Cem Adrian'dan O Ses Türkiye jürisine ağır laflar, ne düşünüyorsunuz?

Cem Adrian'dan O Ses Türkiye jürisine ağır laflar ?
Sizcede doğru değilmi bu programlar sadece jurinin yapımcının kazandığı paralardır. Yarışmacılar ise programdan sonra boş bırakılıyor. Siz ne düşünüyorsunuz bu oses türkiye hakkında?

1|1
18|18

En İyi Erkek Görüşü

• E hakli yönleri var. Bu Acun'u yildirir mi, hayir..

Turk insani rekabeti seviyor. Zevksiz hayatlarinda O Ses, Survivor gibi programlarda baskalarinin basarilariyla tatmin olma pesinde kosuyor. Mehmet'i veya Hulya'yi seciyorlar ve onlarin basarisiyla gurur duyuyorlar.

Acun da bunu cozmus. Cozmekle kalmayip hayata gecirmis..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok doğru söylüyor hiç bu açıdan bakmamistim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Cem Adrian jüri olamadı diye b. k atıyor muhtemelen.

O Ses Türkiye' ye katılay yarışmacılar kendilerini gösterme fırsatı buluyorlar. Genelde hepsi bir mekanda şarkı söylüyor zaten. O Ses' e katıldıktan sonra 3 TL alıyorlar ise 5 TL almaya başlıyorlar.

İrem Derici' yi O Ses' ten önce kimse tanımazdı ama şimdi bir videosu Türkiye' nin en çok tıklanan videosu oldu.

Oğuz Berkay Fidan güzel paralar kazandı. Ayrıca her gelen-katılan kendi becerisini bir şekilde paraya dönüştürüyor.

Cem Adrian prim peşinde ama bu pek olmamış. Ters teper. O kadar duygusal bir adam ise Tweetter dan yardım kuruluşlarına bağış çağrısı yapsın. Buradan komik görünüyor yazdıkları.

1|0
    0|0
  • Adam sonuna kadar haklı

1|0
    0|0
  • O mantıkla bakılırsa oda verdiği konserleri ücretsiz yapsın o zaman herkes dinlesin kanks

0|0
    0|0
  • Cem güzel yazmış, kendisini tebrik ederim ve katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Zorla mi adam cikartiolar oraya sanki

0|0
    0|0
  • Ulan sanki zorla başlarına silah dayayıp katılacaksiniz diyolar. Katilmasinlar o zaman. Gündeme gelmeye çalışıyor canım.

0|0
    0|0
  • Ben katılmıyorum. Sonuçta bu bir yarışma. Katılan herkesin bir amacı var. Her önüne gelen şarkıcı olamaz zaten. Bu yarışma aynı zamanda oraya çıkan yarışmacıların ileriki hayatları için bir avantaj oluşturuyor. Orda şampiyon olamasalar dahi etrafta sahip çıkabilecek kişiler oluyor. Ya şarkıcılığa adım atar ya da bir oyuncu , bir vokal olabiliyor. Oraya çıkan herkes şanslı. Cem adrian ı desteklemiyorum. Boş yapmış.

0|0
    0|0
  • Lavuk, bugun gel sen de o koltukta otur deseler koşa koşa gider. Hiç samimi değil.

0|0
    0|0
  • Karakter meselesi

0|0
    0|0
    • Ben cem adrian haklı diyorum

• Vurmuş 90'na girmiş 👏

0|0
    0|0
  • Cem Adrian'a teklif götürseydi Acun koşa koşa giderdi klavye delikanlılığı yapmasın şimdi insanlara

0|0
    0|0
    • Cem adrian hiç bir programa çıkmıyor medyaya yem olmak istemiyor

• Doğru düzgün çağırmıyorlar zaten

• hayat her aşamada yarış zaten
    süslü kelimelerle ajitasyon yapmak gündeme gelme çabasından başka birşey değil
    seneye eleştirdiği yarışma da jüri üyeliği teklif edilsin yok demeyeceği aşikar

0|0
    0|0
  • cem adrian kim

0|0
    0|0
  • O juri koltugunda oturanlardan hadisede 18 yasinda yetenekk programina katildi şans işi kimsenin umut kirici birsey yaptigi yok istemeyen o ses degilse baska yerde dener sansini

0|0
    0|0
  • buna yorumum tam destek cem adriana :)

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım sadece o kadar... Allah'a emanet ol eyvallah. :) :)

0|0
    0|0
  • Geneli öyle zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• sadece o ses ile ilgili de değil, daha önce bir çok şarkı yarışması yapıldı, birinciler ilan edildi. peki şimdi hangisi nerede? nerede firdevs, abidin, bayhan ve onlarca popstar yarışması kazananı? bu yarışmaların kazananlara bile hayrı olmuyor ki kaybedenleri düşünsünler. tamamen para kazanma amaçlı işler. cem adrian az bile söylemiş.

0|0
    0|0
  • Kimseyi zorla oraya çıkarmıyorlar, herkes bunların bilincinde oraya gidiyor.
    Bu sektör böyle, haklı yönleri olabilir ama tamamen haklı diyip alkış tutamam.

0|0
    0|0
  • Helal olsun lan sevdim bu adamı

0|0
    0|0
  • Sonucta bu bir yarısma kazanan da var kaybeden de herkes kendi isteğiyle katılıyor bunu bilerek. Yarısma sayesinde tanınmaya baslıyorlar ve cogu solist olarak devam ediyor hayatına. O yarısmayı kazanmak da mesele değil. İrem Derici elenmişti ama şu an 1. sinden daha ünlü. İş biraz da kişi de bitiyor.

0|0
    0|0
  • Ağır bir laf etmemiş doğruları söylemiş

0|0
    0|0
  • Doğru söylemiş olabilir ama her şey evinde oturup bunu yazmakla bitmez. Kendisi o ışağa uçan kelebekleri aydınlatsın.

0|0
    0|0
  • İyi güzel de bu kadar ağır lafların gerektiğini düşünmüyorum. Kimsenin zorla çıkartıldığı bir program değil, katılan herkes bir kazanan olacağını biliyor. Herkesin gözünün önünde kazanan olmayı da elenen olmayı da göze almalı katılan kişi zaten. Umutlarını kırıcı bir şey olduğunu düşünmüyorum, bilakis oraya çıkmaları hayatlarında bir fırsat oluşturuyor, o seste kazanamasalar da bir başkası tarafından keşfedilebilirler

0|0
    0|0
  • Irem Derici patladı gittii😄 Programa çıkarak kendilerini tum Turkiyeye dinletme şansı buluyorlar. Her yerden yarışmacı geliyor, maddi gücü olmayan, kendini denemek isteyen.. Olaya bu kadar negatif bakmanin da anlamı yok yahu

0|0
    0|0
  • Adam hakli beyler

0|0
    0|0
  • Reyting pesinde derim. boyle yaparsa

0|0
    0|0
  • Güzel demiş

0|0
    0|0
  • Pokunuikarmıl altı üstü bir yarışma