Cem Adrian'ın, O Ses Türkiye ve Acun Ilıcalı'ya karşı olan sert tutumu ve tepkisi karşısında ne düşünüyorsunuz?

Cem Adrian'ın, O Ses Türkiye ve Acun Ilıcalı'ya karşı olan sert tutumu ve tepkisi karşısında ne düşünüyorsunuz?

Her ne kadar Cem Adrian'ı çok sevsemde bu tepki biraz yersiz olmuş. Canlı yayında iş isteyen Ercan Tok adlı yarışmacı üzerine bu yazıyı yayınlıyor, ama orası bir yarışma programı. Bana göre başka bir yerde,çok güzel dururmuş bu sözler ama bu konu üzerine oturmamış.
Ama şu kısmı çok güzeldi;
"Kim kör kim sağır bilmem ama ben dilsiz değilim."
Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? İsteyenler Cem Adrian'ın resmi twitter hesabında yazıyı bulabilirler.

0|0
19|10

En İyi Erkek Görüşü

• Cem e katılıyorum. Bir kişi kazandı ama en az 10 tane iyi müzisyen vardı orda. Bu yarışmada gördüğüm. Onlara destek çıkılmalı diye düşünüyorum. Yarışma bitti reyting ve reklamlarla paralar cebe indi. Yunanistanda kanal alma çalışmaları devam ediyor. Ne güzel.
    Mesela türküleri çok çok sevmem ama dinlediğim çok türkü vardır. O yarışmada belki çok az okuma yazması olan Ağrılı bir genç arkadaş vardı. İlk dörde kaldı sanırım. Hiç müzik eğitimi almamış ama deha bir sese sahip. Bunlara destek çıkılmalı. Umarım düşündüğüm gibi olur. Yarışma bitti hadi Ağrı ya memlekete denilmez.

3|0
    0|0
    • Evet, bende öyle umuyorum. Gerçekten ziyan edilmemesi gereken, benim diyen şarkıcılardan çok daha iyi ve kaliteli sesler var. Ben bazı yerlerine katılmıyorum, orası sonuçta bir yarışma programı, yarışmacılar koyun değil, kendi istekleriyle gidiyorlar.

• Teşekkür ederim

• Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Cem Adrian çok fazla sevdiğim bir ünlüdür, birinci yazısında aslında ona hak verdiğimi söylemeliyim. Ben ses ve yetenek gibi bu tür yarışmalara pek sıcak bakmıyorum, bu kadar insan her şeyi göze alarak milyonlar tarafından izlenen bir programa çıkıyor, ayrıca çok çok güzel sesleri eliyorlar. Bence bu tür yarışmaların emeğe bir saygısı yok. Elbette ki o yarışmada tek bir birinci olacak, neden bunun için elli tane adamı bir biriyle yarıştırarak eliyorlar? Bir kişiyi seçeceğin belliyken neden o kadar insanı heveslendiriyorsun? Bunlar saçma sapan işler. Zaten halkımızın da doğru oylamayı yaptığını düşünmüyorum, esasen hak edenin hiç bir zaman kazandığını da görmedim. Türkiye ye gerçek yetenekler kazandırmak istiyorlarsa bunu 50-60 adamı bir araya getirip birbirleriyle savaşmalarını ve kaybetmelerini izleyerek yapamazlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Cem adrian bu konu üstünden bence bütün medya ya ve onlara uyanlara prim yapıp insanları kullananlara karşı tepki göstermiş ki biraz haklı sadece yarışmacılar konusu hariç çünkü onlarda sonunu bile bile oprograma katılıyo ben niye katılmıyorum çünkü biliyorum sesim kötü oraya çıksam elenir yetmez sanal alemde canlı yayında benimle alay ederler sesimden dolayı yani %90 haklı sadece yarışmacılar konusunda gerektiği kadar geniş düşünmeden yorum yapmış..

1|0
    0|0
    • Benimde demek istediğim bu, orası bir yarışma programı ve herkes bile isteyen çıkıyor.

• Evet, kesinlikle😊😂

• :) :) ne güzel gülüyosun :)

• Cem'in yaptığı müziği dinlemedim. Lakin adammış derim başkada bişey demeye gerek yok.

1|0
    0|0
  • Dogru demis

1|0
    0|0
  • cem baba haklı.

1|0
    0|0
  • Gerekeni yapmış Ellerine Sağlık

1|0
    0|0
  • okudum begendim

1|0
    0|0
  • 'Kim kör kim sağır bilemem ama ben dilsiz değilim' demesi mükemmel olmuş.

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • Cem adrian sevmem zaten millete doğa üstü diye yedirdiler hiç bir özelliği çıkmadı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Ben haklı olduğunu düşünüyorum. Aslında farklı bir açıdan yaklaşsak kesinlikle aynı düşüncelere sahip olacağız. Hepimiz dış görünüş ile gözlerimizi boyamış işin eğlencesi modundayız. Ama orada ve hatta televizyondaki çoğu programda her bir üzüntü, göz yaşı birer reyting gözünden bakılıyor. Bakın sadece o ses türkiye için söylemiyorum bunları. Ki Cem adrianda öyle söylememiş. Biraz gerçekçi olalım. Birinin hayalleri, birinin üzüntüsü, birine vermiş olduğumuz umut bize milyonlar (mecazi) kazandırmamalı. Ben katılıyorum. Bence dediğim gibi görmemiz gereken açıdan baktığımız zaman çoğumuz bu görüşü onaylamış olacak...

1|0
    0|0
    • O ses için dusunursek bazı yerler gereksiz olmuş, ama çok haklisin, yukarıda da söyledim, konu başka olsa bu sözler tam oturur, gediğine koyarmis.

• Aslında o ses türkiye içinde manalı bu sözler. Biraz abartıdır değildir orasını bilemem. Adam müziğin adamı. Elbet müzik ile ilgili bir konuya böyle bakacak. Bize abartı gelir belki. Ama elenen yarışmacıları bir düşün, bazen o kadar güzel sesler oluyor ki ve sadece bir kişiyi seçiyorlar. Oysa iki ses de muhteşem. Bir karar veriyorlar. Kişinin zevkine göre sadece ufacık bir karar ve diğerinin hayalleri tozla buz oluyor.. Sevdiği insanlar onu izliyorlarken üstelik. Bakın işte böyle bir açıdan olay yeterince açıklanıyor.

• Kesinlikle doğru söylüyo bence
    Ben cem adrian ı çok severim ama bu konuda onu desteklemem bundan bağımsız

1|1
    0|0
    • Ağır olmuş bence

• @Kusursuz_Fikirler kesinlikle😊👍

• Sağol canım :)

• Haklı buluyorum ve bu tür yarışma programlarını izlemiyorum

1|1
    0|0
  • Genel olarak hakli.

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar haklı başka söze gerek yok.

1|0
    0|0
  • Bu adamın karakterinede sesinede aşığım

2|1
    0|0
  • Cem Adrian'ı çok severim.
    Ama Şu an onu desteklemem onu sevdiğimden değil gerçekten doğruları paylaştığı için.
    Çok güzel yazmış ne eksik ne fazla.

1|0
    0|0
  • Adam haklı bence kazanamayıp şu psikolojiye girecekler ben yeteneksizim bu işi bırakayım insanların hayalleriyle oynanıyor bence onu izlemekte saçma.

1|0
    0|0
  • bence acun doğru konustu

1|1
    0|0
  • Bu adami cok seviyorum.

1|0
    0|0
  • bencede haklı o ses türkiyeden gectim popstar dan akademi türkiyeden cıktı mı star bir rahmetli barıs akarsu ile özgür cevik onlar dizisi sayesinde populer oldu bir de pınar o da dizilerde gözüktü o kadar

1|0
    0|0
  • Haklı bence

1|0
    0|0
  • 👏 helal

1|0
    0|0
  • Bence kısmen haklı

1|0
    0|0
  • Nolmuş iş istediyse veremicekmi?

1|0
    0|0
  • haklı bir tepki

1|0
    0|0
  • Adam haklı.

0|0
    0|0
  • Cem Adrian'ı sevmiyorum (sesi bence iyi değil) ama saygı duydum, çok haklı! Çok doğru konuşmuş.

1|0
    0|0
Yükleniyor...