Fox Tv De İzdivaç Programını İzleyen Varmı? Ben Baktığım Zaman Bir Sahtekarlık Ve Oyun Görüyorum Siz Ne Dersiniz?

Arkadşalar ben diğer programlar için böyle düşünürdum ama fox taki izdivaç programında

bu kadar sahtekarlık ve oyun göze sokar gibi okadar belli oluıyorki

resmen kendilerini EKRANA GÖSTERMEK için geliyorlar ve adamlar kadınlar neredeyse 1 yıldır oradalar nerede evlilik?

Reyting hırsı İnsanları Kandırmak kadar gözleri köretmiş ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• 2 gündür bu soru sayfamda öneri olarak çıkıyo. Lanet gibi bişey. Cevaplıyım artık dedim :) o tip programların hepsi hikaye bence.

0|0
    0|0
    • vallahi arkadaşım seni tanıyorum yorumlarına önem veriyorum genelde sorularım cevaplanmaz bilmiyordum böyle olduğunu, önceden daha çok cevap alırdım şaşırdım izmirden çok gelen var ama varya öyle şeyler oluyorki 2 talipli var 1 tanesi izmirden bunların birşeyleri çıktı ortaya kaldıkları otele kadın getirmişler beraber olmaya kızın 1 tanesinide kaldıkları kata çıkartmamışlar çocuk saklamaya kalktı ama bocaladı sırf onun saflığından dolayı ortaya çıktı öbür çocuk kızardı bozardı umut ismi izmirdenmiş oda şaştık kaldık vallahi

• Onlar da kurgudur. Hiç inanmıyorum bu tür programlara.

• bu kadar göze soka soka yapılmaz bizimkilere izletmemeye çalışıyorum olsun izleyelimdiyor

En İyi Erkek Görüşü

• yav evlilik neden tvde ki programlara kadar düşer
    bende onu anlamış değilim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nadiren bakıyorum.
    Zaten çoğu program reyting peşinde.

0|1
    0|0
  • Hepsi sahtekar. türk milletini bos programlarla oyalamak, icindeki edepsizligi normallestirmek istiyorlar. ben komple televizyona karsiyim. haberler ve iki dizim var (filinta, dirilis) baskada bisey izlemem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiçbirini sevmiyorum bu tür programların

0|1
    0|0
    • geçen gün ağzından kaçırdılar itiraf etmemek için ama ortaya çıktı kardeşim bunlar otele karı getirmişler beraber olmak için bir adayla beraber oda ortaya çıktı

• kardeşim bu kadar bilmzedim ben kısa sürede kurgu olduğu anlaşılıyor

• Aynen kesinlikle ya

• evde turk kanalı yok

0|1
    0|0
  • Herşeyi yalan dolan bir Birleşik Devletler kanalı. Ha portakal ha izdivaç

0|0
    0|0
Yükleniyor...