Arrow mu? Flash mı?

Sizce hangisi daha güzel? bence ilk başlarda arrow daha iyiydi sonrasında arrow bozdu Şu an flash daha iyi gidiyor gibi dizide.

• Arrow
    60% (9)22% (2)46% (11)Oy Ver
  • Flash
    40% (6)78% (7)54% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• İç içe geçselerde tarzları farklı iki dizi biri fantastik diğeri aksiyon ağırlıklı. Ben aksiyon sahnelerini sevdiğim için Arrow.

0|0
    0|0
    • son sezonlarda sıkmaya başladı gibi arrow normalde beğeniyordum

• en çok saran ilk 2 sezondu

• ilk sezon hele ayrı güzeldi

En İyi Erkek Görüşü

• stephen rol yapamıyor. barfix demırıyle zıplamaktan baska bir kabılıyet yok.

0|0
    0|0
    • ilk sezonlar iyidide sonradan iyice bozdular hele laurel kadar kötü oyuncu yok felicityde bozdu

• malcolm iyi aynen arrow tek dövüşse daha iyiydi

• eig eyvallah. b u arada flashta konu bulamıyor sıktı. fantastikten tarihi maceraya döndüm.

Kızlar Ne Diyor 2

• Onlar kim

0|0
    0|0
  • Flash konusu ne

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Biri fantastik diğeri bilim kurgu
    İkiside izlettiriyor kendini ama Flash diyorum

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama arrow.

0|0
    0|0
  • Flash

0|0
    0|0
  • The Flash tabiki

0|0
    0|0
  • Bence 2 side kötü diziler. En iyisi hadi ordan dir.

0|1
    0|0
    • keşke hiçbiri şıkkıda ekleseydim :))

• arrow u çok değilde flashı seviyorum zaten fantastik bir dizi mantık hataları olması normal çizgi romandan uyarlama arrowda flashda

• Hocam fantastik dizi mantık hataları olması doğal demeseydin iyiydi :) , heroes izle. Adamlar kurguda o kadar iyiydi ki , 3. sezonun başlangıç sahnesi , tek bir kamera açısıyla ilk sezonun başlangıcıydı. Yani adamlar sadece kameranın açısını yukarı kaydırarak 3. sezona başladı :D Sen diyorsun ki , fantastik dizi mantık hataları olması normal :D

Yükleniyor...