Dizi izlicemde sizce hangisini izlesem?

ben muhtesem yuzyili izliyorum dirilis mi izlesem muhtesme yuzyil mi

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• kehribar atv de başladımı izle :D

0|0
    0|0
    • yok kanki saol yarın muhteşem yüzyıl kösem var ona bakcam :D 12 bölüm

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Muhtesem yüzyil hala bitmedi mi yahu. rezilligin önde gideni

0|0
    0|0
    • asil rezillik sensin kosemimiz var be inadina oynuyoruz sizin pis dizizniz karisina bile cikamadi be yazik ezikler surusu

• Dirilis

0|0
    0|0
    • yav heheh inadina muhtesem yuzyil ve muhtesem yuzyil kosem dir :D sizinki anca korkak dizidir ezik fakirler :D

• Bide soruyor musun djdjdjdj

0|0
    0|0
    • muhtesem yuzyil demi sormamiz bile hata demi kanki hkdbvvbddkcvjk

• 26. bölümü kimse izlemedi dedin ya onun reytingini attım istiyorsan bütün reytingleri atayım :D hhhahaha tr. wikipedia. org/.../Muhte%C5%9Fem_Y%C3%BCzy%C4%B1l_b%C3%B6l%C3%BCmleri_listesi al sana bütün reytinglermiz bakta ezildiğni anla total reytingleri bunlar ab yi atsam bayılırsın ahahahah sus eziksin işte diriliş geçemez bizi boşuna çabalama

• Ya kafanda mı var kardeşim kendi kendine triplere giriyorsun hayır neyi savunuyorsun gelmişsin bana burda biter dizinin reytingini gösteriyorsun 😂 o zamanlar diriliş bile yoktu 😂

• Dirilişi izle kesinlikle

0|0
    0|0
    • hayir be muhtesem yuzyil ve kosem tabiki :D fakirlerle isim olmaz zengin dizi varken :D

• Anket yapsana

Bu arada tabiki diriliş

0|0
    0|0
    • anket yapmaya luzum yok reytingleri karsilastirsak kafi 139 bolum 1. olmus ve en dusugu 9 en yuksegi 19.50 olan bir diz dir muhtesem yuzyilimi zdigeri ise ezik bizim en dusuk reytingimiz onlarin en yuksegidir muhtesem yuzyilin karsisina cikmaya korktugu icin finali bekledi tabi fatih dizisi 5 bolum dayandi sizinki de ayni olurdu ezikler inadina muhtesem yuzyil ve kosem :D

• dirilişi izle

0|0
    0|0
    • olmaz bakamam bir muhtesem yuzyil hayrani olarak ihanet etmem dizimize izlemem asla:D

• o zaman ne diyim bildiğini yap

• tesekkurler gizli kullanici 139 bolum 1. olmus en dusugu 9 olup en yuksegi 19.50 olan biri dizi ile bizim en dusuk reytingimiz alan bir diziyi kiyas bile etmem

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...