Turkiyenin sence en basarili dizisi hangisi genel olarak ses getiren vay be diyeceginiz?

Tabiki sorunun cevabi belli bizim dizilerimiz MUHTESEM YUZYIL VE ONUN DEVAMI MUHTESEM YUZYIL KOSEM dir zengin butcemiz ile herkesi ezer geceriz peki siz ne diyorsunuz sadece dirilis denen diziyi soylemezseniz seviniriz guzel ahlakli yorumalarinizi bekleriz

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim kafan mı güzel senin? Takmışsın bir zengin bütçeye... Kusura bakma da senin o bahsettiğin dizi tarihi dizi kategorisine bile giremez. Tarihi tam anlamıyla yansıtmayan dizi tarihi dizi olmaz. Aç biraz Osmanlı tarihini oku. Hangi padişah hayatını sarayda uzun süre geçirmiş? Hele Kanuni en uzun seferleri yapan padişah.
    Ama dizide saraydan çıkmadı. Varsa yoksa harem, valideler kadınlar arasındaki çatışmalar.. Siz bu durumunuzla övünmeye devam edin..

1|0
    0|0
    • yav kardesim senden tarihi iyi bildigim kesindir ezikcim sen kafani yorma boyle islere ezdik gectik dirilis bizim seviyemize bile ulasamaz zorunuza gidiyor tabi 4 milyonluk dizi asil sen okul simdi kosemdede dersin entrika yok inadina muhtesem yuzyil ve kosem var mi otesi

En İyi Erkek Görüşü

• avrupa yakası

0|0
    0|0
    • yok artik komiklikte son nokta muhtesem yuzyil gibi zengin guclu bir dizi varken :D nyese tsk

Kızlar Ne Diyor 6

• Yesil Deniz bence cok güzel bir dizi. Illa tarihi olacaksa Kurt Seyit ve Sura derim :)

0|0
    0|0
    • yesil denizi bilmiyorum ama muhtesem yuzyila rakip bile olamaz genel anlamda soyledim muhtesem yuzyildir kurt seyiti izledim guzel bir diziydi ilk bolumu hele harika ama sonradan senaryoyu bok ettiler sacma birsey oldu saatide 22 ye alinca erken bitti ilk bolumdeki gibi olsaydi 2 sezon tutardi rahat biz 4 sezon 1. olduk ve en dusuk reytingimiz de 9 totalde ab de zaten ck yuksek :D

• Diriliş

0|1
    0|0
    • hahaha hic gulecegim yoktu cem yilmaz dan daha iyisin kotu espiri evrem568 :D MUHTESEM YUZYIL :D

• cekilebilirsin bir dhaa da sayfamiza gelip pis dirilisin adini alma eziklik te son noktasin

• Adını Feriha koydum
    Asmalı konak
    Suskunlar

0|0
    0|0
    • katilmiyorum muhtesem yuzyil ve kosemdir :D

• ask-i memnu turk dizi sektorunun zirvesiydi

0|0
    0|0
    • tamam oda guzel de muhtesem yuzyilin zengin butcesi karsisinda biraz fakir kalir :D

• ay amaaan. neyse

• :D aski memnuda iyidir berencigimiz bizim oyuncumuzdur dizini kotulemedim tek dusmanimiz dirilis ve kurtlar vadisini destekleyenlerdir :D

• Dizi izlemiyorum ama, Muhteşem Yüzyıl kösemden iki bölüm izlemiştim güzeldi.

0|0
    0|0
    • helal be bravo izle ama harika bolumler var senaryomuz toparlaniyor :D oh be sonubda adam gibi biri cevap yazdi

• Rica ederim :D

• izlemeye devam et diriliscilere firsat verme :D iyi seyirler

• Tabi ki Behzat Ç

0|0
    0|0
    • yok be kanki my kudreti karsisinda fakir olur biraz o :D

Erkekler Ne Diyor 1

• kurtlar vadisi tabiki bu diziyi hiçbir dizi ne reyting ne gişede geçemedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...