Evlilik programı yapımcılarının ve katılımcıların gerçek amacı nedir?

Evlilik programları yapımcıları, katılımcıların istedikleri özelliklerin, zıttı olan kişileri bulup talip katılımcının karşına çıkarmakla ne gibi bir fayda sağlayabilir? Katılımcılar da yıllardır istemediği özelikte kişilerce canlı yayında talk show yaparak ne kazanmayı umuyor?

• evlendirmek-evlenmek
    24% (15)30% (14)27% (29)Oy Ver
  • yolunu bulmak-yolunu bulmak
    76% (47)70% (32)73% (79)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• reyting yani para para

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben katılan bir arkadaşımdan anlatayım size o programa katılan kişiler evlenmiyor rol yapıyor mesela bazı programlara mankenler tanınmamış mankenler katılıyıor kızda erkekte çok iyi arkadaşlar aralarında anlaşıp şov yapıyorlar onun içinde para kazanıyıorlar bizim saf halkımızda bunlara iananıp izliyor inanmazsanız internetten araştırın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Olayı don lastiği gibi uzatıp sömürebildikleri kadar sömürmek

0|0
    0|0
  • Melih ünlü olmak için katıldı misl :D , zuhaltopal izliyorum ben ne amacı olursa olsun başka bişey yok o saatte :D

0|0
    0|0
  • Herkes istediğini yapar, bazı şeyler reyting için yapılıyo olabilir. Ama her şey değil. Ve hoşuna gitmeyen davranışta bulunanlara akıl sağlığı yerinde değil demek ne kadar doğru?😄

0|0
    0|0
  • Coğunun akil sağliği yerinde değil. Diğerleride ünlü olmak icin katiliyor :)

0|0
    0|0
  • para kazanmak başka birşey yok ortada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...