İvana Sert terbiyeli (mütevazi) köfte seviyormuş :) ?

Az önce TV'de denk geldim. İşte Benim Sitilimde yarışmasında kendisine hediye edilen yemek kitabını inceleyen İvana Sert, Terbiyeli Köfte tarifini görünce;
Ben Mütevazi Köfte istiyorum dedi. Yani kısıtlı Türkçesiyle "Terbiye" ibaresini "Mütevazi" olarak anlamış. Gülmekten karnım ağrıdı :)

İzleyen var mı merak ettim :)

0|1
5|6

En İyi Kız Görüşü

• O kadın Türkçeyi çözene kadar biz bu dünyadan göçücez.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkçeni seveyim senin uyuz oluyorum o karıya yahuu bizimla dağiulsın 😂😂😂😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bizim ingilizce hocasi da ''cus, oha''yi ogrenirken
    ''There is oha cus cus'' diye kullanmisti. Gulumsetiyorlar insani.

1|1
    0|0
  • Ahaha hala sokemedi Türkçeyi ne kıt kadinmis bu

0|1
    0|0
    • Yanındakiler gülünce, terbiye mütevazi demek değil mi diye soruyor, anlatana kadar bir hal oldular :)

• Hahahahaha :D yanındakilerin de ondan farkı yok oysa

• İlk söylediğinde kimse anlamadı, yanında bir tane yumuşak tipli modacı var ya, kitabı görebildiği için ilk o anladı zaten :)

• Hm ilginç

0|1
    0|0
  • Planlanmis diyalog gibi duruyor.

0|1
    0|0
    • Hayır ya, yarışmacılardan biri o an yeni çıkardığı yemek kitabını hediye etti, göz atarken o yemeği görünce, ben mütevazi köfte istiyorum dedi :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendi memleketinde sokak satıcısı bile olamayan insanların Türkiye'de milyon dolarlarla oynaması kadar aciz bişey yok.

1|2
    0|0
  • Çok komikmiş abi.

0|1
    0|0
  • 10 senede öğrenemedi o dangalakta bir türkçeyi.10 sene papağanla konuşsan bundan daha düzgünn konuşur daha düzgün anlar mk

0|1
    0|0
    • İşine geliyor öğrenmemek. Asıl dan galak o kadını izleyenler.

• İzlemedim

0|1
    0|0
  • O mal karının nesini izliyim be aga

0|1
    0|0
    • Reklam arası zapping yaparken denk geldim, elinde kitap görünce acaba okuyup anlayabiliyor mu diye bakarken bombayı patlattı :)

Yükleniyor...