3 Adam Programı Sizce Kaldırılmalımı (Anketli) ?

• Evet Kaldırılmalı
    28% (8)58% (7)37% (15)Oy Ver
  • Hayır Kalsın
    62% (18)42% (5)56% (23)Oy Ver
  • Diğer
    10% (3)0% (0)7% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
güncell
Arkadaşlar "Bildirim alma"seçeneğine basıyorum, görüşlerinizi göremem herkese cevapları için teşekkürler.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Neden kaldirilsin anlamadim? :D izlemiyorum bence gereksiz ama izleyenler icin dursun yani.

Hoş bana kalsa tv8 gibi gereksiz bir kanal olmasin

0|0
    0|0
    • Kaldırılsın diyenlere sormak lazım

• Süpriz :D , Eğer söyleyecek bir sözün yoksa (mantığın yetmiyorsa) korkaklar gibi engelleme. Başka yerde saçmala

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır Kalsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir sevemedim şu üclüyü cok güzel hareketlerde iyidiler galiba okan bayülgen vede beyazıt öztürk gibileri zor gelicek

0|0
    0|0
    • beyazında başını ykaıyorlardı az daha

• 20 senedir hainlik sözüyle yan yana gelmemiş herifi tek hatasında (özür açıklamasına rağmen) vatan haini ilan eden insanlar varya pes diyor insan

• Aynen aynen öyle kardeşim merak etme yakında okan bayülgenede iftira atarlar bu millet farkında değil beyazıt öztürk ve okan bayülgen gibileri bu millete cok bile bu millete ver acunun tv8 ini saf saf izlesinler yok ben bilmem eşim bilir sacmalıgı filan. Okan bayülgen egoist bilmis ama zeki adam herseye ragmen kaliteli bir adam seviliyor beyazda efendi sakacı adam bu ikisi yıllardır adam akıllı program yapan insanlar ikisinide cok seviyorum değerleri gittiklerinde anlasılır

• Niye kaldırılıyor

0|0
    0|0
  • Kalsın

0|0
    0|0
  • ya ben anlamıyorum adamların sadece acunla arası iyi diye proğramı yayında

0|0
    0|0
    • acunun gözü kimi tutsa yükseliyor :D

• ben sanatçı olsam acuna yaranmaya çalışır kanalına transfer olurdum :D bir program için falan ,

• nhebiliyim güçlünün ya da karar vericinin yanında olma isteği var insanların ben çok seyertmiyorum ama kalitesiz yayınların neden durdugunu düşünmüştüm bu sonuça varmıştır adama yakın diyee

• ben izlemiyorum nasıl program saçma mı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...