Sizce American Horror Story'nin en iyi sezonu hangisiydi?

Sizce American Horror Story'nin en iyi sezonu hangisiydi?
Bence 4. sezondu.Sizce American Horror Story'nin en iyi sezonu hangisiydi?

0|0
17|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya bak bir 1. Sezon bide 2. Sezon hafiften urpertiyodu zaten korku namina bisey yokta biraz farkli bir dizi diye izliyosun ama 5. Sezon nedir ya. Gram korku namina bisey yok. baydi beni , bir tek sonunda cok dusunemedigim bir son oldu onun disinda hic bir ozelligi yoktu diger sezonlara gorede cok daha fazla erotik sahne vardi ki sonlara dogru " yeteeer artik lady gaga nin k*cini gormek istemiyorum yeteeer "diyordum.

1|0
    0|0
    • ya duygularıma tercüman olmuşsun jhdbbhdsf 1. sezon iyiydi bence 4 de iyiydi ama 5. sezon full erotik sahne yani

• Ben bitek 4 u izlemedim fragmanindan sonra icimden gelmedi ama bilmiyorum merak edersem eger izlerim belki

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 16

• 1en başarılısıydı sonra 2 yavaş yavaş kötüleşti 4bence felaketti 5yine daha bir toparladı gibi ama favorim herzaman 1 :D

1|0
    0|0
  • Madison'nun (Emma Roberts) olduğu bütün sezonlar güzeldi 4. sezona kadar.

1|0
    0|0
  • Hotel sezonuydu yaa abiii... Aşık oldum aşık bide lady gaga vardi o yeter abi abi cok iyiydi Şu an kelimeler yetmiyor oyuncu kadrosu cok iyiydi be o erotik sahneleri falan offfff 😱😱😱😱😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

1|0
    0|0
  • 4. sezonu :)

1|0
    0|0
  • Çok zor bir soru. 5. sezon dışındakiler harikaydı

1|0
    0|0
    • yahu bende tam şimdi başladım 5. sezona ama güzele benziyor

• Jessica Lange yok. Bir de sanki Lady Gaga'nın çekiciliğini göstermek için bu sezonu çekiyorlar. Yarıda bıraktım, beğenmedim.

• 2. si

1|0
    0|0
  • Bence en iyisi 3. sezon, 4. sezon çok kötü gibiydi yarıda bırakıp beşinciye geçtim bende 😂

1|0
    0|0
  • 2 bence.
    sıralama yaparsak
    2-1-4-5-3

1|0
    0|0
  • Kesinlikle 5. sezon

1|0
    0|0
  • 3 ve 4 ben çok seviyorum

1|0