Victoria Secret mankenlerini beğenemeyen var mı?

Victoria Secret mankenlerinin bu kadar abartılmasını anlamıyorum bu kesinlikle kıskaçlık falan değil. Bence fazla zayıf ve uzunlar kadın dediğin kemikli olmamalı ve daha narin olmalı bence. Ayrıca bu kadar aynı fabrikadan çıkmış gibi aynı tipte kadınlar olmaları da sıkıcı.
Bana sorarsanız Marliyn Monroe, Bridget Bardot, Türkan Şoray, Filiz Akın, Gülşen Bubikoğlu bunlar efsane güzel kadınlar... Siz ne düşünüyosunuz?

0|2
16|29

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar endüstriyel dünyanın kadın algısına uygun kadınlar oldukları için güzel algılanıyorlar ki göze hoş geldikleri de doğru. Ama ne misyonlarını ne de kendilerini beğeniyorum. Kadın dediğin ne etli butlu ne ince uzun olacak kadın dediğin akıllı olacak

2|0
    0|0
    • Çok haklısın, peki güzellik olarak ne düşünüyorsun? Saydığım kadınlarla kıyaslarsak?

• Saydığın kadınları güzel olarak görmüyorum onları insanların paralarını , zamanlarını , ve en saf duygularını çalan hırsızlar olarak görüyorum. Sağlam bir akıl ve kendi standardım da bir fizik bir kişiye güzel demem için yeterli.

Erkekler Ne Diyor 28

• Bana cekici gelmiyorlar. Ruhsuz geliyorlar garipmiyim

1|0
    0|0
  • Hiç sevmem hatta güzellik ve seksilikle alakalı bile yok , iki tane kanat takıyorlar diye kendini melek mi sanıyor onlar? Haa birde onca erkeğin karşısında fantazi iç çamaşırlarıyla çıkıyorlar ne zeka var nede güzellik.. V. Secret hiç giyinik defile yapıyormuymuş sonra görürüz mankenleri güzel mi değil mi iki adet bacak görüp ooo bu çok seksi karıymış yaa kardeşş ! yapmayın böyle şeyler.

2|0
    0|0
  • Tamam düşüncen saygı duyarız da oha knk abarttın 😄

1|0
    0|0
    • Bence abartmadım, bunlar hep medyanın dayatmaları size :D

• Tamam bikaçı dışında hiçbiri süper değilde haşa de çarpılıcan tanrılar sinirlenir şimşek çakar yağmur yağar yunan mitolijisi filan 😄

• hepsi berbatlar bence. kadınlar ( aslında sadece adı kadın bunların ) meme yok yanak yok kalça yok bunlar kadın müsveddesi bence

2|0
    0|0
    • Sonunda güzellikten anlayan bir insan, herkes medyanın dayattığını güzel sanıyor beyinleri yok ki

• kesinlikle. Bizim saf Türk kızları da onlara özeniyorlar kendilerini tahta kurularına benzetmeye çalışıyorlar.

• Sana katılıyorum

1|0
    0|0
  • Çarpılacaksın dikkat et.

1|0
    0|0
  • barbarayı beğeniyorum

1|0
    0|0
  • Alessandra Ambrosio haricinde diğerlerini beğenmiyorum

1|0
    0|0
  • Ben begenmiyom makyaj guzeli hepsi sadece fizikleri guzel

1|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • Beğenmeyen yoktur

0|0
    0|0
  • söylediklerinin her kelimesine katılıyorum :) güzel değiller bir kere hepsi güzel değil çok güzel olanlarıda var ama ben öyle bir sevgilim olmasını istemem.

0|0
    0|0
  • miranda kerr der susarım arkadaş.

1|0
    0|0
  • yokkk

0|0
    0|0
  • tanrıya seni affetmesi için yalvarıcam

1|0
    0|0
  • Kusura bakmayın şimdi de Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Doutzen Kroes, Candice Swanepoel ve isimlerini yazmaya üşendiğim daha nicesi taş gibi kadınlar gerçekten.

0|0
    0|0
  • Bwgeniyorum

0|0
    0|0
  • beğenmeyen illa ki vardır

0|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorum. Ne demiş şair "Ben güzele güzel demem, güzel benim olmayınca" ^^

0|0
    0|0
  • yanlız o saydıkların 170 altındaki kadınlar hep tipten daha çok fizik önemli onlar için

0|0
    0|0
    • Zaten uzun boylu kızların kemik yapılaır gelişkin olduğu için yüzleri de kemikli olur. Bu kadınlar orta boylu ki bence kadına öyle olmak yakışıyor yüzleri de çok güzel

• ayrıca öyle kemikli falan da değiller bebek gibi yüzleri var :D

• Çarpilcaksin

0|0
    0|0
  • Kıskancsin

0|0
    0|0
    • Gerçekten kıskançlık değil bu beğenmiyorum. Özellikle Adrianın nesi güzel esmer iri kıyım kocaman dişler. Miranda Kerr çok tatlı bir surata sahip mesela onun hakkını yemiyim. Candice Swanepoel da seksi. Diğerlerinin bir numarası yok güzellik bu değil

• Bu kadın milleti varya birbirini kıskanmaktan kafayı yiyiyor

• Kiskanclik degil diyorum, guzel buluyorsam soylerim yahu

• Ben çok beğeniyorum özellikle Melek'lere yeni katılan gigi hadid :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle günümüzün saçma güzellik dayatmalarından biri. Balıketli olun, sağlık ve çekici görünün.

1|0
    0|0
  • www.trendus.com/.../...sil-koru_13112012132047.jpg

onları beğenmeyen ölsün ♥ :)

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ben gay olmama rağmen beğeniyorum onları yahu fiziklerinden ziyade asaletleri var :D

0|0
    0|0
  • ülkemizde ne güzel kızlar var. İstanbul da metrobüs durağında bekleyin görün mecidiyeköy durağında inin görün victoria bilmem ne hava civa

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Üstelik aynı fabrika dediğin olay beyinlerimize empoze edilmeye çalışılıyor. Bu kadar abartılmasına karşıyım.

1|0
    0|0
  • Yüzlerini gerçekten beğeniyorum bir çoğunun fakat fiziklerini beğenmiyorum. Cok zayıf oldukları ıcın erkeksi ve itici geliyorlar

1|0
    0|0
  • Ya fiziği geç. yüzleri güzel kadınların. doğal halleri ayrıca makyajlı halleri değil. herkesin zevki farklıdır tabiki. şu an ki güzellik anlayışı bu ama. Türkan Şoray hayranıyım bana göre de en güzel kadın o. Gülşen Bubikoğlu'da aynı şekilde. Zamanında en güzel onlardı. Ama devir değiştikçe güzellik anlayışı değişiyor.

1|0
    0|0
  • Adriana Lima yi begeniyorum bir tek. O da gercekten guzel oldugu icin. Digerleri benim guzellik algimin disindalar.

1|0
    0|0
  • Victoria secret mankenleri cidden güzeller vücut anlamında ise manken oldukları için mecburen zayıf olmak zorundalar zaten ama bana göre de kadın dedigin biraz etli butlu olmalı

1|0
    0|0
  • Bahsettigin kişiler aktris .. Bunlar manken elbette zayıf ve uzun olacaklar ayrıca gayette güzeller .

0|0
    0|0
  • Ben beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • fiziken ucuyorlar cok begenıyorum ama yuz olarak aman aman degıller 3 4 kısı harıc. Turkan soraydır gulsen bubıkoglu vs harıka ınsanlar ama fızıken cokda ıyı degıller.

0|0
    0|0
  • Aynen ama Lıma guzel

0|0
    0|0
  • Güzellik görecelidir :)

0|0
    0|0
  • Evet guzeller. Miranda kerri tek geçerim😃

0|0
    0|0
  • Guzel kadinlar tabi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katiliyorum aşiri abartiliyor

0|0
    0|0
  • kıskançsın çarpılacaksın diyecekler ama bende beğenmiyorum hepsi aynı bize de kendilerine benzetmeye çalışarak güzellik ölçütü yaratmaya çalışıyorlar yaratan bu kadar çok farklı güzellik yaratmışken neden uzun boylu mavi gözlü 34 beden?

1|0
    0|0
  • o fiziğe sahip olan kaç kız var sayarmısın bana hem manken hem sporcular bizimkiler yüzme bilse tenis oynamazlar voleybol bilse fitness yapmazlar ama onlar senın aklına gelebilecek herseyde basarılılar ve boyları ve fizikleri fitness ile çok iyi duruma gelmiş yenetekli sexy güzel kızlar ddiğin kişiler geçmişte kaldı ama çağımızın kızları kesinlikle onlar diye düşünüyorum onlarla aynı fizikte birtane bile türk getiremezsin bana niye bizimkilerde iş yok yüz güzelliği oolsa bile esnetik bile oluyor onlar en coktan doğallar makyajsız halleri mükemmel onların en cok özen gösterdiği yüz güzelliği ve onlardada o var sorun yok

0|0
    0|0
  • Barbara gayet iyi ve Cara da çok güzel bunlar biraz kilolu bile denebilir. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...