İftarlık Gazoz yarın vizyona giriyor, kimler izleyecek?

Benim beklediğim bir filmdi. Biraz hüzünlenip gülebileceğimiz bir film :)

Sizce gidilir mi?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• dondurmam gaymak havası var, zaten aynı yönetmenınmış. Cemyılmazı gerçekten çok sevıyorum ama filmlerinin çoğu reklam üzeri olduğu için benı boğuyo

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ramazanda izlemeyi dusunuyorum 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu adamın karakterini beğenmiyorum yalancı düzenbazın teki genelde bizim toplumda bir kaç kişi beğensin yetiyor zaten onlar için bir bakmışsın bir iki kişinin beğendiği şeyi herkes beğenmiş bu yüzden herkes kendi fikrini ortaya koymalı diye düşünüyorum birinin beğendiğini bie başka kişi beğenmeyebilir gelde bizim insanlara anlat bunu

1|0
    0|0
    • Sanatçı mı dersiniz yoksa komedyen mi bilemiyorum ama bu tür insanlara ben yetenek bazında bakıyorum karakterlerine ve kişiliklerine göre değerlendirmiyorum.

• ramazan ayında belki

1|0
    0|0
  • Ben izleyemeyecem

1|0
    0|0
  • Cem Yılmaz artık sıktı aşırı yapmacık geliyor Zaman içerisinde egosunu çok kaldırdı bu bir gerçek şimdi çarşı pazar düğün dernek pazarlamacı Osman Ali kundillideki doğallık bu adamda kalmamış izlemiyorum artık bunu tırışka

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • İsmi bokk gibi gitmem

1|0
    0|0
  • İzlemeyi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Cem yılmaz varsa kaliteli bir filmdir kesin

1|0
    0|0
  • Gitmem Türk filmlerine

1|0
    0|0
  • hiçbir filmini izlemedim

1|0
    0|0
  • Güzel film, öneririm.

1|0
    0|0
  • cem yılmaz yapmışsa izlenir

1|0
    0|0
  • ulan bütün sanatsal yapımlar kutsal değerlere hakaret eder görünüp akepe iktidarını ve muhafazakar kesimi incindik edebiyatı yapacak şekilde vizyona giriyor adamlar danışıklı dövüşle kendi iktidarlarını ne güzel de sağlamlaştırıyor...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İzlemeyeceğim

1|0
    0|0
  • Gidilmez

1|0
    0|0
  • Bugun kardesim beimde gordum fragmanini o dehilde ben film begenmez oldum sinemaya mi kustum noldum. hep bir tatminsiz cikiyorum filnlerden

1|0
    0|0
    • Beklentisiz git filme o zaman memnun çıkıyorsun :)

• Bisey dusunmeden gittim ki ya filmlerde bisey var ya bende bilmiyorum bu sira boyle icerdyken de skıldım hani reaksiyon yoklugu vardi

• yakında tv ye düşer para vermeye değmez

1|0
    0|0
  • önce dondurma şimdi gazoz hahah :D

1|0
    0|0
  • Izlicwm

1|0
    0|0
  • İzlerim :)

1|0
    0|0