"3 Adam" yayımdan kaldırılması gerekmez mi?

TV8'de yayımlanan ve sanki bir casus gibi ekranlarımıza gelen "3 Adam" isimli TV show (!) programı ülkeye kötü mizahı yaymak icin yapılmış bir TV programi gibi geliyor. Sizce de yayimdan kaldırılması gerekmez mi? Hakkaten sabır gosterip programi bastan sona izleyebilen var mi?

1|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• İzlemiyorum, zaten boş adamlar oldukları BKM Mutfak zamanından belliydi zaten. Yalnız ben şu Eşofmanlı Şevket Hoca esprilerinden bıktım artık. Görünce, duyunca gözüm dönüyor, şah damarım atıyor resmen.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben komik buluyorum, bu programdan önce kalkmasi gereken programlar var :)

0|1
    0|0
  • İzlemedim hiç...

0|1
    0|0
  • Hey Allah'ım ya detaylara falan bak abartmaninda bu kadari, bunca izleyen aptal ozaman bir siz akillisiniz. Bence bitek beyaz show olmalı komedi gibi seylerde ama yinede abartmaya gerek yok beyaz da yaptığı espirilere kendi gülüyoe bazen seyircide gülüyor budami kötü ozaman, adam senelerini verdi, onlar daha yeni beklenti neden bukadar yüksek biraz mantikli dusunursek herşeyde iyi olur.

0|0
    0|0
  • Ben o tarzda programları hiç izlemem sevmediğimden seven de olabilir ama bana hitap etmiyor bence saçmalar

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum ibrahimin yaptığı esprileri kaldırmaya gücüm yok😀😂

0|0
    0|0
  • Hiç zevk almiyorum komik de gelmiyor

0|1
    0|0
  • Sen beğenmedin diye mi kalksın? 😒

0|0
    0|0
    • Yorumlarin hepsini okursan eger , bence bir tek sen izliyosun ;) :d

• İzliyorum mu dedim? Benim sinirlendiğim şey bir iki kişi de bulmuşsun ya aman kaldırılsın aman şöle olsun demeniz. Siz beğenmediniz diye başkalarına mi beğenmiyor ne yani izleyen de mal mı oluyor? Ben iki kere denk geldiğimde o programa evlilik programları kadar saçma değildi bazı gece programları kadar berbat degildi. Benim asıl kızdığım saygınız bir programa bile yok. Sizin yapamadığınız onlar yapıyor ve reyting leider üst seviyede. Nedense.

• Valla hem izliyorum mu dedim diyosun hem de hem bu kadar savunmana hem de yaptığın yoruma göre her hafta kacirmiyorsun;)
      Bir sey demiyoruz canim izleyenlere , iyi seyirler ;)
      Sadece en az evlilik programlari kadar sacma ve kötü bir program , kendilerini gosterme cabasi icindeler ve mizah yapmak icin baya kendilerini zorluyorlar ama olmuyor

• Ona gelene kadar şu gereksiz evlilik kendini pazarlama programları kaldırılsın. Saçma saçma konuşmayın.

0|1
    0|0
    • O da kaldırılsın bu da kaldırılsın.. Ben bir kere izledim bu programı gerçekten cok sacma

• Sana göre öyle. Ben bir kaç kez izledim televizyonda verilen diğer programlara göre bin kat iyi.

Erkekler Ne Diyor 12

• Beyaz'ın programı yeterli, önceden Tolga Çevik vardı Komedi dükkanı, şimdi o da yok.

1|1
    0|0
  • Bomboş bir program

0|1
    0|0
  • Ben hiç izlemem ama internette görmüştüm kötü yanı ne ki

0|0
    0|0
  • Rezillik ya; 5 dk'sına dayanmayıp kapattığım fabrikasyon hatası uyduruk program.

0|0
    0|0
  • Kalksın bence yerine başkaları gelsin

0|1
    0|0
  • Kötü mizah mı , Şu an tvde en iyi mizahı yapan O program.
    Ee herkesin mizah anlayışı farklı tabi , anket sunaydın iyiydi

0|0
    0|0
    • Aslinda haklisin keske anket yapsaydim :)) teşekkür ederim bu arada herksein mizah anlayışı farkli tabi ama hic mi yuzumde gulumse dahi olusmadi hocam benim :d

• Bu konuda bir tek Eser'in geleceği var, diğerleri zaman içinde kaybolup gidecekler. İbrahim'in yaptığı bazı esprilerde Eser bile yüzünü ekşitiyor. Acun'u arkalarına almasalardı şu anda oldukları yeri bile hayal edemezlerdi.

0|0
    0|0
  • İzliyorum

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum ama kaldırılnası gereksiz

0|0
    0|0
  • Hiç izlememek gibi bir lüksünüz mevcut seven belki vardır.
    Not:tv izlemiyorum

0|0
    0|0
    • Tabiki oyle de hocam , bir kere izledim yetti bana , ya bir kere izle tvden sogursun , mizah programi izlemezsin nir daha yemin ederim :d

• Tv izlemeye genel olarak karşıyım dostum teşekkürler

• cem yılmaz bile katıldıysa koy göte rahvan gitsin,

0|0
    0|0
  • sırd o eser yüzünden ızlemıyorum. naptılar bu arada?

0|0
    0|0
Yükleniyor...