Muhteşem Yüzyıl Kösem mizin 11. Bölüm nu nasil buldunuz?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 11. Bölüm bu hafta gercekten cok guzel di birde kuyucu murad pasa ile sultan ahmed konusmasinda muhtesem yuzyilimizin final sahnesi sultan suleyman hanin konusmasini gostermesi bizi duygulandirdi bu sahnesi bile yetti masallah demekki bir iki bolum daha gostersek dirilisi sileriz :D

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Toparlaılar. Arka arkaya ölümler yaşanacak, Safiye, Handan, Derviş (ki Ahmet'in bizzat öldürmesi lazım)

0|0
    0|0
    • Safiye Sultan 1619 yılında, yani I. Ahmet'ten sonra ölüyor diye biliyorum.

• Ibrahim'den degil Osman'dan bahsediyorum. Osman kendi is bilmezligi ve toylugundan oldu.

• ben ibrahimi degil mustafayi soyliyorum osman iyi bir padisah ama tecrubesii yok istedigi adamlara ulasamadi istese yenicerileri kendine cekerdi cunku yeni cerinin bekledigi bir padisah cesur atilgan biri

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Diriliş, Muhteşem Yüzyıl'ı ona katlar :D. Her geçen gün reytingleri eriyor. Rezalet bir dizi. Ancak Sultan Süleyman'ı konu alan Muhteşem Yüzyıl'ın son bölümlerine denilecek söz yok, harikaydı.

0|0
    0|0
    • haha tabi ya 10 katar kendine guveniyorsan buyur muhtesem yuzyilin 139 bolum ve sizin dirilisinizin son bolumune kadarki reytinglere bakalim buyur lutfen

• hahaha tabi ya haklisin rodosu belgradi mohaci viyanayi macar seferlerini irakeyn seferlerini kanunin avrupa karsisindaki gucunu biz gostermedk haklisin sende sunu unutmaki dizi sektorunde reyting onemlidir recep ivedik kazandi zaten o yil icin onemli muhtesem yuzyil 4 yil boyunca 2. bile olmadi bu dizinin ne kadar buyuk oldugunu gosterir sanki harem yoktuda biz uydurduk ayip ya 200 milyonu askin izliyiciyede hakarettir bu kimse ye hakaret etmeye hakkiniz yoktur

• Evet padisahlar sevismiyordu heralde. Dirilis'in tarihle alakasi yok, fantastik, komple atmasyon bir senaryosu var. Kurgusu kalitesiz, oyunculuklar yerlerde, sacma sapan olaylar donuyor.

Tek olayi su muhafazakar kesime propaganda yapmasi. Yoksa Cuneyt Arkin filmlerinden bile daha sakil bir dizi. Onlar en azindan milliyetciydi. Bu dizi komple ummetci takilip arap gibi gosteriyor turkleri.

• ben çok sevdim hele bu sultan Ahmet kösem sultanı kızdıktan sonra kösemi yanına çagırdıgında hastayım gitmicem dediği zaman baya güldüm hahah kösemin fingirdeşmeleri tripleşmesi çok hoşuma gtti. Ahmette seviyo onu hee

0|0
    0|0
    • seviyor sultan ahmedin nikahlı eşi olucaktır sultan ahmed dışarı hep kösem sultan la gidermiş kösem kocası zamanında aile sadeti yaşamıştır ahmed öldükten sonra çok üzülmüş kendine gelememiştir

Yükleniyor...