Big brother da kimi destekliyorsunuz?

Soru basit arkadaşlar big brother yarışmasında kimi destekliyorsunuz? Nedenini belirtmek isteyen belirtsin 😇

• Gökçen
    A seç
  • Rezan
    B seç
  • İdil
    C seç
  • Arsel
    D seç
  • Hüseyin
    E seç
  • Onur
    F seç
  • Sinan
    G seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Bu programın gala gecesine gitmiştim başvuru sistemli zaten. Bir kaçıylada tanıştım Onur kafa adam ama ağır öfke kontrolü yaşıyor. Sonrasında Twitterdaki işsiz bir arkadaş yüzünden bu programında senaryodan ibaret olduğunu görmüş bulundum. Adam ne dese doğru çıkıyor. Kısaca bunlar bir senaryo üzerinden götürüyor yarışmayı. Dizi diyebiliriz zaten ilk 100'e bile giremiyor reytingde. Senaryo olmasa tutacak yarışmaydı. Diyeceğim boş vakitlerde arada sırada bakarım ama kesinlikle sms atmayın. Zaten ne olacağı ayarlı. Haftaya eve girecek isimde Yasin gibi..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben işlemi şahsen ama yeter artık yabancı ülkeleri kopyalamak avrupada ne program çıkarsa hemen onu alıyorlar kendi ülkemize özgü program yok

0|0
    0|0
  • Ben big brotheri destekliyorum. Sanki bana Saw, sacma sapan program. Ajanslar anlasma yapmis galiba elden cikariyorlar bu aralar fazlaliklari :D

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum, ilgilenmiyorum sahneyi izleyenlere bırakıyorum. :)

0|0
    0|0
  • Gökçen. Harbi çünkü ve kendi gibi. Birşeyi yapmayacaksa yapmam diyor. Hüseyin olayında da açıkça görüşünü belirtti

0|0
    0|0
  • gokcen😃

0|0
    0|0
  • Bunu izleyen var mi ya guzel ulkemde

0|0
    0|0
  • Sen olsan seni şeçerdim prenses 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hic izlemedim ne işe yariyor ki o program

0|0
    0|0
  • Gökçen'i destekliyorum.

0|0
    0|0
  • Sinan:)

0|0
    0|0
  • Sinanın kazanmasını isterim. çünkü ihtiyacı var.

0|0
    0|0
    • Olduğunu sanmıyorum. Sadece duygu sömürüsü yapıyor. İngilteredeki abisini unutmamak lazım...

• Maalesef düşünen de çok yok. O kadar gizli o kadar profesyonel oynuyor ki onun asıl kötü yüzünü görmek zor

• bu hafta sinan elenecek diyorlar twitter da @adolftay ı takip edersen anlarsın

Yükleniyor...