanımın. O yuzden yorum yapmak ne kadar dogru bılınmez

0|0
    0|0
  • Olumlu tabiki muslumaniz sonucta ya olumsuz tepki verenler neyin kafasi

1|0
    0|0
  • saçma olmuş

0|0
    0|0
  • Hicbursey dusunmuyorum. Umrumda değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...