Beyaz'ın 850 bin TL ceza almasına ne diyorsunuz?

RTÜK gibi saçma bir kurumun bir örneği daha yok dünyada.

Kesinlikle cep doldurma kurumudur. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde "duşta şehvetli öpüştüler" gibi komik cezaları mevcut.

Aklıma gelen daha komik bir örnek "Ah biz kadınlar" isimli fransız dizisinin dublajında kullanılan "Tanrı" kelimesine kurum üyelerinin "biz müslümanız, tek ilah Allah'tır" diyerek ceza vermesi.

Beyaz Show''da gectiğimiz haftalarda yaşanan olayı bilirsiniz. Bir kadın telefon bağlantısı gerçekleştirdi ve doğuda yaşanan olaylars KENDİ FİKRİNCE değindi. Hiç bir şekilde "devlet katil" demediği halde herkes üzerine alındı. Her neyse, o kadın kendi görüşlerini dile getirdi. Aksi bir durum varsa kadına soruşturma açılır, söylediklerinin doğru olmadığı belgelenir falan. Ama RTÜK ne yaptı? Beyaz Show'a 850 bin tl ceza kesti. Neden? Canlı yayına bağlanan kadın doğudaki olaylardan söz etti diye.

0|1
16|39

En İyi Erkek Görüşü

• türkiye de 2015 yılınca 3 gazteci öldürüldü 400 küsür gazeteci işte çıkarıldı yüzlercesi tedhit aldı yüzlercesi hapisde.. birçoğuna mevcut hükümetin İstanbul kolları başkanı gazete binası bastı ve biz hala demokratik bir ülke olduğumuzu ve basın özgürlüğü olduğunu söylüyoruz

3|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi adamın ne suçu var? herkes birden adamı ayıpladı bilmem ne yaptılar bir anlasak adamın ne suçu olduğunu olmayan suç işte ne yaparsın... bunları hak etmiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Saçma sapan olaylara devam
    Burası Türkiye

1|1
    0|0
  • Bence Beyaz geri adım atarak o cezayı hak etti kardeşim kadın kötü bir şey söylese çık milyon kere özür dile kadın ne kimseyi övdü ne devleti yerden yere vurdu barış olsun dedi bunu Beyaz, alkışlattı sonra gitti "kadın provakatör zaten öğretmen değilmiş" dedi ( halbuki kadın öğretmen ama henüz atanamamış) özür diledi adam gibi duracaktı "kadın kötü bir şey demedi" deseydi o cezayı ödemek bir onur olurdu...

1|0
    0|0
  • Cahil millet işte... Allah Arapça'dır Tanrı ise Türkçe'dir. Bizim dilimizde "Tanrı " kelimesi esas doğru olandır.

Göktürklerden gelir, "Kök Tengri" isminden gelir, açılımı ise "Mavi Gök" tür.

1|0
    0|0
  • rtük siyasi bir organ gibi hareket ediyor ama beyazdada iyi cocuk gibi pıstı dik duramadı insanlar istediklerini söylesin bu sorun olmamalı ilerde iyicocuk beyaz tayyibe yalakalık yapan bir iki söz söyler açılır önü işi ona birşey olmaz

1|1
    0|0
  • nefret ediyorum sırf parası olduğu için dizisi kaldırılmayan yönetmenlerin çektiği iğrenc diziler zorla gözümüze sokuluyor

0|0
    0|0
  • devlet nerden bulacak :)

1|0
    0|0
  • 850 bin tl yi bahşiş diye veriyorlardır :D onlar için neki :D

3|3
    0|0
    • Problem 850bin in onlara koymaması değil. Sana da 50 kuruş koymaz her ay sana yolda çapraz yürüdün cezası versinler o zaman

• Çoğunluktan bize? Ülke kültüründe sevişmeli görüntü yoksa bana ne? Kültüründe yoksa izlemezsin.

• Çoğunluğu izlemesse senin izleyeceğin bir dizide olmaz zaten , rtük kanala iyilik yapıyor aslında.

• olaylardan söz etti diye değil geniş ağızdan konuşması ile kelimeleri canlı yayına yansıtmadan devleti milleti suçladı devlet memleketi pislikten temizlemesi elbet birilerinin zoruna gidiyor hanfendi aramış canlı yayında dolduruşa getiriyor beyaz da bir an hataya düşüp o kadının söylediklerini doğruluyor burada biraz düşüncesizlik var ki beyaz ne için kim için alkış istiyor orada düşün arıyorsun canlı yayını vatana ihanet eden pisliklerin yok oluşlarını hazmedemeyip çeşitli sıfatlar ile dile getiriyorsun sonra alkış alıyorsun. önemli olan konuşmalarda kurulan cümleler kelimeler değil neye hitap edildiği söz konusunun ne olduğudur. bu düşünülmelii. ;)

0|0
    0|0
  • Beyazın hiçbir suçu yok

1|0
    0|0
  • Korku politikası

1|0
    0|0
  • Doğan gurubu için 850bin tl ciklet parası. Para cezalarıyla Doğan grubunu yok edemezler.

0|0
    0|0
  • sen dışarda gece 3 diye kendini haklı gören ve tecavüz eden adamı tutuksuz yargıla.. sonra beyaz için para cezası kes.. muhteşem bir ülkeee

1|0
    0|0
  • faşistlerin kurumundan faşistçe ceza kesilir işte.. Zihniyeti bozuk mahluklar.. Sanki kötü bişeymi söylendi.

1|0
    0|0
  • Dostlar kanallar neden hassas davranicak saniyosunuz? Iste bu cezalari yememek icin, bunu beyaz show icin soylemiyorum genel anlamda bu ozellikle vatan millet konusuydu hic izin vermemeliydiler sonuc olarak dogan grubu icin kucuk miktarla kapattilar propagandanin onunu bitti onlara gore beyazi dusunen yok.

0|0
    0|0
  • devlet nerden para alacak diye şaşırıyor sadece devlet milleti soymak için bunlar o kadar

1|0
    0|0
  • Adam Haketti

0|1
    0|0
  • Kısmen doğru bir karar çünkü canlı yayında böyle konuşmalar yönetmenin takibinde olmalı müdahale etmeli bu beyazla ilgili değildir bence.

0|0
    0|0
  • Aile içi ensest ilişkiye göz yuman rtükten Ne beklenir

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • Doğan gurubu için 850bin tl ciklet parası. Para cezalarıyla Doğan grubunu yok edemezler.

0|0
    0|0
  • kınıyorum rtükü

0|0
    0|0
  • Atatürk'e laf eden AKit köpeğine hiçbir şey demezler oraya buraya ceza verirler. Bu ülkede basın özgürlüğü denen birşey yok. Kim hükumetin poponu yalarsa ona birşey olmaz.

0|0
    0|0
  • Koymaz ki beyaza alsın.

0|0
    0|0
  • beyazıma koymaz bea :D

0|0
    0|0
  • rtükten önce uzun eşşeğin suçu , rtük dediğin neki uzun eşşeğin semeri

0|0
    0|0
  • haketmedi hocam

0|0
    0|0
  • Beyaz show a bağlanan PKK lı o... pu, ve onu alkışlatan Beyaz i.. nesine az bile yapılmış. Ve onları destekleyenlerin de...

0|0
    0|0
  • koymaz onlara merak etme bu kadar dusunceliysen git disarda evsiz barksiz insanlari dusun te Allahim

0|0
    0|0
    • son olarak sanki beyaza kesildi o ceza. dogan grubuna aydin doganinda ne kadar
      o. cocuguda oldugunu herkes biliyor sen takma kafani bunlara baska seyleri dert et

• Burada haksız cezayı kınadım ben "paraları gitti yazık " demedim. Adaletsizliği sadece cahil toplum önemsemez

• anlayamazsın bacım temel ahlak deniyo bunlara

0|0
    0|0
  • tanrı dedi diye cezamı almışlar saçmalamaya kulaktan duyduğun şeylere inanma

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 15

• Bizim insanlarımız ırkçılığa pek bir hevesli. Herkes kendi fikrini belirtmekte hürdür.
    Düşünme ve konuşma özgürlüğüne sahibiz.
    Zira Beyazıt Öztürk'ün de bir suçu olduğunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Iyi de rtuk sizin gibilere calisiyor ne diye kiziyorsunuz?
    Beyazin yaptiginda bir hata bulamadim, kadinin dediklerinde de genel anlamda hata gormedim bende pkkli oldugunu ayikamazdim ki herkes alkisa tutmustu.
    Sunu da belirteyim ne beyazi severim ne baskasini.

0|0
    0|0
  • Yapilan seyler sacmaymis ama yapilabilecek hicbir sey yok bence burda konusmak hicbir seyi degistirmez

1|0
    0|0
  • Tam bir saçmalık.

1|0
    0|0
  • Onlara bakacaklarına azıcık tv8'e baksınlar survivor'a mesela

1|0
    0|0
  • Devlet almış medyayı eline istedigi gibi kullanıyor. 21. Yüzyıldayız unsanlar özgürce konuşamıyor onu geçtim adam hiç bir şey demedigi halde bunlar geliyor başına. Degisik dicek laf bulamıyorum artık.

1|0
    0|0
  • Beyazin ne suçu varya adam arada kalmiş. Yapmadiklarini birakmadilar adamcağiza

1|0
    0|0
  • Beyazın hiçbir suçu olduğunu düşünmüyorum ve sana katılıyorum kesinlikle.

1|0
    0|0
  • Bence hak etmedi, çünkü kendisinin bile gelen Telefonun bir Kumpas olduğundan Haberi yoktu. Ayrıca zaten sonrasında Haberlere çıkıp nekadar üzgün olduğunu belirterek de özür diledi. Hepimiz beyazın nekadar vatan sever biri olduğunu biliyoruz.

0|0
    0|0
  • çok saçma bence almamalıydı burada bir haksızlık var diye düşümnüyorum hak etmedi

1|0
    0|0
  • Oy birligi yapilmis rtuk kendi basina kesmedi o cezayi

0|0
    0|0
  • Yazikk olmus

0|0
    0|0
  • Beyaz show kaldırılmadı değilmi

0|0
    0|0
  • Beyaz mı almış? Dogan tv alsaymış.