Amir khan'ın filmleri hakkındaki düşünceleriniz neler?

Ben bayılıyorum o adama ve filmlerine. Özellikle de ghajini💪👍

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ghajinide aşkı her hissettirdiğinde başlayan müziğini o filmi izlediğimden bu yana telefon zil sesim yapacak kadar :) Oyuncu da Film de harika. Tartışılamaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Benim için tartışmasız dünyanın en iyi filmlerini yapıyor... Sanatçı toplumun aynasıdır... Adam yaptığı filmlerle insan olarak yaptığımız utanç verici şeyleri yüzümüze vuruyor... Sadece filmleriyle de değil, Satyamev Jayate programı sayesinde de kanun çıkarmıştır... Bana göre dünyanın en iyisi... 10 tane filmini izledim; 3 Idiots, Her Çocuk Özeldir, PK, Dhoom 3, Ghajini, Fanaa, Talaash, Lagaan, Rang De Basanti, Dil Chahta Hai... 3 Idiots'u 11 kez, Her Çocuk Özelidir'i 8 kez, PK'yı 9 kez, Ghajini'yi 5 kez, Dhoom 3'ü 8 kez izledim... Zamanım olsa bir o kadar daha izlerim... Hatta birazdan Talaash'ı 3. kez izleyecem... Eğer hala izlemeyen varsa elinde ne işi varsa bıraksın ve bu filmleri izlesin... Ayrıca Shah Rukh Khan'ın My Name Is Khan ve Jab Tak Hai Jan filmlerini ve Salman Khan'ın Bajrangi Bhaijaan, Ek Tha Tiger ve Bodyguard filmlerini de izlemenizi tavsiye ediyorum...

2|0
    0|0
  • iyiler

5|1
    0|0
  • İyi oyuncu pikachu

1|0
    0|0
  • Süper... Ben çok beğendim.

1|0
    0|0
  • İnan mükemmel iki filmi varki arada onları tekrar tekrar izliyorum don1 ve don2 mükemmel ikiside tavsiye ederim eğer izlemediysen

1|0
    0|0
  • Ghajiniyi izlicektim nasip olmadı :/ ama 3 idiots harikaydı :)

1|0
    0|0
  • izlediğim en iyi filmler aamır khanın fılmleri

1|0
    0|0
  • Çok geç tanışmıştım pişman oldum çok

1|0
    0|0
  • PK. Aamir Khan.

1|0
    0|0
  • Bollywood filmlerini her zaman severim aamir khan filminin dhoom serilerini severim bende

1|0
    0|0
  • Cok severim ben süper oluyor

1|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • Shahrukh Khan filmlerini çok beğeniyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok başarılı

1|0
    0|0
  • Aamir khan ❤️
    Hem kendisi çok iyi hemde filmleri oldukça severim

1|0
    0|0
  • fanaa da güzel :) Bende bayılıyorum ya

1|0
    0|0
  • adam çok başarılı

1|0
    0|0
  • Izlediğim en güzel ve akılda kalıcı filmleri Aamir khanın dı ve adam süper biri gerek kişilik gerekse oyunculuk anlamında.

1|0
    0|0
  • BEn de beğeniyorum filmleri konuları

1|0
    0|0
  • Tek kelime: Mükemmel

1|0
    0|0
  • Ahh ghajini bestim

0|0
    0|0
Yükleniyor...