Tankurt elendi ahaha cok mutluyum?

O ses izleyen var mı abi zaten rap sevmiyorum turkce rapten igreniyorum finale kadar gelmesi bile hataydı ona oy atan ergenler sayesinde finale kadar geldi simdi de elendi iste ohh
siz ne dusunuyosunuz?

0|0
15|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• nefretlikti bide Ebru Gündeş ayıp be

4|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Oh olsun.. rapçileri ben de sevmem..

1|0
    0|0
  • Emre bana benzeyen cocuk alacak ama emreyide ergen kızlar finale getirdi haketmiyordu türkanındı birincilik.

1|0
    0|0
  • Bende çok sevindim elenmesine iyi oldu Keşke onun yerine Tamay Özaltun olsaydı favorimdi Şebnem Ferah gibi sesi vardı sırf onun yüzünden elendi böyle bir ses kaçtı.

1|0
    0|0
  • Ahahah Ul*n icimde biriktirdiklerimi kusmuşsun be :D

1|0
    0|0
  • rap dinlerim ama tankurt iyi değildi

1|0
    0|0
  • türkçe rap bu müzik demek ;) dinlemelisin bence çogu zaman anlamlı etkileyici sözler vardır hemen önyargılı olma derim

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum oldu mu 😀

0|0
    0|0
  • geri zekalılar siz gidin pop dinleyin mk dellendim bak

1|0
    0|0
    • siz de turkce rap dinleyin allahın kek0ları ayrıca ben pop dinlemiyorum

• Rap dinliyoruz diye keko olduk Allah'm ne cahillere kaldık 😄

• Bundan bir halt olmaz kesin koyuncudur buda anladin sen

• Sen rape kurban ol. sen rapin ele aldigi gercekleri dusuncelerinde bile kabullenemezsn.

1|0
    0|0
    • orası ses yarısması rap yarısması degil tankurtun sesi kotuydu bunu kabullen

• bak ben tankurtla ilgili bişey yazmadım. rapten iğreniyorum yazdığın içinbunu yazdım. banane yarışmadan veya başka bişeyden. rapi dilsizlermi söylüuo. sesin olduğu herşeyde ses yarışmasına katılabilirsin. . ve unutma ordaki juri ses konusunda senden çok amaçok daha iyi şeyler biliyo ve o kişileri yarışmada tutuyo. tankurtu seven birisi değilim ama sen bence düşünce yapını geliştir. saygı duymak nedir biöğren. ben tankurtu değil tepkiyi severim ama tepki tankurt kadar popüler tarza yakın yapmadığı için barınamadı. sen gerçek rap şarkılarını dinlersen aşk duygusallık yoktur. insanların hayatlarındaki tüm olumsuzlukları ele alır o olumsuzlukların karşısında durur. tabi iğrenmel yerine saygı duyup birazcık anlayıp dinlersen. hadi iyi geceler. başka birşey yazmıcam

Kızlar Ne Diyor 14

• emre kazansın istiyorum

1|0
    0|0
  • O değilde ben Aziz'e üzüldüm :(

1|0
    0|0
  • Emre alır.

1|0
    0|0
  • Aynen yakışıklı diye oy veriyolardı gitmesi iyi oldu türkiyenin sesi oysa vahim :D

1|0
    0|0
  • Abi gayet yetenekliydi

1|0
    0|0
  • Keşke kazansaydi bayagi yetenekliydi yinede emrenin kazanmasina sevindim de bence bir insandan rap söylüyor diye igrenilmez. Gelisimini tamamlayip soru sor aşkisi

0|0
    0|0
    • turkce rapten igreniyorum dedim sevmek zorunda degilim saygı duymalısınız gelisimle ne ilgisi var acaba ergenlerin sevdigi gelismemis muzik turunu sevmek zorunda mıyım

• Sakin ol bana atarlanma. Kactim bebek iyi geceler

• sagol sana da

• Bende senden iğreniyorum

3|0
    0|0
  • Rap sizin yüzünüzden gelişmiyo bu ülkede ya

2|0
    0|0
    • yav he he banane rapten ya orası ses yarısması tankurtun sesi kotu ayrıca sarkıları da berbattı simdi yediremedi ergenler yarısmaya laf atıyolar o zaman katılmasaydı desteklerken bir sey yok kaybedince hemen sovuyolar

• işte böyle insanlar yüzünden rap müzik gelişemiyor. yazık

0|0
    0|0
  • Tankurt Manas mı elendi :(

0|0
    0|0
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz. Rap dinlemiyorsan, iğreniyorsan dinleme. Ama insanlar için konuşma yok efendim finale gelmesi bile hataydı falan yapma gözünü seveyim hakkıyla oraya kadar geldi.

0|0
    0|0
  • Kim kazandı

0|0
    0|0
  • Neden gizli sin acaba? Polemik yaratmak için bu tarz cümleler kurma. Yapay duruyo :)

0|0
    0|0
  • tankurt çok yakışıklı lan

0|0
    0|0
    • ülkücü bide😎

• yarısması*

• zaten tankurtu oraya cikmadan oncede dinliyodum. senden öğrenecek değilim :)

Yükleniyor...