Sizce Türkiyenin En başarılı dizisi hangisi?

Tabiki biliyorum komik bir soru muhteşem yüzyılımız ve muhteşem yüzyıl kösemimizdir sizcede aynı fikirdeyiz öyle değilmi :D

• MUHTEŞEM YÜZYIL
    71% (10)67% (2)71% (12)Oy Ver
  • MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM
    29% (4)33% (1)29% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ARKADAŞLAR İKİSİNİ KARŞILAŞMADIM İKİ ŞIKDA DOĞRU CEVAPTIR BAŞKA DİZİLERİ YAZMAK İSTEMEDİM YORUM OLARAK YAZABİLİRSİNİZ DİZİNİZİ AMA DİZİLERİMİZE HAKARET ETMEDEN
YORUM YAZIP ENGELLEYENLER YORUMUMDAN ÇEKİNENLERDİR YAZIK WALLA TAM BİR EZİKLER MUHTEŞEM YÜZYILIMIZ VE KÖSEMİMİZ KARŞISINDA EZİLİYORLAR

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kösem daha yeni başladı. O yüzden bitmiş Muhteşem Yüzyıl ile karşılaştırılamaz.

Ha, ama Muhteşem Yüzyıl'da daha düzgün bir ekip işi vardı, oyuncular daha iyiydi ama ilk sezonlarda prodüksiyon daha kalitesizdi.

Ekin Koç'un ilk bölümlerde ortaya koyduğu ölüm korkusuyla yaşamak yüzünden paranoyak ruhlu hale gelmiş, özgüvensiz toy Ahmet tepki çekince hemen mini Süleyman'a dönüştürmeye çalışıp arkadaşım ettiler işi mesela, yeni dizinin kafa yapısına iyi bir örnek.

0|0
    0|0
    • yok kardeşim zaten ikiside aynı ben başka dizileri izlemediğim için yazmadım sinirim bozulur diye ha kösem ha muhteşem yüzyılımız ikisinde arkasındayız

• seyirci kanuniyi aradı ahmedin heybetli olması iyi oldu zaten iyi bir padişahtır sakal yaşı için 15 te sakallı olanda var yani ondan ve sadece senaryo biraz daha düzeltilecektir

• Hayır iyi miyi olmadı. Ahmet özgün, gayet iyi düşünülüp hazırlandığı belli bir karakterken kolpa bişeye evrildi. Beni kesinlikle irrite ediyor bu, biz zaten Kanuni'yi izledik, niye onun çakmasını izleyelim?

Bu bizim türk izleyicisi zaten dizi/film kültürüne sahip değil ne bakıyorlar onlara, çok çok daha dramatik bir hikaye çıkabilirdi Ahmet'den, ama o şansı arkadaşım ettiler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• İslam devleti ve bir İslam Halifesi'nin sözde yaşamını anlatan dizilerde İslama ters tüm unsurları işleyip, ''başarılı dizi'' ünvanını almak hadlerine değil iki dizinin de.

0|0
    0|0
    • asıl senin haddine değil sen bilmeden yorum yapamazsın kesinlikle herşey usulune göre olmuş ve zirvede olmuş en az 9 reyting en çok 19 reyting almış bir diziye kimse rakip olamaz zamanında ezik zaten sizleri

• İşte Osmanlı'yı bilmeyince, afyon içen padişahlar vardı lan Osmanlı'da. Ne sanıyorsunuz ki bu işleri?

Ki dizide padişah ne yapıyordu da islama çok tersti? Adamın haremi var, devlet işlerinden arta kalan zamanını haremindeki kadınlarla geçirmesi islam'a çok mu ters?

Dizi tarihi gerçekteki gibi anlatacak olsa, 4. Murat'ı Revan Köşkü'nde içki alemleri yaparken, kadınlarla falan alem yaparken göstermeleri lazım. Kabul edecek misiniz? Hayır, niye 'O islam halifesiydi' halifelik siyasi bir ünvandır beyler, padişahın özel olarak dindar olduğunun garantisi yoktur içen, afyon-esrar çeken bir sürü padişah var.

• keslan hadsiz seni kösem ab de zirvede muhteşem yüzyıl 4 sezon hep 1. idi sizin pis kurtlat vadiniz 2. de oldu kösem yayınlanmadan 30 ülke adı şimdi 38 oldu 4 milyonluk diziler karşısında kurtlar vadisi de ne imiş zamanında muhteşem yüzyıl ezdi onu aklı başına gelmedi tabi siz ezikçe takıl seyircimizede hakaret edemezsin hadi git şimdi

• Tartışmasız Türkiye'de bu zaman kadar yapılmış en iyi dizi Leyla İle Mecnun'dur.

0|0
    0|0
    • yuh artık fakirlikte son nokta komikti bu kadar ezikçe beklememiştim

• fakirlikle ne alakası var onu anlamadım.

• ben sana muhteşem yüzyıl diyorum sen bana ne diyon

• kurtlar vadisi eskiden çok başarılıydı

0|0
    0|0
  • berbat ikiside

0|0
    0|0
    • yav hehehe 4 milyonluk dizi berbat haklısın koçum takma sen böyle işleri kendine

• o yarışma onun reytingi ile muhteşem yüzyılınkine bir bak aklın başına gelir o zaman onuda seviyorum ben

• Nerde boş şeyler var onu seviyorsun yazık

Yükleniyor...