Asena erkinle caner erkin bosandi?

sizce ne olursa olsun devam etmeli miydiler? yoksa ilk gunden mi bosanmaliydilar? birbirlerime sans mi vermeliydiler?
asena erkinle caner erkin bosandi?

Güncellemeler:
peki aldatma olayini caner yapsaydi bu kadar karsi cikar miydik

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Caner adamın dibidir , Asena'nın neler yaptığını çok gördüm sağda solda. ulan caner gibi adamı bulmuşsun gidiyorsun milletin çocuklarıyla sarmaş dolaş geziyorsun afedersin ama canım mısın asena? ve bu adam kaç kez affetti bu kadını ya :D caner sende de var biraz mallık.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar cidden tatlydi biyerde syrekli denk geliyodum ikisine yazik oldu diyorum ozel hayat detaylarini bilmiyorim hangisi hangisine napms flan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu caner kadarda genisini görmedim karısı aldatti etti daha bosanirken bile bosanma hediyesi almış öyle haber vardı.

1|0
    0|0
  • Gs olmama rağmen caneri çok severim çalışkan ve efendi ama karısından karı olsun bizim köydeki bütün dişi köpeklerden karı olur o kadar karaktersiz afedersin ama penis delisi olmuş artık hastalık yapmış caner çok sabretti ben olsaydım kariyer mariyer dinlemez ertesi gün daha haydiiiii herkes kendi yoluna

1|0
    0|0
  • Ya bunların oyle bı derdı yok ıkısıde unlu ıkısıde para bol oldugu ıcın bosanalım bı sans daha verelım ay cocugumz nolcak falan bunları dusjnmuyolar bıle bosansınlar hitsin zaten asena baskasıyla opusmus bılmem ne olms bıseyler dıyolar

1|0
    0|0
  • çokta s...

1|0
    0|0
  • Hayırlısı ya yarm saatte boşanmış

1|0
    0|0
  • Bence iyi olmuş

0|0
    0|0
  • Adam iyi yaptı kadın tipsizin tekiydi zaten şu surata bak

0|0
    0|0
  • bence bir çay daha içmeliydiler

0|0
    0|0
  • banane lan banane

0|0
    0|0
  • canerin boynuzları uzadı bile

0|0
    0|0
  • Fanatik gsliyim ma canere acidim.. Ulan onca boynuza rağmen ayakta durdu :))

0|0
    0|0
  • Lan bizene malmisiniz aqq

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aman iyi oldu adam kac kere boynuzlandi

1|0
    0|0
  • Ben de 2 gundur bunu dert ediyod inanir misin yemeden icmeden kesildik ailecek

1|0
    0|0
  • Olmuyorsa olmuyordur :/

0|0
    0|0
  • caner sonuna kadar arkandayız en iyisini yaptın

1|0
    0|0
  • Geç bile kaldılar bence

0|0
    0|0
  • Adam geç bile kaldı yaaa 😂😂😂kadın boynuzları hep şımarık karı nefret ediyorum 😄

1|0
    0|0
  • sonunda cok sukur. asena estetıklımıydı ya:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...