Oyuncu olmak gunahmi?

Arkadaslar oyuncu olmak gunahmi? Ben oyle bisey okumustum

0|1
1018

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruyu sordugun yere bak. Din cahili dolu burasi. Dinle ilgili zerre kadar bir bilgisi olmadigi halde "Hicbir cümlesini kuranla ve islamla bağdastiramadigi halde" her seye bir cevabi olan kara cahillerle dolu burasi. Sana burada yanlis cevap veren cok olur. Ama ben sana bir abi tavsiyesinde bulunayim. Evet haramdir...
    sette erkeklerle beraber olucaksin. Konusucaksin kakara kikiri muhabbetler. Sonra dizi setinin yemekleri olucak evli bekar , azgin-sakin, sapik-dürüst, ne kadar erkek varsa hepsiyle icli disli olucaksin. Ben olmam diyemezsin mecbursun. Bu sektör bunu gerektiriyor. Sana iltifatlar edicekler. Hepsi haram ! (Haram = Büyük günah) .
    Sonra oynadigin dizi ya da film YV de yayinlanicak seni milyonlarca erkek izlicek sapigi var iyisi var. Kimisi offf su kizi bir elime gecirsem neler yapardim dicek. Bazi zaman erkeklerin mastürbasyon malzemesi olucaksin. Özellikle ergenlerin...
    Hepsi haram. Hepsinin hesabini sorar Allah. Hem de en aci sekilde. Uzak dur aklindan bile gecirme. Müslüman bir kizin asla isi olamaz diziyle filmle TV sektörüyle

0|0
    0|0
    • Evet cok haklisin, bende boyle dusunuyorum. Cunku hangi rolu veya dizide oynayacagimizi hep secemeyiz. Opusme sahneleri falanda mutlaka olucaktir ve bende bunu istemiyorum. Hem gunah hem kendim istemiyorum bu yuzden artik oyunculugu aklimdan cikarttim.

• @cdeniz59 cehennemde daha cok haykirirsin ilerici. Ateist oldugunuz her halinizden belli. Salyalarinizin aktigini kendiniz itiraf etmissiniz. birbirinize mendil tutun agzinizi silin

• @ZeBrandon kendi görüsünde en diptesiniz demissin. Ateist oldugunu kabul ederek sana sunu söylüyorum cehennemin en dibi sana yakisir yani ayetleri inkar edenlere. Biz elhamdulillah dünyada da ahirette de dipe batmayiz insallah. Senin ve senin gibilerin cahillik. ve yobazlik anlayisi tam olarak %100 kuran ve islamin kurallarina uymak demek oluyo. O yüzden farkindamisin sizin gibiler facebook, twetter , instagram , ks vs vs gibi bircok platformda islam dışı karanlik fikirlerinizi emloze ediyosunuz fakat hicbir müslüman zerre kadar tinlamiyo. Herkes dinini kurana göre yasamaya devam ediyo. Yani diyorum ki Allah ne demisse o. Yaratilmis aciz ve günahkar cahillerin ne dediginin zerre kadar önemi yok. Anca konusursunuz. Hangi müslümani cevirebilirsiniz. Zamaniniza enerjinize yazik

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• "erkeklerle bir arada olacaksın, o yüzden haram" demiş eig verdiğin kişi. O zaman okulada gitme, sınıfta erkeklerle bir arada olacaksın. Şu cahil kafadan arının kardeşlerim yıl oldu 2016 bulunduğunuz konuma bir bakın ne denli geride, ne denli dipte olduğunuzu görün artık.

0|1
    0|0
  • Bu dünyada herkes oyuncu

1|2
    0|0
  • Yani sözde modern dünyanın boş işleri bize çok önemliymiş gibi empoze etmesini bir analiz edersek çoğu şeyi yapmanın doğru olmadığı sonucu çıkıyor zaten... Ama bizim doğamızda hoşumuza giden gereksiz şeylere misyon biçip çok gerekli kılmak, onu yapabilmek için zemin hazırlamak olduğu için herşey gerekli diyoruz yani.

0|0
    0|0
  • bu ülkede her şey günah %99 müslüman ama islamı bilen %5 çıkmaz 2 gün önce bir kanalda tartışıyorlardı fettullah gülen hazretleri allahla konuştumu diye kime ne sorduğunu burdan bul işte

1|1
    0|0
  • He günah

0|1
    0|0
  • Günahmı bilmiyorum ama insanın bos zaman geçirmesi yanlış ve oyunda bunun en ise yaramazlarından. 10 yasımdan beri oynarım giden vaktimemi sağlığımamı yazık bilemedim

0|0
    0|0
    • Sjjsjsj uykudan kaynaklı yanlıs okumuşum siz böyle sormus sayın bu seferlik 😄

• günah değil ama yaptıkların günah olur millete kötü örnek olmak öpüşmek ya da kendini erkeklere tvden teşhir etmek gibi

0|0
    0|0
  • Bence günah değil

0|0
    0|0
  • Ya bir gitsin şu yobazlar

0|1
    0|0
    • :) seni cok iyi anliyorum

• @cdeniz59 ya nasanın bütççesiyle bizim diyanetinki başa baş nerdeyse onlar uzayda fink atsın biz kimi skcez onu öğrenelim

• Ahahahahahahah 😂👏

• Hayır değil. Ama yaptıkların önemli.

0|0
    0|0
  • Sevisirsen gunah yok edebinle yaparsan sikinti olmaz sonucta ekmek teknen

0|0
    0|0
  • bende öyle bir şeyler okudum veya duydum

0|0
    0|0
  • hiç bak düşünmedim ama mantık yürütüsek oyunculuktada olsa normal gibi çok özel şeyler yaşaıyorsun

0|0
    0|0
  • Bence değil sonuçta ''Oyunculukta'' bir meslek sadece zor bir yanı var oda her an değişik ''Karakterlere'' bürünebilmek gerekiyor tabii buda ''Beceri'' isteyen bir durum... :)

0|0
    0|0
  • Sonuçları, yaptığı etki, insanlara verdiğin mesaj yönünden günah olma riski olabilir. Yoksa oyuncu olmak günah demek çok anlamlı bir laf değil.

0|0
    0|0
    • Ama opusme sahneleri falanda oluyo yani dizi secemezsin ki demi

• Mesaj derken hepsini kastettim. Seçmeye gayret etmek lazım.

• Kafalara bak :)

0|0
    0|0
  • Tabi günah afjk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Herkesin gözünün önünde olmak insanları eğlendirmek için şebeklik vs vs vs... Hz Muhammed Şöhret afettir demiş onunlada alakası olabilir ama bence bir sakıncası yok oyunculuktanda ekmeğini kazanan insanlar var. Ama bir mesleği putlaştıranlar değil yok babam ölse sahneye çıkarım falan boş işler sadece bir meslek dediğim gibi çoğu insanın ekmek parası kii oyuncular set önü bide set arkası ışıkçıcı sesçisi var kaç kişi ekmek yiyo ordan konuyu çok uzattım toparlayamadım :D

3|2
    0|0
  • Gunah tabi

0|0
    0|0
  • Yok ya

0|0
    0|0
  • Öyle bişey duymadim daha önce

0|0
    0|0
  • Neden günah olsun? Bence saçmalık..

0|0
    0|0
  • Güzelliğini ortaya , herkesin gözleri önüne sermek günahken...
    Sen düşün

0|1
    0|0
  • günah değil ama açık seçik giyinirsen tabı günah

0|0
    0|0
  • Günah tabi zina yalan özendirme lüks hayata her şey var

0|1
    0|0
  • Haram şey yapma yeter. Öpüşme sahnesi oynarsan tabi günah olur canım

0|0
    0|0