Hande Erçel kaç kilodur sizce şu an?

Bilindiği gibi zaten bu kız ilk dizi çekiminde güneşin kızlarına selin rolü ile gelmek için 1 haftada 5 kilo vermiş. 55 kilo olmuş. Fakat, o ilk bölümler 55 di şu ansa baya kilo aldı ama kaç kilo sizce şu an bana sorarsanız 64 falan vardır sonuçta uzun bir kız. 175 boylarında hatta 70 olsa göstermez. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• etli butlu bir kız 55 olamazzz

3|2
    0|0
    • Yahu fanları kızın kıçını yalıyo devamli yok 55 kilo diyor abi ben 170 ve 50 kiloyum yeminle kilo almaya çalışıyom itici duruyor diye :S bu kız 55 hiç olmadı bence en az 60 oldu

• Heh bak o doğru ben nazlıdan 55 kilo çıkar:) bide şu selin karakteri yani hande abi güzel valla güzel bişey diyemem ama makyaj olmasa çöpe at gitsin ve allah aşkına abartmaları beni yoruyor oyunculuk 0 kızda onu geçtim kızda belli belirsiz bir iticilik bir ego bir sonradan görmelik var gözüküyor sanki

• sonradan görmelik evetttttt yeni yeni ünleniyo yaa :)

Erkekler Ne Diyor 10

• güzel kadın

4|1
    0|0
  • Sen kendi fiziğine baksana sanane elin fiziğinden

1|0
    0|0
  • 10 kanks

0|0
    0|0
  • o kız ne yapsa yakısır :D

0|0
    0|0
    • Yalancı birisi malesef bir güzel olan dış görüntüsü seksi olma çabaları olmasa ve sesini inceltme çabaları allahım...

• ben hastayım o kıza :)

• Hmmmm
    75 diyelim tam olsun.

0|0
    0|0
  • taş çatlasın 1.65 duruyor o kız, hayret ettim doğrusu

0|0
    0|0
    • Kilosundan kaynaklı işte ama yok kız uzun bir kız yani doğruya doğru şimdi en az diyorum 174 olabilir oda en az

• o kız 65 kilo vardır, en az 60 kilo

• bilmiyorum ölçmedim

0|0
    0|0
  • o kim ya

0|0
    0|0
  • 50 55 arasi dir

0|0
    0|0
  • Hande erçel neden sizi bu kadar ilgilendiriyor

0|0
    0|0
    • Hayranlarına uyuzum.

• Sırf hayranları yüzünden nefret ettim ondan 😂

• Yok be kızı ilahlaştırmaları ve kız aşırı yapmacık gülüşü bile uyuz edici güzel eyvallah ta gıcık birisi yani

Kızlar Ne Diyor 6

• 60 kesin vardir 😃

1|0
    0|0
  • Balık etli bir kız. 60+ bence de

1|0
    0|0
  • 65 civari

0|0
    0|0
  • aynıdır

0|0
    0|0
  • Kiskancliktan oluceksin, dikkat et. O kiz 100 kiloda olsa o mimikleriyle, gulmesiyle seni ezer gecer, sorry not sorry :)

0|0
    0|0
    • ahaha fena olmuş.
      güzelde bencede kilolu yani.
      birde güzelden ziyade tatlı

• popon yemedi mi gercek adinla? :D yemedi mi yar ramm? :D akmun yalakasi ya allahim ya eziksin kizim ezik yazik valla erkeklerdururken karilara hayransiniz :D

• Ahahahaha bana diyene bak, ulan kezban sen niye anonimsin, ezik keyfimin kahyasi misin? Lezbiyen mi kizim sen ne malsin ya? Kiz guzel dogruya dogru. Erkeklerde birbirleri hakkinda "karizmatik adam" diyorlar, gay mi oluyorlar? Senin kiskancliktan beynin calismiyor, bir doktora gorun beyin var mi bir kontrol ettirt tabii once 😘 Bide kardeşim kodumun falan? Sen donme misin lan? bir kiz olarak ben utandim senin konusma tarzindan, varos kelimesinin sozluk karsiligisin desek yanlis olmaz :)

• Aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...