Göç Zamanı Dizisi kadına olan ayrımcılığı ön plana çıkarabilecek mi?

Doğu ve Güneydoğu illerinde daha çok görünen ama toplumumuzun kanayan yaralarından birisi olan kadını ikici plana atma konusunu anlatan dizi kadınların bu kanayan yarasına bir nebze olsun cevap verebilecek mi? Belkide kadının bu haklardan mahrum bırakılması sonucu töre cinayetlerinden kaçanları ekrana yansıtabilecek mi?

• Evet
    40% (29)26% (7)36% (36)Oy Ver
  • Hayır
    14% (10)37% (10)20% (20)Oy Ver
  • Olduğu gibi gider
    46% (33)37% (10)44% (43)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Toplumumuzu düzenlemek için bizim toplum mühendislerine ihtiyacımız var. Sirayet edebilmeliler en ücralara kadar diziler yetersiz kalır.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır, çünkü toplum nabzı tutalım tepkileri ölçelim yapımcılara haber uçuralım gizli kullanıcı olarak sorarak yapalım bunları diyenlere olumlu cevap veremiyorum. Hah, bir de senaryosu aynı fabrikadan çıkmış gibi yazılan ve töre dizilerinin popüler olduğu dönemlerin üstünden çok sular aktığı halde hala töreden prim yapmaya çalışan dizilere de onayım yok.

Zenginleri ve töreyi çıkarınca dizi kalmıyor. Dizide her zaman bir zengin oluyor, en az 1 kötü ve 1 iyi zengin olmadan dizi senaryosu yazılamaz oldu. Töre dizileriyse üç senede bir hortluyorlar, biraz abartsak Güneydoğu'daki töre probleminden daha çok sayıda dizi çekilmiş olacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yansitiyor ama bir insanin beyninin ustune cikip tepinsende anlamayan anlamiyor. Girisler kapali cogu insanda.

0|0
    0|0
  • Güzel birşey olur umarım

0|0
    0|0
  • 1. bölümünü beğenmiştim. Tutacağını düşünüyorum. :)

0|0
    0|0
  • Temennilerimiz ortaya çıkması yönünde.

0|0
    0|0
  • Olduğu gibi gider

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• valla o her tarafta var. doğuda kadının geri planda olması farklı anlatılıyor batıda farklı. sonuçta iki tarafta kadını geri planda tutuyor.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • ortadoğu böyle medeniyettten uzak bundan çıkacagımıza dahada batıyoruz bu bataklıga

0|0
    0|0
  • Göç zamanı 4. bölüm hakkında yapılan yorumlara bakmak isterseniz kaynak link: www.goczamani.net/.../...m-20-subat-cumartesi.html

0|0
    0|0
Yükleniyor...