Oyuncu olmak çok istiyorum keşfedilmek şeylere gitmek ama aklımı karıştıran bir soru var gerçek mi öpüşüyorlar?

Oyuncu olmayı çok istiyorum Lütfen bilginiz varsa bana soyleyin gerçek öpüşmesek de oluyor mu Şu an yaşım küçük ama şimdiden bilmeliyim ama 5 yaşımdan beri hayalim oyuncu olmak keşke gelse bir teklif şimdi o kdar çok istiyorum ama sadece tek bu soru aklımı karıştırıyor ve birde ben nasıl oyunculuk geliştirilir bu konudada fikriniz var mı

0|1
5|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Gercekten opusuyorlar ve gercekten soyunuyorlar bundan emin olabilirsin

0|0
    0|0
  • Bütün Türk kızlarının hayali manken olmak oyuncu olmak Koreye gitmek :) Ama yaş aralıkları da genelde 12-19 yaş arası olması ayrı ironi

0|0
    0|0
  • Orda seni yerler

0|0
    0|0
  • Hayal kurmaya devam

0|0
    0|0
  • Gerçek olarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Oyuncu olmak istiyorum da bu işten neden bu kadar uzaksın.. Mesela bazı kişilerin öpüşmeme prensibi vardır. misal Türkan Şoray Erkan petekkaya.. oyunculuk istemek dışında yeteneğindeki var mı onu söylemelisin, yılda onlarca dizi yapılıyor farketmişssindir. hepsinin de yeteneğindeki yok belki haklısın ama anca yetenekle sıyrılırsın aralarından

0|0
    0|0
  • Güzel bir ajansa kaydol ama bence hayatının hatasını yaparsın. Oyunculuk boş insanların işi denendi onaylandı.

0|0
    0|0
  • aynen gerçek

0|0
    0|0
  • Evet gercek

0|0
    0|0
Yükleniyor...