Sizce kim haklı? Acun mu? Cem Adrian mı?

"O Ses Türkiye" isimli şarkı yarışmasında Ercan Tok isimli yarışmacı çeyrek finalde elenmesi üzerine Ebru Gündeş'ten iş istemiş ancak yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, yarışmacıya tepki göstererek bu işlerin gizli bir şekilde yapılması gerektiği yönünde set bir üslupla kendisini uyarmıştır.

Bunun üzerine Cem Adrian ekte vermiş olduğum tweeti atmış ve bu tweet üzerine de Acun kendisini savunmak için "O Ses Türkiye"nin yarışmacılar eliyle bu kadar izlendiğini ve bu kadar tutulduğunu söylemiştir.

Sizce kim haklı? Acun mu? Cem Adrian mı?

Peki sizce kim haklı? Acun mu? Adrian mı?

Yorumlarinizi da bekliyorum.

• Acun Ilıcalı
    9% (15)29% (14)13% (29)Oy Ver
  • Cem Adrian
    83% (142)58% (28)78% (170)Oy Ver
  • İkisi de haklı
    4% (7)8% (4)5% (11)Oy Ver
  • İkisi de haksız
    4% (7)5% (2)4% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|9

En İyi Kız Görüşü

• Bence Acun haklı, canlı yayında söylemesi doğru değildi adamın. Uyarmasında da haklıydı. Adı üstünde yarışma bu, yarışacaklar ve hepsi kazanacak mı? Öyle saçma şey mi olur. Kimse kimseyi zorla yarışmaya sokmuyor, sonucunda vaatler sunmuyor. Bir kişinin kazanacağı belli bir durum. Napsın adam hepsini üne şöhrete mi kavuştursun. Zaten o yarışmaya katılmak kişi için eski hayatına bir artı katmıştır. Cem Adrian mantıklı yazmamış.

1|0
    0|0
    • Evet sanki biraz reklam kokuyor di mi?

• Ne olduğunu bilmiyorum günah almıyım ama yazısını mantıklı bulmadım açıkçası.

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi herkes yazının duygusallığına kapılıp cem haklı diycek ama sonrasında survivor ın başından kalkmayacaklar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• cem ardian

4|3
    0|0
  • Cem Adrian'ı haklı buldum. Acun orada kırıcı davrandı. Adam belki bir patavatsızlık etti, ancak yarışma heyecanına verip hoş görebilidi. İnsanlara muhtaç olmak gerçekten zor bir durum..

Acun daha duyarlı davranmalıydı.
    Alkışlar Cem Adrian'a gelsin :))

1|0
    0|0
  • Cem adrian sonuna kadar haklı

1|1
    0|0
  • Anlamadım

0|1
    0|0
  • Cem Adrian her zaman haklıdır 😄😄

1|1
    0|0
  • Cemcim kusura bakmasın, Acun bünyesine giren her ferdi hakikaten issiz ve aşsiz bırakmadı. Yiğidi öldür hakkını yeme.

Eğer canlı yayında değil de usulnce soyleseydi bile ona yardım elini uzatirdi.

1|0
    0|0
  • Cem haklı.

0|1
    0|0
  • Cem Adrian

0|1
    0|0
  • Elbette ki orası İş-kur değil. Ama Acun her zamanki ukalalığındaydı. Bir düşünün bu adamın sorumlulukları var, çocukları var. Başkaları karşısında eğilip bükülüyor zaten Ebru gündeşle vakit geçirmesine dayanarak. Zaten bu kadar onurunu kırarak bir şey diliyor Acun karsisinda cocuk var gibi asagiliyor. Daha yumusak bir uslupla kendisinin ve ebru gundesin yardimci olacagini soyleyebilirdi ha olur olmaz bu yapilmasi gerekendir. Elbette o koltukta oturup jetlere binip bunlari soylemek kolay. Cem adrian 👍

0|0
    0|0
  • İkisi den hakli acun kişiyi sahneye çıkarıp kendisinin reklamını yaptirtiyor birçok insan ordan ün sağladı. bir yandan cem de haklı bir umutla gidip ailesinin önünde evlenmek koyar adama. Hayat bir yarisken bu sadece bir program aslında bu kadar önemli bir konu degil

0|0
    0|0
    • Tabiki degil , sadece haberi gördüm ve görüşlerinizi gormek istedim teşekkür ederim :)

• Cem Adrian ❤❤❤

0|1
    0|0
  • Cem boş yapmiş. Izin gunhydu heralde ona diyorum fazla izleme su tvyi diye. Heyecanlanmjs kendi ke. djne

1|0
    0|0
  • Cem Adrian kesinlikle haklı. O her zaman haklıydı. Orada gökhandan başkasının samimiyetine inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Cem Adrian'ın ne karın ağrısı var acaba. Ben Acun'un yerinde olsam daha aşırı tepki verirdim adamın yaptığı hatsizlikti canlı yayında olacak iş değildi

0|0
    0|0
  • Cemmm ❤❤

0|0
    0|0
  • Nerde görülmüş ortalıkta iş istendiği burası bir yarışma iş istenme yerimi Acun haklı daha neyi tartışılıyor bunun. İş umudumu veriyolar adama orda.

0|0
    0|0
  • Cem adrian hakli

0|0
    0|0
  • Cem adrian..

0|1
    0|0
  • Sonucta bu bir yarisma.
    Oraya katilacaklar neyin ne olduğunu bilerek katiliyor. Ama yinede Cem Adrianin gorusune saygi duyuyorum ve onu cok seviyorum cok iyi biri.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• herkes İstanbul'da barlarda sahne alacak kadar şanslı değil, cem e birilerinin verdiği şansı burada acun veriyor.
    kim haklı dersen al birini vur ötekine

0|1
    0|0
  • Axun Cem Adrianın ses teli tırnağı olamaz

1|1
    0|0
  • Adamın öyle söylemesi yanlış.
    Acunun öyle davranması yanlış.
    Cem Adrian'ın halka oynaması yanlış.
    Halkın bu olayı dert etmesi yanlış.

4 yanlışla bu soruyu eliyoruz.

1|0
    0|0
    • Yorumlara bakarsan millet soruyu elememis , artı KS de vitrine koyarak mumu dikmis;)
      Dert degil sadece halkin me düşündüğü, goruslerini guzelce aciklamasi onemli;)

• Cem adrian haklı, Acun yarışmacıların sırtından para kazanan birisi.. İnşallah en yakın zamanda bu serveti bir anda biter...

0|0
    0|0
  • Cocuktada hata var cikmadan konussaydi Hocam kayvedersem bana yardimci olabilirmisiniz diye. Ebru Gundesi zordurumda birakti. Acunda sacmaladi soylemisse ne olmus kazikmj girdi biyerine.

0|0
    0|0
    • Kardesim araya virgül noktalama isareti vb seyler koy valla ustume aliniyordum az daha dikkatli okumasam 'kazık mi girdi bir yerine'yi bana diyorsun sanacaktim :D

• Haklisin ama virgulu noktayi bulmak zor geliyor idare et😂😂😂

• :D dogru sen de haklisin :D

• Cem haklı

0|0
    0|0
  • Cem Adrian diyorum

0|0
    0|0
  • Tartışılmaz cem adrian.

0|0
    0|0
Yükleniyor...