Yabancı dinleyenler müzik önerisi?

Yabancı müzik dinleyenler ne tür olduğu önemli değil önerilerde bulunsanıza jdmskdmsmd

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Başlıyorum, anise k feat snoop dogg - walking in the air, basshunter-boten anna, broods-L. A. F, Bustre-Careless, calvin harris-pray to god, chiddy bang-opposite of adults, cris cab- englishman in ny, david guetta-she wolf, david guetta-titanium, deaf kev-invincible, eminem-without me, dj mystery-punani, william-feelin myself, flux pavilion- i cant stop, foxes-echo, juicy j-scholarship, juicy j-whole thang, karma fields-build the cities, kate linn-zaynah, katy perry-dark horse, katy perry-e. t, kim dotcom-little bit of me, logic-bounce, major lazer-be together, mako feat angel taylor-beam, psy-gentleman, redfoo-new thang, sean finn-summer days, sean paul-got2lovu, the big bang-rock mafia, the wanted-glad u came, twenty one pilots-stressed out, we run the night-tonite only, wiz khalifa-black and yellow g mix, yellow claw-shotgun

1|0
    0|0
  • Türü yazmamışsın ama depeche mode, u2, ub40, green day, bon jovi, rem gibi gruplar iyidir. Ağırlıkla 80 ve 90 lı yıllara bak

1|1
    0|0
    • Bu model bendenmiş yahu :)
      Araya Bryan Adams, Sting, Genesis, Mike & Mechanics, hatta Coldplay, Oasis, Travis gibi şarkıcıları/grupları da sıkıştıralım mı?

• @DoctorGraham Abi onlarıda yazacaktım da hem üşendim hemde uzun olur diye düşündüm😊

• Sadece "Doktor", abi'yi kabul etmiyorum. Bu güzel adamları dinleyen kişi benimle aynı kafadadır muhtemelen.
      Üşenmeyin. Her birini hatırlamak ne de güzel olur. U2 - One. Bana ortaokulda bu şarkıyı dinleten Miss Morgan isimli hocama teşekkür ederim. Bu noktada Cranberries'i unuttuğumu fark ettim :)
      Ahhh, sayacak ne kadar güzel insan varmış. Hepsine teşekkürler. Size de bu hatırlatmalar için teşekkürler.

• Coldplay, David guetta

1|1
    0|0
  • Maroon dinle

1|0
    0|0
  • alan walker-fade (tek kelimeyle mükemmel) :)

1|0
    0|0
  • Hozier dinle seversin

0|0
    0|0
  • Led zeppelin

0|1
    0|0
  • eskilerden olur mu ?

0|0
    0|0
  • fade to black

0|0
    0|0
  • major lazer lean on

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Soad

0|0
    0|0
  • Number öne ı aç dinle. Güzel olan her şarkıyı dinlemekle beraber Emine'm Rihanna yı çok takip ederim

0|0
    0|0
  • I'm in love , oah, let her go

0|0
    0|0
Yükleniyor...