O Ses'te Neden Devamlı Ahmet Kaya Söyleniyor?

O Ses'te Neden Devamlı Ahmet Kaya Söyleniyor? Memlekette başka şarkı mı kalmadı?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü turu geçmenin en kolay yolu Ahmet Kaya şarkısı söylemek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Cunku ahmet kaya cok basarili bir ses olmasina ragmen ulkemizde hic haketmedigi bir muamele gormus, karalanmis, adeta icimizde kanayan bir yaradir. baris mancodan kayahandan farkida budur. bu yuzden ahmet kaya sarkisiyla cikarsan sahneye kolay kolay elenmezsin guzel kardesim. yeterince acik mi?

0|0
    0|0
    • Elendiler ama. İzlemedin sanırım.

• Yanlis yoldasin ama disardan bu yaptigin ırkcılık gibi duruyo. ayrica muzik sever biriysen o yarismayi niye izliyosun? muzik zevkini biraz daha gelistir bence

• Müzik yarışması diye izliyorum. Çok gereksiz tavisyelerde bulunmuyor musun?

• Çünkü Ahmet Kaya halka mal olmuş bir şarkıcıydı. Mekanı cennet olsun. Gerçi ben onun şarkılarını ondan başkasında beğenmiyorum ama. Çok söyleniyor doğrudur.

0|0
    0|0
    • Halka mal olmuş çok sanatçımız var. Özellikle hiç söylenmediyse 10 parçası söylendi bir gecede. Neden bir Barış Manço yok ya da Cem Karaca, Kayahan?

• Katılanların tercihleri :) ben saydığın isimleri de çok severim. Hepsi rahmetli oldu. Şarkıları miras bizlere.

• Baska sarki kaldi da onun kadar sevileni nadir cikiyor.

0|1
    0|0
  • Çünkü barış manço cem karaca gibilerinin sesi karakteristik bir ses herkes okuyamaz

0|0
    0|0
  • Aynen ya

0|0
    0|0
  • Niye soylenmesin seviyorlar ki soyluyorlar

0|0
    0|0
    • Adil dağılım yok demek istediğim bu. 30 şarkı söylendiyse 10 tanesi Ahmet Kayaydı.

• Bilemiyorum ama bende farketmiştim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• o değilde profil resmin beyazmış bende diyom niye göstermio resmi internetmi yavaş dedim :D

0|0
    0|0
  • Prim olabilme şeyi var mı?

0|0
    0|0
  • Zoruna gittiyse dinleme.

0|0
    0|0
  • Banko görülüyor

0|0
    0|0
  • Suskunlar dizisin den sonra bende çok sevmeye başladım Ahmet Kaya güzel söylüyor iç ten duygulu içecek olsam onu dinler içerim ☺️

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum. Tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Ses tonuyla alakali sanirim

0|0
    0|0
  • onun gibisi olmadığı için söyliyolar bunu anlamak istemiyorsunuz

0|0
    0|0
  • hdp şakşakcıları dolu program ondan