O Ses Türkiye'ye sert tepki hakkında ne düşünüyorsunuz?

''O Ses Türkiye'ye sert tepki: O koltuklarda utanmazca oturuyorsunuz''

cem Adrian'ın tepkisi hakkında ne düşünüyorsunuz? http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/yasam/474045/O_Ses_Turkiye_ye_sert_tepki__O_koltuklarda_utanmazca_oturuyorsunuz.html

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Cem Adrian yarışmacıların elendikleri zaman hissettiklerini hissedip üzülmüş olmalı. Sonuçta o bir sanatçı ve sanatçılar duygusaldır. Ona hak veriyorum ve söylemeden edemeyeceğim şarkı sözleri çok etkileyici ve türkiye deki çoğu sanatçının şarkılarından çok daha anlamlı. Bu yüzden şarkılarının bağımlısıyım ve kişiliğini de seviyorum.

Diğer yandan bu insanlara fırsat veriliyor. Bizde acunmedya sayesinde güzel sesler duyuyoruz. Ve oraya kimse zorla çıkarılmıyor. Herkes kendi iradesiyle ve elenebileceğinin farkında olarak başvuruyorlar. Bence burada yanlış bir durum yok

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• okumuştum, haklı gibi görünen bir tepki olsa da, sanki bu yarışma yokken her isteyen gidip hemen albümü yapıp, meşhur olabiliyordu. bu yarışma sayesinde bazı insanlar toplum önünde farkındalık yaratabildi. zamanında iner misin çıkar mısın diye de bir yarışma vardı, o yarışmanın birincileri Şu an çok ünlü bazı kişiler. yıllarca konservatuara girmek için torpil yaptıran insanlar duydum, şimdi görülüyorki hepsi dökülüyor, konservatuar mezunu insanlar değil, alaylı içinde olan insanlar dereceye giriyor.

0|1
    0|0
    • Açıkçası Türkiye'de sadece çok az alaylıyı ''gerçek'' sanatçı olarak gördüm ben; Neşet Ertaş gibi, ya da Kenan İmirzalıoğlu gibi; biri memleketlim olan bağlamanın piri, diğeri Türkiye'nin tartışmasız en önemli jönlerindendir. Ama bu örnekler çok az sayıda; klasik olabilir ama doğruluk payı olan cümleye katılıyorum, eğitim şart.

Öte yandan da katılıyorum size; insanlara gerçek manada ön ayak olmayı hedef haline getiren programlardan çıkma ünlüler bugün Türkiye'nin vazgeçilmezi de oldular; Beren Saat en çarpıcı örneklerdendir sanırım. Ama Cem'in de bahsettiği biraz farklı bir durum; bu programın tek amacının reyting olduğunu düşünenlerdenim. Fikrimin kaynağı ise seçilen jüri üyeleri :) Açıkçası Murat Boz dışında ne takdirimi kazanan var ne de ilgimi çeken. Her birinin de fiyasko hayatları var... Bence sanatçı önce örnek olmalı, ama günümüzün sanatçı anlayışı ve de yapımcıların sanatçılara öncelik verme kıstası onların toplumda yaratacağı sansasyon malesef...

Kızlar Ne Diyor 7

• İki açı var burada ilki bu bir yarışma elenenler illaki olacak kazanan birisi olacak. İkincisi ben bu sene torpille hadise 1. Olur diye dusunuyordum fakat emrenin birinci olması hile olmadığını ortaya koydu bence. Oraya giden hiçbir insanın umutlarının yıkıldığını sanmıyorum ki hepsine defalarca söyleniyor burada hiçbiriniz kötü değilsiniz diye. Ayrıca irem derici de elendi o yarışmadan. Ya da sezen aksu hiç kimsenin dönmediği kızı vokalisti olarak aldı. İyi olanlar bir şekilde başarıya ulaşıyor yani yarışmaya ümit bağlamak saçma zaten. Cem Adrianı severim fakat kendisini de Fazıl say ünlü etti o zaman sevilmese tutunamasa ben demedim olmadı mı diyecekti yoksa Fazıl say a sen beni konsere çıkarttın rezil oldum mu diyecekti merak ediyorum

0|1
    0|0
    • Fazıl Say'ın ön ayak olması onun şansına, bahtına elbette. Alınan tavır ve de açıkçası güdülen kaygıyı ele almak istemiş Cem Adrian, belki daha farklı şekilde dile getirse; çok daha fazla destek alırdı diye düşünüyorum :)

• Yanlıs üslupla olmaması gerekirdi

• Hak veriyorum :)

• Gay diye eleştirilen adamdır ve de bu.. Çıkmış, pek çok "adam"dan daha bir "adam" durmuş bence.
    Helal olsun, aferin.

0|1
    0|0
  • Simdi okudum yav ne kadwr cok biliyosunuz diyorum ona. Onlarda katilmasalarmis o zaman zorla mi

0|1
    0|0
  • bu lafları beklemezdım ama cıdden dogru konussmus :/

0|1
    0|0
  • Cem diyorsa dogrudur

0|1
    0|0
  • Saçma bence napsinlar tüm katilanlari birinci mi yapsinlar

0|1
    0|0
  • Yarışma programlarının amacı zaten bu, adı üstünde ''Yarışma'' ne bekliyor ki Cem Adrian?
    Zaten oraya giden insanlar, programın nasıl ilerlediğini bilen insanlar.
    Ama bu adamı yinede cok seviyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Nasıl bir Cem manyağı olduğumu yorumlarımda vs gören olmuştur.
    Adama tapıyorum resmen. Ama her şeye objektif bakan biriyim..

Cem'e katılmıyorum bu konuda.. Saçmalamış bu defa.

0|1
    0|0
  • bakınız tv8 e butun gun acunun saçma sapan programları ıle doldu. ınsan arada bır haber falan verır , bu kadar da tepkısız kalınmaz !!!

0|1
    0|0
    • Haber bülteni olmayan tek kanal. İsteyenin istediği atı koşturduğu dipten torpilli tek kanal :D İzlemem de , izlenilmesini de istemediğimi söylerim evde :))) Topluma birşey katmıyor bence programları...

• Kendi otursun o zaman :/

0|1
    0|0
  • Saçmalamış. Kimse oraya zorla çıkartılmıyor. Herkes bunu göze alabilerek gidiyor oraya. Kırılacak olan gitmesin. Risk almadan kimse bir yere gelemez hayatta.

0|1
    0|0
    • Orada son derece hak veriyorum size, ama topluma vereceği yansımalar konusunda sanırım biraz da yorumlamış Cem Adrian.

• Hayatın kendisi zaten her zaman bu şekilde yansıyor. Yeni bir şey değil yani bu. O yüzden anlamsız buluyorum bu söylediklerini.

• üzücü

0|1
    0|0
  • Biraz doğruda hergün asker ölüyo bunlar neyin derdinde gerçekten insanlar uyutuluyo bide bizim insanımızın cahilliği olunca ülkenin durumu vahim

0|1
    0|0
    • Değindiği durum aslında önemli; ama bence daha farklı söylenebilirdi. Bahsettiğiniz durum isr bambaşka konu girmek istemiyorum; nasılsa herkes alışmadı mı...

• Kuyruk acısı mı varmış acaba?

0|0
    0|0
  • düşüneyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...