DİRİLİŞ ERTUĞRUL HAKKINDA YORUMUNUZ NEDİR?

Ben bu diziye bayılıyorum normalde Tv izlemem ama çocuklar için ve aile için 10 numara bir diZi. Hatta bittiği zaman haftaya nasıl olacak diye düşünüyorum ailem de öyle. izleyenler siz nasıl görüyorsunuz diziyi? yoksa çok mu abartıyorum :)

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Elimde ekmek bicagi kaftan ve sarikla izliyorum

0|1
    0|0
    • :-D bu iyiydi abi kılıcı alıp dışarda dövüşesi geliyo insanın

• Disardan ses gelmesin. Direk ucup dalasim geliyor ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynı fikirdeyim

0|1
    0|0
  • Orda davul çalan kafası kan içinde adam var babam ona arkadaşım diyo 😂

0|0
    0|0
  • Son 5 bolum okadar da abartilmamasi gerektigini gordum normalde ben de hayraniydim

0|0
    0|0
    • Aynen dizi yavaştan alınıyor ama yine reytinge boğuluyor. Düzeleceğini düşünüyorum ama

• Ailecek izliyoz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tabi Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan'da tarihimizi kötü anlatıyorlar diye izlemeyin. Dirilişte iyi yanlarını anlatıyorlar diye izleyin o ne öyle Tarihimizi iyisiyle kötüsüyle kabullenerek izleyeceksinki yanlış bilgi almayasın. Şimdi gelir birazdan ordakilerin tarihimizle alakası yokçular. Kötü yanları olmasaydı osmanlı devleti yıkılmazdı diyim öyle diyeceklere. bir şeyler olmuşki giderek kötüleşmeye başlamış ve bunları filme aktarmaya çalışıyorlar. Böyle anlatıyorum diye osmanlı düşmanı sanmayın bende seviyorum ama düzgünce izleyin kötü birşey oldumu hadi ordan bizim tarihimizde bu yok demeyin olmuştur muhakkak kusursuz insanlar yoktur.

0|0
    0|0
    • Haremi kerhane olarak anlatılan bir dizi muhteşem yüzyıl. Elbette ki yanlışlıklar yoktur ama onların yaptığı ise bolca kalça ve meme göstermek ile reyting beklemek. Lakin bu ülke de ilk defa kalça ve meme olmadan iş yapan bir dizi var. Yanlışa yanlış diyoruz lakin saygısızlığa karşıyız

• Ama merak etmeyin aynı şeyi Atatürk için de yapsalar onlara söyleyecek binlerce lafımız olur iyi günler

• @beratbaran ben osmanlıyı severim savaş videoları görünce tüylerim diken diken olur heyt be tarihimize bak derim ama kötü yanları kardeş katli haremler gibi şeyleri görüncede aa öyle bir şey yok yalan atıyolar yok biz melek gibiyiz çok iyiyiz diye savunmam doğruyu söylerim atam da öyle bir sahne olduğuna inanmam ama sen şimdi bin türlü yollardan bahane üreteceksin belli. senle konuşmaya gelmez üretirsin mutlaka ooof susmak bilmez of

• Güzel gibi

0|0
    0|0
  • hiç izlemiyorum valla açıyorum belgesel doğanın güzelliğini Tanrının/Allahın bize armağan ettiği doğayı iziliyorum

0|0
    0|0
  • Super bir dizi hemse tarihimizi anlatiyor nerden geldiklerini unutanlar icin

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum hiçbir dizi

0|0
    0|0
  • Poyrazı Karayeli izliyorum bn ama onada bakıyorum netten bnce güzel ama izleyip de ne yazık ki ertugrulu osmanlı zannedenler ta da anadolu selçuklu sultanı olacağına inananlar var ya koskaca 36 padişahın yönettiği Osmanlı Devleti ve Osmanlı Devletini kuran Osman beyin babası Ertuğruldur... Gündoğdu bey birkaç kardeşi ayrılıp gidiyor obadan Ertuğrul obayı annesiyle yönetiyor araştırın artk

0|0
    0|0
  • Başarılı bir dizi

0|0
    0|0
  • saçma bir dizi. izlemiyorum bile

0|1
    0|0
    • İzlemediğin için saçma gelebilir ;)

• hayır bir bölümüne baktım. sonradan bunlar da cünet arkın gibi çıktı kapattım ekrandan

• Kapalılardan başkası izlemez

0|0
    0|0
  • valla hiç izlemedim desem daha dogrusu televizyon izlemiyorum bana saçma geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...